Policijos reidas: ar artėjanti žiema vairuotojams kelyje bus netikėta?

2018-11-17, policija.lrv.lt

„Šaltuoju metų laiku reikšmingai keičiasi meteorologinės sąlygos, todėl vairuotojai turėtų ne tik pasikeisti vasarines padangas į žiemines, laikytis leistino važiavimo greičio, bet ir nepamiršti ypatingą dėmesį kreipti į važiavimo sąlygas, kad galėtų sustabdyti transporto priemonę iki bet kurios iš anksto numatomos kliūties“, – sako Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys. Svarbu, kad nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones su vasarinėmis padangomis. 

Taip pat reikėtų įsidėmėti, kad nuo lapkričio iki kovo mėnesio lengvaisiais automobiliais automagistralėse ir greitkeliuose galima važiuoti 110 km/val. greičiu, keliuose su asfalto ar betono danga – 90 km/val. greičiu. Pradedantieji vairuotojai nuo šiol visus metus galės važinėti kiek greičiau – automagistralėse 100 km/val., greitkeliuose – 90 km/val. greičiu, keliuose su asfalto danga lieka 80 km/val. greitis.

Visiems vairuotojams gyvenvietėse galioja 50 km/val. važiavimo greitis (jei nėra kitų apribojimų), jis nesikeičia ir gyvenamosiose zonose – 20 km/val. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!