Antstolių „kankinamo“ šilutiškio turtai auga

2018-12-26, „Top500“ ir „Šilokarčemos“ informacija
Politikas A. Jakas – milijonierius, „kankinamas“ antstolių.
Politikas A. Jakas – milijonierius, „kankinamas“ antstolių.

Ant vinies pakabinti profesionalaus politiko bateliai nebūtinai pranašauja nesėkmę versle. Tai galėtų patvirtinti į žurnalo „Top“ turtingiausių šalies sąrašą patekę buvę politikai, kurių bendras turtas siekia beveik 430 mln. eurų. Dažniausiai jie dalyvavo savivaldoje. Vienas iš Šilutės politikų taip pat pateko į šį sąrašą.

Žurnale „Top“, kasmet skelbiančiame 500-us turtingiausių lietuvių, šmėžuoja ir mokslo bei švietimo srityje įsitvirtinę verslininkai. Juos vienija tai, kad visi jie retai matomi aukštuomenės vakarėliuose ar bent jau tuose, kuriems dėmesį skiria šalies žiniasklaida, o dalies pavardės daug kam galbūt nė nėra girdėtos.

Žurnalo „Top“ vertinimu, turtingiausias buvęs politikas – žuvies perdirbimo įmonės „Norvelita“ valdybos pirmininkas Jordanas Kenstavičius, kurio turtas vertinamas 130 mln. eurų. 23-ias 500 turtingiausių šalies gyventojų gretose atsiradęs verslininkas iki 2015 m. buvo Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys.

Į žurnalo „Top 500“ sudaromą sąrašą taip pat pateko buvęs Druskininkų savivaldybės tarybos narys Valdas Trinkūnas (25 mln. eurų), buvęs Klaipėdos rajono tarybos narys Jonas Dumašius (22 mln. eurų), buvęs Aukščiausiosios tarybos deputatas Česlovas Karbauskis (20 mln. eurų), buvęs Šiaulių miesto meras Arvydas Salda (11 mln. eurų), buvęs Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys Gintautas Dominas (10 mln. eurų), buvęs Kauno savivaldybės tarybos narys Arvydas Žilevičius (7 mln. eurų), buvęs Šilutės meras Arvydas Jakas (6 mln. eurų) bei buvęs Birštono miesto tarybos narys Vytautas Silevičius (2,9 mln. eurų).

Galima pasidžiaugti, kad skolose paskendusio šilutiškio turtai per metus ūgtelėjo 2 milijonais – pernai jis siekė tik beveik 4 milijonus.  „Šilokarčemai“ besidomint politiko verslo ypatumais, paaiškėjo, kad jis skolų negrąžina ne tik būriui žmonių, bet ir Šilutės rajono savivaldybei, Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Šilutiškis A. Jakas šiuo metu eina Šilutės rajono savavaldybės tarybos nario pareigas. Ne paslaptis – jo turtas buvo pardavinėjamas antstolių. Iki šiol jis yra pastarųjų akiratyje, mat daugybė asmenų negali atgauti paskolintų lėšų ir bando jas susigrąžinti su instancijų pagalba. Jau yra žmonių, kurie nebesitikėdami, kad politikas grąžins jų rankomis uždirbtus pinigus, skolą tiesiog pardavė skolas superkančiai įmonei.

Priminsime, pats buvęs meras kažkada sakė „Šilokarčemai“ : „Kam skolos, o kam investicijos“. Taigi, kyla klausimas - milijonus susikrovė iš skolintų lėšų, kurių nesugeba grąžinti? O kas bus, kai ateis laikas deklaruoti pajamas ir teks sumokėti pajamų mokestį? Tam lėšos vėl bus skolinamos? Bet į šiuos klausimus geriausiai žino atsakymus pats A. Jakas. Tegul jis į juos ir atsako pats sau.

 


Straipsnio komentarai

Oooo2018-12-27
HAAAAAAHAAAA Komentaras patinka Komentaras nepatinka
A.J.2018-12-26
Tik Šilutė gali turėti tokius politikierius vis dar valdžioje dirbančius Komentaras patinka Komentaras nepatinka
proteli proteli pareik nors per šventes į namus 2018-12-26
kad ir šilute su visa šilokarčiama praskolintų bet toleik vistiek jis butu šventas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Didžiausias2018-12-26
didžiausias miesto skolininkas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?