Šilutiškis pasijuto aklavietėje: jo mašiną apgadinęs vairuotojas juokiasi, bet dar labiau nustebino policija

2018-11-28, Saulius Rinkevičius

„Draudimo kompanija žalą įvertino 109 eurais, bet traktorininkas, kuris apgadino automobilį tik pasijuokė – sakė, kad galiu remontuoti už savo pinigus“, – pykčio neslėpė Šilutės rajone gyvenantis Viktoras Kiniulis.

Jo vairuojamam „Volkswagen Golf“ traktorininkas sulaužė veidrodėlį, tačiau žalos draudimas neatlygino dėl paprastos priežasties – policija bendrovei pranešė, kad eismo įvykio kaltininkas esą nenustatytas.

Vairuotoją pažinojo

V. Kiniulį tai labai nustebino, nes traktoriaus vairuotoją jis pažinojo.

Policijai po įvykio vyras perdavė ne tik žemės ūkio mašinos registracijos numerius, bet ir savininko vardą, pavardę bei gyvenamąją vietą.

Incidentas įvyko spalio 12 dienos vakare, apie 18 val. 30 min. Šilutės rajone, Barvų kaime. Jau netoli namų vyras pastebėjo iš ganyklos išsukantį traktorių.

Kadangi kelias buvo siauras, sustojo jo praleisti, tačiau šis vis tiek užkliudė automobilį. Jei traktoristas ir pastebėjo, ką padarė, apie tai neišsidavė – nepristabdęs nuvažiavo toliau.

„Iškviečiau policiją, bet pareigūnai užfiksavo eismo įvykį ir tiek.

Laukiau savaitę, tačiau negavau jokių žinių, todėl pats kreipiausi į draudimo kompaniją“, – pasakojo V. Kiniulis.

Sunkiai besiverčiantis jaunas vyras vienas augina neįgalią dukrelę, todėl net ir palyginus nedidelis remontas jam yra didelė finansinė našta. Apie jo šeimą Lrytas.lt jau rašė anksčiau.

Nesuteikė informacijos

Draudikai paprašė, kad jis atsiųstų nuotraukas ir viską, ką jam išdavė policija. Vyras taip ir padarė, bet netrukus sulaukė vieno iš pareigūnų skambučio.

Jam skambutis pasirodė labai neįprastas.

Anot pašnekovo, policininkas griežtu tonu pasiteiravo, kodėl jis pats ėmė bendrauti su draudikais.

„Po poros savaičių mane išsikvietė Šilutės policija. Pareigūnas, kurio laukiau tris valandas, paklausinėjo, kaip viskas įvyko.

Pasirašiau šalia raštu duotų savo parodymų, o mane patikino, kad draudimas žalą kompensuos“, – prisiminė V. Kiniulis.

Visgi, kai dar kartą susisiekus su draudimo kompanijos ekspertais, šie pranešė, kad policija įrašė, jog eismo įvykio kaltininkas nenustatytas, todėl pinigai už patirtą žalą nebus išmokami. Tokią tvarką įprastai taiko visos draudimo bendrovės. Tačiau V.Kiniulį labiausiai papiktino tai, kad policija draudikams neperdavė visos istorijos.

Iš vyro tik pasijuokė

Greta kitos informacijos, kurią policija suteikė draudimo kompanijai, įrašyta, kad traktorius iš eismo įvykio vietos pasišalino.

Visgi tolimesniame aprašyme apie šią transporto priemonę ir jos vairuotoją nepateikiama visiškai jokių duomenų.

V. Kiniulis neseniai buvo sutikęs gretimame Lapynų kaime gyvenantį iš avarijos pasprukusį traktoristą. Šis iš vyro tik pasijuokė, kad esą gali remontuoti automobilį pats, už savo pinigus.

Anot pašnekovo, toje pačioje gyvenvietėje įsikūręs ne vienas į pensiją išėjęs policijos pareigūnas.

V. Kiniulis įtarė, kad užteko vienam iš jų paskambinti buvusiems kolegoms ir visa istorija buvo užglaistyta.

Užsidirbo užsienyje

109 eurai, kuriuos draudimo kompanija skirtų sudaužyto veidrodėlio remontui, sunkiai besiverčiančiam V. Kiniuliui – dideli pinigai.

Vyrui pripažintas tik 35 proc. darbingumas, jis vienas augina neįgalią dukrą, o visos mėnesinės pajamos – 400 eurų neįgalumo ir slaugos išmokų, kurių turi užtekti jiems abiems.

„Volkswagen Golf“ jis įsigijo po to, kai praėjusią vasarą dvi savaites dirbo Prancūzijoje. Skynė vynuoges, nors sveikata to ir nelabai leido.

„Buvo sunku – grįžęs po darbo vakare susileisdavau ampulę nuo skausmo vien tam, kad ryte vėl galėčiau pakilti ant kojų“, – pasakojo pašnekovas.

Vyrui automobilis labai reikalingas. V. Kiniulio dukrelė turi sunkią negalią, todėl jiems dažnai reikia lankytis medicinos įstaigose. Nesulaukęs pinigų iš draudimo kompanijos jis „Golf“ laikinai sutvarkė taip, kaip sugebėjo – panaudodamas lipnią juostą.

Policija atlieka tyrimą

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė pažymėjo, kad kol kas vyksta eismo įvykio tyrimas, o laiko terminai nepažeisti.

Ji patvirtino, kad pareigūnų surinktoje medžiagoje yra duomenys apie V. Kiniulio nurodytą asmenį. Jis taip pat buvo apklaustas.

„Kadangi įvykio aplinkybės nėra aiškios, procesinis sprendimas nepriimtas“, – komentavo G. Kęsminaitė.

Specialistė taip pat pridūrė, kad esą nėra informacijos apie tai, ar įtariamasis turi ryšių su Šilutės policijos pareigūnais.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

aferistas melagis į kokia palanga jis buvo VIŠTAI Į SSSBNĘ o ne į palanga melagis 2018-11-29
kaip tokius asilus melagius policija ir kitos instancijos neužsiima jei jis būtų neįgalus tokių nesamonių nerašytų juk kas turi neįgaluma 35 proc visi puikiai žino kiek gauna ir tikrai ne tokiom sumom kiek jis čia svaigsta jei jis net savo neįgalios mergaitės visa pašalpa prageria kodėl socialinis nežiūri į jo tokias aferas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
aferistas melagis į kokia palanga jis buvo VIŠTAI Į SSSBNĘ o ne į palanga melagis 2018-11-29
kaip tokius asilus melagius policija ir kitos instancijos neužsiima jei jis būtų neįgalus tokių nesamonių nerašytų juk kas turi neįgaluma 35 proc visi puikiai žino kiek gauna ir tikrai ne tokiom sumom kiek jis čia svaigsta jei jis net savo neįgalios mergaitės visa pašalpa prageria kodėl socialinis nežiūri į jo tokias aferas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kas taves nepažysta melagio pijoko išsipagiriok KINIULI o ne po redakcijas reklamos ieškok 2018-11-28
melagi melagi melagi K I N I U L I kas tavęs nepažysta jis tipo susileidžia vaistus ir tik tada gali eit dirbt brude tu brude vėl munipuliuoji neįgalia mergaite lauk dabar iš klaipėdos neįgaliujų komisijos pasibaigs tavo klauno komedijos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
DAKTARAS AISKAUDA2018-11-28
AR NEREIKETU NEIGALUMO NUSTATYMO TARNYBAI PASIDOMETI SIO VEIKEJO SVEIKATA.35 PROCENTAI GARBINGUMO O JIS VAZINEJA I UZSIENI DIRBTI,IDOMU KAS PER SUSIRGIMAS IR KIEK NEIGALUMAS KAINAVO? KINIULI LAUK KVIETIMO I KLAIPEDA. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
2018-11-28
Šilutės rajono žvaigždė Komentaras patinka Komentaras nepatinka
hmmm2018-11-28
Kiniulis... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?