Šventinė konferencija slaugytojoms

2019-01-09, Viktorija Skutulienė, VšĮ Šilutės ligoninė visuomenės informavimo specialistė
Pranešimą tema „Minimali invazinė chirurgija“ skaitė Šilutės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai Tomas Grenoveckas.
Pranešimą tema „Minimali invazinė chirurgija“ skaitė Šilutės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai Tomas Grenoveckas.
Prieš šv. Kalėdas Šilutės ligoninėje įvyko slaugytojų konferencija, kurios metu slaugytojos ne tik išklausė du pranešimus, bet ir mėgavosi Šilutės kultūros ir pramogų centro mišraus vokalinio ansamblio „Mingė“ koncertu.

„Tai antroji metuose konferencija. Vieną jų rengiame Tarptautinės slaugytojų dienos proga, o kitą – prieš šventes. Stengiamės išklausyti įdomius pranešimus, tačiau ir tuo pačiu pabūti kartu, pasidžiaugti viena kitos draugija“, - pasakojo konferencijos organizatorė, slaugos administratorė Birutė Jurjonienė.

Konferencijos metu slaugytojos išklausė vyr. gydytojo pavaduotojo medicinai Tomo Grenovecko pranešimą tema „Minimali invazinė chirurgija“ ir Birutės Jurjonienės apie stresą.

Po pranešimų slaugytojos klausėsi Šilutės kultūros ir pramogų centro mišraus vokalinio ansamblio „Mingė“ atliekamų dainų ir giesmių.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2019-01-12
kada bus konferencija valytojoms ir kiemsargiams? jugi šiais laikais daktarų grupuočių universitetai ruošia seseles ne tik su magistro laipsniais, bet ir dar aukštesniais "laipsniais" - mokslo daktarės atseit ir profesorės.
žaidžia cžv gestapininkėliai karinių paradų žaidimukus švesdami pergales siūsdami vietinius vieną po kito ilsėtis ramybėje krematoriumų debesų technologijose.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Per kiek laiko gaunate šeimos gydytojo konsultaciją?