Švėkšniškė nuopelnų neprisiima vien sau

2018-11-24, Sveksnosnaujienos.lt
Ingritą Riterienę sveikino būrys bendraminčių. D. Gailiūnienės nuotr.
Ingritą Riterienę sveikino būrys bendraminčių. D. Gailiūnienės nuotr.

Septyneri metai praėjo nuo Ingritos Riterienės vadovavimo Švėkšnos neįgaliųjų padaliniui pradžios. Lapkričio 15-ąją būrys draugijos aktyvo ir rėmėjų atėjo į seniūnijos salę pasveikinti savo pirmininkės šia gražia proga. Daug palinkėjimų, daug dovanų, daug šypsenų tądien skriejo Ingritos link. Na, o pati moteris, nors ir sirguliuodama, negalėjo neatsidėkoti savo nariams, padėjėjams.

Susiėjimo metu buvo apžvelgta, ką draugijos nariai nuveikė per 2018-uosius metus. Pristatyti, ką veikia Švėkšnos neįgalieji, turbūt net neverta. Nuolatos girdime apie jų darbus. Apie draugijos vieningumą, jų iniciatyvas dažnai rašėme ir „Švėkšnos naujienose“.

Vis tik pirmininkė visų nuopelnų nelinkusi prisiimti vien tik sau. Pasak jos, jeigu ne draugijos nariai ir būrys talkininkų, nuveikti didelių darbų būtų neįmanoma. „Gavosi gražus būrys, tik vieni kitiems padedant, bendraujant, galime pasiekti rezultatų“,- atsidėkodama už paramą džiaugėsi I. Riterienė.

Tuo tarpu draugijos nariai jau planuoja būsimas veiklas. Artėja Šv. Kalėdos, Naujieji metai. Mėgstantys keliauti švėkšniškiai nusprendė tuo pasinaudoti - žada aplankyti kuo daugiau kalėdinių eglių įvairiuose miestuose ir miesteliuose - pasigrožėti kiekviena iš jų bei surasti gražiausią.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?