Gydytojams rezidentams bus išmokėtos vienkartinės išmokos

2018-12-19, sam.lrv.lt

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė įsakymą, pagal kurį per metus Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) veiklos sutaupytos lėšos būtų skirtos gydytojų rezidentų algoms. Tam skirta daugiau nei 500 tūkst. eurų, tad artimiausiomis dienomis kiekvienas rezidentas gaus papildomų pajamų - apie 227 Eur vienkartines išmokas.  

Ministro A. Verygos teigimu, gydytojai rezidentai yra viena iš labiausiai pažeidžiamų grupių, kurie ilgus metus mokosi ir rengiasi gydyti žmones, o tuo tarpu jų atlyginimai yra maži ir jaunam žmogui išgyventi iš tokio atlyginimo yra sudėtinga.

„Tad šiais metais, kaip ir praėjusiais, buvo nutarta tuos pinigus, kuriuos ministerija per metus sutaupė, skirti būtent gydytojams rezidentams ir išmokėti jiems vienkartines išmokas. Tikimės, kad prieš pat didžiąsias metų šventes tai bus gera naujiena itin atsakingą darbą dirbantiems jauniems žmonėms“, – sako ministras A. Veryga.

Praėjusiais metais vyresniesiems gydytojams rezidentams buvo išmokėtos apie 80 eurų vienkartinės išmokos, o šiemet tokias išmokas artimiausiomis dienomis gaus visi rezidentai, t.y. kiekvienas apie 227 eurus.


Straipsnio komentarai

As2018-12-19
Labai šaunu kad išmokes rezidentams tikrai jie to nusipelnė pasiūlymas silokarcemai pasidomėti kiek daug Šilutės ligoninės slaugytojos uždirba už etatą ir mokama skirtingai visose skyriuose tikriausiai vadovas pats to nežino arba žinoti nenori jei nori ką uždirbti turi aukoti ir šeima ir su vaikais pabūti ilgiau neįmanoma nes turi dirbti neįmanomu kruviu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?