Kelio Šilutė-Rusnė rekonstrukcijai – 6,8 mln. eurų vertės konkursas

2018-12-21, Parengta pagal Vz.lt informaciją
Kas paneigs, kad kelio rekonstrukcijos laimėtojas yra iš anksto aiškus. Rugpjūčio, rugsėjo mėnesiais dar nerekonstruojamame kelyje buvo stebimi „Kauno tiltų
Kas paneigs, kad kelio rekonstrukcijos laimėtojas yra iš anksto aiškus. Rugpjūčio, rugsėjo mėnesiais dar nerekonstruojamame kelyje buvo stebimi „Kauno tiltų" darbuotojai, platinantys vandens perlaidas.

Kelio Šilutė-Rusnė rekonstrukcijos ir estakados statybos projekte paskelbtas dar vienas konkursas – jis skirtas daliai papildomų darbų, kurių poreikis kilo paaiškėjus, jog po keliu yra durpių sluoksnis. 

Centriniame viešųjų pirkimų portale nurodoma, kad Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) praėjusią savaitę paskelbė konkursą žemės sankasos stiprinimo darbams kelio Šilutė-Rusnė ruože nuo 2,42 iki 5,82 kilometro. Numatyta, kad maksimali jų kaina yra 6,75 mln. eurų su PVM. 

Prieš mėnesį jau skelbta, kad už beveik 1,3 mln. eurų estakados prieigas – ruožuose nuo 5,82 iki 6,19 ir nuo 6,94 iki 7,243 kilometro – tvarkys viena didžiausių kelių ir tiltų statybos bendrovių „Kauno tiltai“. Susisiekimo ministerija pernai gruodį skelbė, kad bendra projekto kaina yra 9,46 mln. eurų, o darbai bus finansuojami Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis. Kelio rekonstrukcijos ir estakados statybos darbus atliks įmonių „Kauno tiltai“ ir „TEC Infrastructure“ konsorciumas.

Kelias Šilutė–Rusnė vienintelis, vedantis į Rusnės salą, o per kasmetinius potvynius yra užliejamas  sutrikdydamas vietos susisiekimą. Be estakados statybos rekonstruojamas 5 kilometrų ilgio kelio ruožas, kuriame bus įrengta nauja dangos konstrukcija, nutiestas 4,5 kilometro ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas.


Straipsnio komentarai

seniau2018-12-24
ten buvo nuošali pasiturinčių lėbavimo vieta. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ryskiai rusniskis2018-12-23
eiktusau kiek berasciu rusniskiu komentuoja,ryskiai is pagalbines kiemo raso. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rusniskis2018-12-23
rusneje jei neisgersi-nepagyvensi, nuobodybe uzmusa zmogu labiau nei snapsas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tikri darbininkai 2018-12-22
medelius pasodino gruodį estakados asfaltos kelia per sniegą ir lyjiundrą tobulas darbas pinigams nuplaut Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kuriai rusniškis2018-12-22
priplaukęs - ryškiai nerusniškis, tiesiog Nedalia.
Mes šakymo stradoj be estrados nenurimsim!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rusniškiui2018-12-21
rašote kaip pokario atėjūnų palikuonis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rusniskis2018-12-21
man saloje ir be estakados gerai, geriu alu ir svilpauju. rusneje gera tik rusniskiams. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?