Praėjusią savaitę ugniagesiai ne kartą gelbėjo ir greitosios pagalbos medikus

2018-11-20

Ugniagesiai visuomet pasirengę padėti. Ir ne tik gyventojams, patekusiems į nelaimę. Neretai į pagalbą jie skuba ir savo kolegoms. Štai ir praėjusią savaitę jie ne kartą talkino greitosios pagalbos medikams, nepravažiuojamuose kaimo keliukuose užklimpus jų automobiliams.

Kaip socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, ketvirtadienį rytą Šilutės ugniagesiai skubėjo į Šyšos kaimą ištraukti užklimpusio medikų automobilio. Netrukus pranešta, kad ir Šakių rajone, Kriaučėnų kaime, užklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Kadangi juo pas ligonį privažiuoti nebuvo įmanoma, medikus ugniagesiai nuvežė su gaisrine automobiline cisterna.

Šeštadienį vakare Alytaus rajone, Angininkų kaime, apsisukinėdamas gyventojų kieme, greitosios medicinos pagalbos automobilis užvažiavo ant betoninio šulinio dangčio, šis lūžo ir automobilio ratas įsmuko į šulinį. Iškviesti ugniagesiai, naudodami hidraulinę įrangą, automobilį iškėlė.

„Traukti užklimpusius greitosios medicinos pagalbos automobilius tenka dažnai, – sakė Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus viršininkas Kęstutis Rydolis. – Nors šie automobiliai yra didesnio pravažumo, rajone ne visur jiems pavyksta pravažiuoti, ypač pavasarį, kai keliai pasidaro klampūs. Tada jiems padeda mūsų ugniagesiai gelbėtojai.“

Šiemet ugniagesiai gelbėtojai jau per 3 tūkst. kartų teikė pagalbą specialiosioms tarnyboms, iš jų per 1500 kartų padėjo greitosios medicinos pagalbos medikams.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

dirbes med.vairuotoju2018-12-18
Problema ta, kad nebeliko baltarusisku uazu. Buvo nepakeiciami tokiose situacijose. Galetu uz viena wv nupirkti du. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?