„Šilutės“ komandoje – NBA G lygos naujokų biržoje pasirinktas amerikietis

2019-01-04

Nacionalinės krepšinio lygos „Šilutės“ komanda į savo sudėtį įregistravo naujoką. Prie komandos prisijungė 25-erių metų 193 cm ūgio amerikietis Ky Howardas.

Atakuojančio gynėjo ir lengvojo krašto puolėjo pozicijose rungtyniaujantis krepšininkas 2016 metais buvo pasirinktas NBA G lygos naujokų biržoje. Tuomet jis savo pavardę išgirdo antrajame rate 35-uoju numeriu. Visgi G lygoje krepšininkas nedebiutavo.

Ky Howardas 2015-2016 metais baigė mokslus JAV, o paskutiniame sezone „New Jersey Institute of Technology“ universiteto komandoje „Highlanders“ NCAA rinko po 12,7 taško, 4,7 atkovoto kamuolio ir 4,5 rezultatyvaus perdavimo.

Praėjusį sezoną atletas rungtyniavo Liuksemburgo krepšinio lygoje, kurioje vidutiniškai pelnė po 29,2 taško, atkovojo po 7 kamuolius ir atliko po 3 rezultatyvius perdavimus.

„Šilutė“ su 11 pergalių ir 12 pralaimėjimų NKL užima devintąją vietą. Šiandien šilutiškiai namie 18 val. priims Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipą.

nklyga.lt


Straipsnio komentarai

..2019-01-13
kamuolinių gaujos žmonių prekybos operacijos. bet čia tik adatos galiukas ant ledkalnių kupetos viršūnės. nu žinot jie ruošia žmonių sąmonę ir pasąmonę kad žmonėmis irgi prekiaujama kai kalba eina apie taip vadinamą "talentą" - kažką ko jūs nemokate, nesuprantate, žinias, mokslą, kažkokį turtą kuris yra neįkainojamas tiesiogiai pvz gyvybė, vaikai, tt. Tame ir esmė kad paprasti žmonės tai kažkokia urminė prekyba kai jumis kaip žetonais lošia šeiminkas kortomis (mastercard). Paimkite pvz dabar vystomą "rezonansinę" bylą su įvaikinimu į naująją zelandiją. Ten irgi sekantis drąsos kelio etapas asfaltuojamas. Viskas fiktyvu. Tad bet koks įvaikinimas yra žmonių prekybos operacija, nesvarbu ar tarptautinis ar ne. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Andrius2019-01-04
Pirmyn ŠILUTE! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?