Trečiadienio horoskopas – sausio 21 d.

2015-01-21, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Gėlės
„Shutterstock“ nuotr. / Gėlės

Ką žada darbo savaitės vidurys? Kokios nuotaikos mus lydės šiandien ir ar viską sugebėsime atlikti?


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ši diena pradeda kelių savaičių laikotarpį, kurio metu turėsite permąstyti savo santykius su draugais, vienu iš jų ar savo vietą komandoje. Tai paskatins nesklandumai, netikėti susitikimai su seniai matytu draugu, grįžimai prie anksčiau aktualių, bet iki galo neišspręstų situacijų. Nesusikabėjimų grupėje netrūks, todėl jau šiandien prieš kalbėdami – pagalvokite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl tam tikrų pasikartojančių situacijų profesiniame kelyje jums bus nepagailėta išbandymų nei šiandien, nei vėliau dėl pakitusios Merkurijaus krypties. Naujų technologijų taikymas, kurį galbūt esate atidėję, ar pokalbiai, kurių bandėte išvengti, su vadovais gali tapti realybe. O jei tyliai pasvarstote apie kitokius profesinius tikslus ar net naują kryptį – apmąstykite ją jau šiandien.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ne kažin kaip sekasi pokalbiai su užsienyje gyvenančiu asmeniu? Nepavyksta diskusijos tikėjimo ar pažiūrų tema? Kelionių planai atidedami? Studijuojantys privalo grįžti prie ankstesnės medžiagos, užuot įsisavinę naują? Vadinasi, jau darbuojasi jūsų ženklo valdovas, siekiantis, kad jūs atliktumėte tam tikrą reviziją savo žinių, kelionių ir pažiūrų srityje. O gal net pakeisite požiūrį?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Prisiartino metas (ir ši diena gali būti pirma kregždė tam suprasti ir patirti), kai tenka gydyti senas žaizdas, susijusias su bendrais finansais, turtu, draudimu, intymiomis patirtimis ir pan. Atminkite, kad pokyčiai, o su jais susiję praradimai yra neišvengiami. Ar jie bus skausmingi, ar stiprinantys, ar griaunantys jūsų ryšius su kitais žmonėmis, parodys jūsų noras keistis ir pasitikėti kitais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tiek šiandien, tiek artimiausiu metu vykstančių pokalbių metu patirsite, kad kitų žmonių nuomonė kur kas svarbesnė už jūsų, ir prieš vėją jums papūsti nepavyks. Ir ją, tą nuomonę, turėsite išklausyti ne kartą, kol išgirsite. Geriausiais vaistas kurti patikimus santykius – išklausyti, prisitaikyti ir eksperimentuoti, pavyzdžiui, pakeičiant savo nuostatas apie bendravimą su žmonėmis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Daugiau klaidų kasdieniuose darbuose, nesusipratimų virtinę bendraujant su kolegomis ir atsinaujinusius negalavimus jums pasiūlys jūsų ženklo valdovas, keičiantis savo judėjimo kryptį. Netrukus gali paaiškėti (ir ši diena nėra išimtis), kad užduotys, kurias manėte užbaigę, toli gražu nebus užbaigtos, spragos, kurias užglaistėte kolektyve, – neužlygintos, o ligos – iki galo neišgydytos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši diena jums atveria duris į kelių savaičių laikotarpį, kai teks grįžti prie užmirštų kūrybinių sumanymų arba perdaryti jau pabaigtus. Kitiems išlįs vaikų auklėjimo klaidos, kurias jie turės spręsti visiškai pakeitę požiūrį ar kryptį. O romantiškų pergalių išsiilgę turbūt susidurs su tuo, kurį anksčiau mylėjo, arba galės išbandyti savo jėgas gavę antrą, ne visiškai patogią ir visiškai netikėtą progą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų privati erdvė jums tampa vis svarbesne. Dabar atėjo metas taisyti klaidas, kurias anksčiau padarėte bendraudami su namiškiais. Todėl namuose gyvenantys ar tie, su kuriais jus sieja bendros šaknys, gali tapti jūsų nerimo priežastimi. Galbūt jau šiandien būsite pakviesti susitikti ar pasikalbėti su vienu iš jų tema, kurią jau buvote pasidėję į archyvą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Naivu šiuo metu tikėtis lengvų kelionių ar nerūpestingų pokalbių. Nuolat sutinkami žmonės, kuriems kažko iš jūsų reikia, naujos informacijos stoka ar trikdžiai, transporto priemonių ar technikos gedimai, neįvykstančios kelionės jus šiandien ar artimiausiu metu stabdys. Taip vyksta, jei praeityje liko kažkas, ko jūs nepabaigėte ar nesupratote. Gelbės noras eksperimentuoti ir išlaisvinti savo mintis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nuo šios dienos kelias savaites bus svarbu ne kartą peržiūrėti su finansais susijusią sritį tol, kol Merkurijaus pasikeitusi kryptis jauks viską jūsų asmeninių resursų srityje. Dažniau skaičiuokite pinigus ir nustatykite, kur veltui išleidžiate dalį lėšų. Kita vertus, tai ir jūsų įgimtų talentų sritis. Gal būtent dabar atrasite vieną jų, apie kurį buvote visai pamiršę?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų asmenybės tobulėjimo, reputacijos gerėjimo periodas tęsiasi, tačiau ne visada, siekiant save atskleisti ar patobulinti, jūsų kelyje degs žalia šviesa. Kai ką turėsite permąstyti kalbėdamiesi, skaitydami ar klausydamiesi kitų. Draugų, komandos narių, bendražygių patarimai gali jums šiandien ir vėliau atverti senas žaizdas, kurių niekuo neuždengsite, o išgydysite pažindami ir keisdami save.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ne viskas, ką šiuo metu kalbėsite, pasieks adresatą, o priemonės, kurias privalėsite naudoti, jums bus kietas riešutėlis. Galbūt dėl to noriai slapstysitės fantazijų pasaulyje. O kai ims veržtis dalykai, kuriuos buvote palikę praeičiai, ar sapnai, kuriuos jau buvote regėję, peržiūrėkite nuo pradžios iki galo. Juose rasite nūdienos atsakymus.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?