Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Juozo Stirnos

2018-12-12, Tauragės AVPK inf.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tęsia ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios Juozo Stirnos, gim. 1993 m., ir atliekant paiešką pakartotinai prašo visuomenės pagalbos.

Tyrimo metu nustatyta, kad 2018-11-12 Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate registruotas moters, gim. 1976 m., gyv. Šilutė, Cintjoniškių g., pareiškimas apie tai, kad 2016 m. rugsėjo mėnesį, jos sūnus Juozas Stirna, gim. 1993 m., išvyko gyventi ir dirbti į Prancūziją ir iki šiol negrįžo. Nuo 2018-04-25 nėra žinoma J. Stirnos buvimo vieta.

Gyventojus, žinančius apie dingusio vyro buvimo vietą ar galinčius suteikti kitos informacijos, prašome pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Vaidai Višinskaitei, tel.: 8 700 64054, el. paštu vaida.visinskaite@policija.lt arba:

  • Bendruoju pagalbos telefonu 8 700 60000.


Straipsnio komentarai

..2019-01-12
kas čia per pavardės? skaitai "lietuvišką" spaudą ir atrodo kad lietuvoje jau visi žmonės ir senai jau pradingę likę tik kažkokie indėnai ir kaubojai kurie žaidžia kažkokius vinetų nuotykius su natistiniais ESesininkų kryžiuočiais. nu žinot Orwelo "gyvulių ūkis" arba kitaip tariant prestižinis vilniaus rajonas - Žvėrynas, kur ir sėdi mūsiškis vytautas didysis. nu žinot lanzbėris didysis ta prasme kad jisai iš didžiosios anglių ir suodžių karalystės. Patys pagalvokit apie tą lietuvišką dvigubą kryžių. Argi tai ne dvigubas pliusas? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
A2018-12-12
Kur dingsta žmonės pastaruoju metu? Vis daugiau ir daugiau prapuola Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?