Laikas mokėti mokesčius: kur Šilutėje tai padaryti pigiausiai?

2018-11-21

Metas mokėti komunalinius mokesčius? O gal kaip tik šiuo metu reikia išsigryninti pinigų? Ar apdrausti automobilį? Tą padaryti galite greitai ir patogiai Šilutėje įsikūrusiame „Perlas Plius“ taške, „Šilutės Halėje“, H. Šojaus g. 2d.

Pigiausios įmokos

„Perlas Plius“ taškuose teikiamos visos „Perlas“ terminaluose esančios paslaugos, tik įmokos čia pigesnės (po 0,19 Eur). „Salelėje „Perlas Plius“ terminalai veikia taip pat kaip ir parduotuvėse, bet čia dar galite gauti geriausius pasiūlymus, patarimus ir konsultacijas. Specialiai „Perlas Plius“ klientams visada pirmiems pasiūlome išskirtines mūsų paslaugas ir produktus, informuojame apie akcijas“, – pasakojo „Perlas Plius“ tinklo direktorius Tomas Razmus. Jis taip pat pridūrė, kad „Perlas Plius“ taškuose klientai visada sulaukia aukščiausios kokybės aptarnavimo, konsultacijų, čia profesionaliai ir greitai suteikiamos visos paslaugos.

„Perlas Plius“ taške galima įsigyti būsto, automobilio, kelionių, techninės pagalbos kelyje paslaugą, išsigryninti pinigų, atlikti grynųjų pinigų perlaidą ar pervedimą, įnešti pinigų į savo banko kortelę ar papildyti telefono sąskaitą, gauti kreditą tiesiai į savo banko sąskaitą, sumokėti mokesčius (įmokos kaina už komunalinius mokesčius – 0,19 Eur), nusipirkti loterijos bilietų ar juos patikrinti. Be to „Perlas Plius“ salelėje reikiamą paslaugą įsigysite vos per kelias minutes. Pavyzdžiui, norint apdrausti savo namus ir jame esantį turtą, tereikia nurodyti namų adresą.

Užsukite!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?