Diena praleista be juoko ir meilės – tai lyg diena be gyvenimo

2018-12-08
Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos.

Šiemet padėkos vakaras ,,Čia - mano ir tavo namai“  buvo skirtas tiems, kurie Natkiškių kultūros namuose praleidžia ne vieną, ne dvi valandas, o dalį savo laisvalaikio - tai kultūros namų saviveiklininkai.

„Čia ilgais vakarais daug šokta, dainuota, tūkstančius kartų kalbėta, klausyta, verkta ir juoktasi, čia kuriamas gyvenimas virte verda, čia vieną renginį keisdavo kitas, vieną šventę keitė kita, o kur dar įvairios akcijos, parodos, išvykos. Jų būta gražių, šiltų, jaudinančių... visokių“, - kalbėjo vakaro vedėjai Rasa ir Valdas Armonai.

 Susirinkusius į padėkos vakarą pasveikino ir prasmingus žodžius išsakė jaunimo dramos būrelis. Vakaro svečiai ir dalyviai ekrane galėjo išvysti visą 2018 metų kultūros namų veiklą: renginius, koncertus, išvykas, parodas. Gražūs ir prasmingi žodžiai vakaro metu sklido iš Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio, Administracijos direktorės Dainoros Butvydienės, kultūros centro direktorės Svetlanos Jašinskienės, Pagėgių savivaldybės tarybos narių Edgaro Kuturio, Petro Ubarto ir Ropkojų parapijos klebono Tomo Domarko lūpų. Už Natkiškių seniūnijos vardo garsinimą saviveiklininkus sveikino seniūnė Vilyta Sirtautienė ir bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė. Saviveiklininkus ir jų vadovus pasveikino ir nuolatinė mūsų renginių lankytoja Onutė Poškienė.

Saviveiklininkams dėkota už gražias dainas, smagias akimirkas, už Pagėgių savivaldybės ir Natkiškių kaimo vardo garsinimą. Vakaro metu koncertavo kaimo kapela ,,Vaivorykštė“, moterų ansamblis ,,Gluosnė“, Astos ir Laimutės duetas, kvartetas, solistai Rokas ir Meda bei svečiai iš Kelmės rajono Pakražančio kultūros centro. Už gražias iniciatyvas, akcijas ir gerus darbus apdovanota ir kultūros namuose įsikūrusi ,,Moterų seklyčia“, pristatyti nauji kultūros namų saviveiklininkai.

Už pagalbą, organizuojant įvairios paskirties renginius, ,,ačiukas“ įteiktas  Natkiškių seniūnijai ir seniūnei Vilytai Sirtautienei, bendruomenei ir pirmininkei Nidai Bušniauskienei. O už renginių, švenčių, koncertų, išvykų ir įvairių idėjų palaikymą padėkota  merui, Administracijos direktorei ir kultūros centro direktorei. Turbūt didžiausia padėka saviveiklininkui ir jo vadovui yra tada, kai jam ploja atsistoję žiūrovai arba skanduoja nuoširdžius padėkos žodžius.

Nuoširdų ačiū tariame vakaro rėmėjams: Pagėgių kultūros centrui, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Laimai Bitininei ir Tadui Girčiui. Už saldžias dovanas dėkojame šventės svečiams, taip pat  visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo ir padėjo. Už padėkos vakaro įamžintas  akimirkas sakome ačiū Ingridai Jokšienei.

,,Sakoma, kad diena praleista be juoko ir meilės – tai diena be gyvenimo. Gyvenkime su juoku, meile, būkime pakantūs ir tolerantiški vieni kitiems. Kuo daugiau išdalinsime savęs kitiems, tuo labiau praturtėsime patys“, - užbaigdami oficialią vakaro dalį, kalbėjo Rasa ir Valdas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?