Vaikų ligų skyriuje svečiavosi Kalėdų senelis

2019-01-01, Viktorija Skutulienė, visuomenės informavimo specialistė

Prieš šv. Kalėdos VšĮ Šilutės ligoninė mažuosius pacientus aplankė Kalėdų senelis. Kartu su juo pradžiuginti vaikų atskubėjo Vydūno gimnazijos moksleiviai su mokytojais.

Tądien vaikai svečiams deklamavo eilėraščius ir dainavo daineles, o Kalėdų senelis mažuosius džiugino dovanomis. „Mums malonu, jog mus prisimena ir aplanko. Kuo toliau, tuo vis labiau žmonės stengiasi daryti gera kitiems. Tai džiugina”, - sakė Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus vedėja Vaidilutė Intienė pridurdama, kad tą rytą ir JAV prezidentas Barakas Obama persirengęs Kalėdų Seneliu, pilnu maišu ant pečių dalijo sergantiems vaikams dovanas vienoje vaikų ligoninėje. Anot gydytojos, šios ir kitos panašios akcijos įkvepia žmones dalytis gerais darbais, visuomenė mokosi atjautos ir supratingumo...

Kalėdų senelis ne pirmą kartą apsilanko Vaikų skyriuje. Tokią akciją rengia Vydūno gimnazijos, Pamario pagrindinės mokyklos moksleiviai su mokytojais. „Tai graži edukacija moksleiviams, kurie aplanko vaikus ligoninėje. Mažiesiems ligoniukams liūdna, kad jie negali žaisti, būti namuose ir džiaugtis sveikata.  Tai lyg gėrio pamoka, kuri juos pradžiugina“, - sakė gydytoja V. Intienė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?