Fotografijų parodos ,,Mano kelionė Lietuvai“ pristatymas

2019-01-04, Vida Mišeikienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filialo bibliotekininkė
Vilijos Eičienės nuotr.
Vilijos Eičienės nuotr.
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filiale gruodžio 14 dieną vyko popietė, skirta akcijai „Knygų Kalėdos“. Buvo pristatyta fotografijų paroda ,,Mano kelionė Lietuvai“, kurią pristatė parodos autorė Vilija Eičienė.

Autorė dalyvavo konkurse ,,Mano kelionė Lietuvai“ - tai žaismingas žaidimas Lietuvos šimtmečio belaukiant,  kviečiantis žaisti ir atrasti įdomiausias Lietuvos vietoves, gražiausius gamtos kampelius ir įspūdingą praeities kartų palikimą. Nuo 2017 m. birželio 1 iki 2018 m. vasario 16 d. reikėjo surinkti 100 taškų, o taškai buvo renkami visoje Lietuvoje aplankant įdomiausias, gražiausias vietas.

Projektas susidarė iš kelių kategorijų. Reikėjo fiksuoti akimirkas ir įkelti į savo žaidėjo profilį. Per aštuonis mėnesius Vilija aplankė visą Lietuvą ir rinko taškus, fiksavo gražiausius Lietuvos kampelius, įamžino ne vieną valstybinę šventę. Projekto idėja - paskatinti Lietuvos žmones daugiau keliauti po mūsų šalį bei pažinti jos unikalumą. Autorei pavyko įgyvendinti projektą, ji surinko 100 taškų, pamatė daug gražių ir nuostabių vietų mūsų krašte, viską užfiksavo nuotraukose.

Kultūros ministerija įvertino Viliją  padėkos raštu ir mažu analogišku Stelmužės ąžuoliuku, kuris dar yra auginamas, o bus įteiktas tik 2020 metais. Autorei palinkėta ir toliau mus džiuginti nuostabiomis nuotraukomis, kurios dažnai yra parodomos per TV3 televiziją po vakaro žinių. Paroda veiks bibliotekoje visą mėnesį.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!