Ar pagalvojote apie Kalėdas?

2018-12-13, Organizatoriai
G. Mikšienė – viena iš mugės organizatorių. Asmeninio archyvo nuotr.
G. Mikšienė – viena iš mugės organizatorių. Asmeninio archyvo nuotr.

O mes  jau pagalvojome ir pradėjome joms ruoštis. Todėl kviečiame kurti  puikią šventės atmosferą drauge!

„Jau dvejus metus organizuojame renginį ,,Kalėdos kartu”. Kalėdinės mugės tikslas - apjungti amatus, smulkųjį verslą ir pramogas. Norisi  ,,namudininkus‘‘ išjudinti ir padrąsinti, o geriausius jų kūrinius parodyti klientams. Kalėdos - tai metas, kai tikime stebuklais, norisi gerumo sau ir kitiems, norisi geriausio. Kartais klientai klausia, kodėl taip anksti ruošiatės tokiai susikaupimo ir tikėjimo skirtai šventei. Tačiau verslas sujuda jau ankstyvą rudenį, tam kad spėtų pagaminti produktus, užsakyti medžiagas, kad rastumėme laisvą ir tinkamą prekybai ir pramogoms vietą. O svarbiausia nusiteikimas ir susikaupimas darbui ir šventėms“, - sakė Kalėdinės mugės viena iš organizatorių Giedrė Mikšienė.

 Taigi, minėtos mugės tikslas -  vienoje vietoje gauti kiek įmanoma daugiau paslaugų ir prekių, suburti žmones pabūti kartu, pabendrauti su prekybininkais ir kūrėjais, draugais, atsigerti karšto šokolado, pasivaišinti meduoliais,  pajausti  Kalėdų dvasią. „Sakoma, kad nereikia dovanų sureikšminti, o aš manau, kad dovana - tai mažiausia, ką mes galime duoti žmogui. Smagu matyti džiaugsmingas akis. Mugė taip pat skatina gerumą ir siūlo dalintis“, - tęsė verslininkė.

Mugėje didelis dėmesys bus skiriamas ir vaikams. Čia bus suorganizuojami įvairūs užsiėmimai. Veiks robotikos dirbtuvės, o Kalėdų senelis dainuos su savo nykštukais, kurie atskubės  iš Šilutės  meno mokyklos su savo mokytoja.

Staigmenas paruoš ir  parduotuvė ,,Paslaptinga spinta“. Į šokio sūkurį įtrauks šokių klubo „Kubana“  šokėjai. Savo pasirodymą dovanos neseniai susikūręs kolektyvas ,,Sky“. Bus galima patiems susiverti apyrankes. Tai padės padaryti Lady.lt kolektyvas. Mugėje bus Vaido paruoštų saldžiųjų datulių, šviežios žuvies, Ginelevičienės rūkytų mėsos gaminių, Andros saldėsių, meduolių ir karštos kavos. Svečiuosis ir Adelė Karaliūnaitė. Ji turės daug įvairiausių  paveldo arbatžolių. Bus prekiaujama ir Aušros Pauparės rankų darbo papuošalais, Reginos Valienės kalėdinėmis dekoracijomis.  Areta Ley atsiveš pieštus kūrinius ant tekstilės. Veiks gėlių salonas „Meilenė“.

„Vilmos Lisinos ir Aušros Rumkienės papuošalai ir dekorai, grožio ir sveikatos priemonės „Tiande“, Virginijos Rudienės arbatos. Ekologiškos prekės iš Jolantos rankų, sveikos gyvensenos paskaita ir produktai su Ieva Tamulyte ir sporto klubas, Jolanta Jonikienė, „Trukio stotelė“ su keksiukais, „Viatora“ pasitiks su naujienomis iš Laplandijos, VšĮ Beglobiai, ,,Knygų namai“ kvies susipažinti su naujienomis, momentinės nuotraukos su Kalėdų seneliu  ir dovanų kuponai UAB „Dvigubas ačiū“, Jūratė Račkauskienė su puošniomis suknelėmis, Radviliškio duonos gaminiai ir Alos Panevėžio skaniausi sausainiai, bus prekiaujama gyvomis eglutėmis, mandarinais iš Ispanijos, UAB „Rimvida“ ir daug kitų. Mažiesiems bus rodomi Kalėdiniai filmukai nemokamai 15 d.-14 ir 17 val.“, - dėstė pašnekovė.

Ji asmeniškai prašė padėkoti ,,Šeimų klubui“ ir Vilijai Liatukienei už reklamos sklaidą, Jūratei Račkauskienei už padovanotas dovanas Laurai Eizienei ir parduotuvei ,,Paryžius tavo vaikui“ už pagalbą. Lijanai Jagintavičienei už gerus darbus, patarimus. Kalėdų seneliui - už pasiaukojimą dėl gražaus tikslo. Rūteniui Mikšai, kuris įgyvendina visus sumanymus, kad mugė ,,užsikurtų“ kasmet vėl. Šokių kolektyvo „Kubana“ vadovams Linai ir Donatui, o ypač solo latino merginoms už pagalbą. „Didelis ačiū visiems. Susitiksime Kalėdinėje mugėje „Kalėdos kartu“, - baigė linksmoji ir energingoji Giedrė. Ji priminė, kad šventėje laukiamas kiekvienas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?