Pagėgiuose nieko naujo

2018-11-18

Neseniai Šilutėje spaudos konferenciją buvo surengęs Lietuvos Respublikos Seimo narys, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis. Tuomet jis užtikrintai teigė, kad Pagėgių padangėje pasikeitimų bus. Vienas iš jų, jog keisis Pagėgių savivaldybės direktoriaus pareigas einantis asmuo. R. Žemaitaitis tikino, kad jas turėtų užimti žmogus „iš šalies“. Lapkričio 6-ąją vyko Pagėgių savivaldybės tarybos posėdis. Po jo kilo klausimas – Pagėgiuose R. Žemaitaičio politika negalioja?

Tarybos posėdis prasidėjo darbotvarkės tvirtinamu.  Pagrindinis klausimas - dėl Administracijos direktorės Dainoros Butvydienės atleidimo - tikrai intrigavo daugelį. Nors opozicionieriai bandė įrodinėti, kad šį klausimą būtina spręsti ir priimti sprendimus, tačiau  jie nebuvo išgirsti.

„Žinome mero motyvus. Juos išsakė komitetuose. Būtų įdomu išgirsti ir direktorės argumentus. To ji negali padaryti nepradėjus svarstyti klausimo posėdyje, Kviečiu visus nebijoti ir patvirtinti darbotvarkę su šiuo klausimu“, – kalbėjo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pagėgių skyriaus pirmininkas, Tarybos narys Petras Ubartas. Opozicijos atstovas Edvinas Kriščiūnas neslėpė pasipiktinimo ir klausė susirinkusiųjų, kiek dar bus žaidžiami vaikiški žaidimai. „Meras teikė Tarybai svarstyti klausimą. Tai  jį ir svarstykime, kodėl pozicija, esanti daugumoje, bijo galų gale leisti išsiaiškinti, kas čia vyksta tarp mero ir Administracijos direktorės. Pabaikime galų gale tuos žaidimus“,– įsitikinęs E. Kriščiūnas. Opozicionierius Edgaras Kuturys taip pat buvo įsitikinęs, kad klausimą reikia nagrinėti šiame posėdyje.

Liaudies išmintis sako, kad šuns balsas į dangų neina. Taip ir Pagėgiuose? Niekam neįdomu, ką opozicija mano? Teikęs Tarybai administracijos direktorės D. Butvydienės atleidimą iš pareigų, kaip praradusios politinį pasitikėjimą, Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis nesulaukė palaikymo. Partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai vieningai nusprendė - D. Butvydienę palikti direktorės kėdėje. Šis klausimas buvo net išimtas iš darbotvarkės. Po šio sprendimo daugeliui kilo abejonių – ar tikrai „tvarkiečių“ tarybos nariai skilę. Klausimo išėmimą iš dienotvarkės pasiūlė Strateginio planavimo komiteto, kuriam vadovauja Kęstutis Komskis,  narys Ričardas Mažutis.

Kodėl taip nutiko? „Tvarkiečių“ vedlys R. Žemaitaitis neturi įtakos Pagėgiuose? Pats politikas paaiškino, kad minėtą klausimą sprendė Pagėgių skyriaus valdyba, kuri vieningai nusprendė nieko nebekeisti ir neatstatydinti D. Butvydienės iš pareigų, mat iki rinkimų į Savivaldybės tarybą liko itin ne daug laiko. Partijos „Tvarka ir teisingumas“ skyriaus pirmininkas Vaidas Bendaravičius teigė tą patį.


Straipsnio komentarai

Nusibodo2018-11-18
Todėl sakau, kad skilę ar ne, tvarkiečiai prarado padorumą. Kita vertus tiek čia jiems ir beliko. Komentaras patinka Komentaras nepatinka