„Šilutės prekyba“ pirkėjus lepina brangiomis dovanomis

2019-01-12, Violeta Vilniškytė
„Šilutės prekybos“ direktorius Egidijus Kuzminskas ir pagrindinių prizų laimėtojai.
„Šilutės prekybos“ direktorius Egidijus Kuzminskas ir pagrindinių prizų laimėtojai.

Gražią tradiciją puoselėja UAB „Šilutės prekyba“. Ji kasmet nestokoja staigmenų savo nuolatiniams klientams. Ne išimtis ir šie metai.

Džiaugėsi laimėjimais

„Šilutės prekybos“ parduotuvių lankytojai jau gerai žino, kad ši bendrovė savo pirkėjus solidžiais prizais apdovanoja kasmet Kalėdų proga. Jiems tereikia dalyvauti loterijoje, kurios taisyklės labai paprastos. Žaidime dalyvauja pirkėjai, nusipirkę prekių, kurių vertė 6 eurai ir daugiau, tarp kurių turi būti prekė pažymėta žaidimo ženklu. Čekio antroje pusėje reikia užrašyti kontaktinius duomenis ir įmesti į žaidimo dėžutę.

Žaidimo finalininkai prizus išsidalino parduotuvėje „Dobilas“, esančioje Šilutėje, Tilžės gatvėje. Jų čia sugužėjo 20.

Susirinkusiuosius pirmiausia pasveikino „Šilutės prekybos“ direktorius Egidijus Kuzminskas. Jis pasidžiaugė, kad šiemet loterijoje dalyvavo 13 600 čekių. Netrukus  finalininkai nuo eglutės kabino vokus ir taip sužinojo, koks laimėjimas atiteko.

Pagrindinį prizą - šaldytuvą - laimėjo Danguolė Jakumaitienė iš Rusnės. Moteris tądien net nelabai norėjo vykti į loteriją, bet ją įkalbėjo sutuoktinis Gintaras, kuris ją ir atlydėjo. Paaiškėjus, ką laimėjo, p. Danguolė neslėpė – šaldytuvo šeimai labai reikėjo, mat namuose turi gana seną, ir jau ne kartą buvo kalbėta, kad jį reikėtų keisti. „Niekada negalvoju, kad galima kažką laimėti. Įėjau į parduotuvę ir pasižiūrėjau – dulkių siurblys ir kiti daiktai...Šiaip nieko nesu laimėjusi. Loterijose patinka dalyvauti, bet jei laimiu, tai tik smulkius piniginius prizus“, - teigė D. Jakumaitienė.

Skalbyklė atiteko vainutiškiui Tomui Bakanauskui. Jis tikino, kad jos labai reikėjo, mat praėjusiais metasi įsigijo naujus namus, o nauja buitinė technika labai praverčia.

Elektrinė viryklė iškeliavo į Kanteriškių kaimą. Ja džiaugiasi Tadas Kazakevičius, kuris juokaudamas sakė, kad kartais mėgsta gaminti, o su nauja elektrine virykle pirmiausia iškeps kiaušinienę. „Išties virykle daugiausia naudosis tėvai Dženeta ir Vytautas. Jiems ją dovanosiu“, - patikslino jaunas vyras.

„Lidl‘as“ nebaugina

Televizorius atiteko Mantui Dromantui iš Miestalių kaimo, Saugų seniūnijos, buitinės svarstyklės – Renatui Drungėliui iš Šilutės, antklodės – Dariui Fiodorovui iš Pagėgių bei Romai Ragelskienei iš Šilutės, patalynės komplektas – Stefanijai Freitakienei iš Žiogaičių kaimo, miegmaišis – Zigmui Geniui iš Pagėgių, virdulys - Osvaldui Giruliui iš Žemaičių Naumiesčio, duonos skrudintuvas – Stasei Grikšienei iš Vainuto, gruzdintuvė – Zeniui Grimailai iš Stubrių, vaisių džiovintuvas – Dovydui Lengvinui iš Degučių, mikrobangų krosnelės – Stanislavai Lopaitei iš Šilutės ir Birutei Petkienei iš Žemaitkiemio, Usėnų seniūnijos, dulkių siurblys – Imgart Mikužienei iš Vilkyčių, mini orkaitė – Airūnei Montrimaitei iš Rusnės, mikseris – Daivai Palionienei iš Rukų, blenderis – Vladimiriui Savėljevui iš Šylių, vaflinė – Rolandui Valčiukui iš Uogalių kaimo.

„Šilutės prekybos“ vadovas E. Kuzminskas teigė, kad praėję metai buvo normalūs. Bendrovės parduotuvių skaičius – 24 - nesumažėjo. Pasak pašnekovo, kadrų kaita vyksta – vieni tiesiog nenori dirbti, kiti – negali. Taigi – priežasčių įvairiausių, o gerų darbuotojų trūksta.

Netrukus šalia parduotuvės „Dobilas“ atsiras prekybos centras „Lidl“. Nebaugina? „Sėkmės jiems! Kažkada atėjo „Maxima“, „Iki“... Buvo net tokių, kurie man siūlė darbą - gatves šluoti. Bet mes kaip gyvi, taip gyvi. Kitoms parduotuvėms „Lidl‘o“ atsiradimas neatsilieps, gal tik „Dobiliui“. Bet „Lidl‘as“ – neplataus asortimento parduotuvė ir kažkokių stebuklų ten nėra. Kažką sugalvosime“, - optimistiškai kalbėjo verslininkas.

Loteriją organizuoti padėjo rėmėjai: „Unilever Lietuva distribucija“, „Sakalas“, „Žemaitijos pienas“, „Švyturys-Utenos alus“, „Retoimportas“, „Mažeikių mėsinė“, „Delikatesas“, „Vilniaus duona“, „Osama“, „Premia KPC“ ir kiti.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Vytautas2019-01-28
o kur NATALIUKAS-ar dar gyva gyvate...., Komentaras patinka Komentaras nepatinka
12019-01-14
tas kuzminskas atsigaves velnias, nusileisk ant zemes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-12
loterija tai ne dovanos kur nežiūrima į dantis net jeigu ir be dantų. aišku gali būti kad straipsnio antraštė nėra nesusipratimas o kažkaip taip kad neina pasakyt nesumeluojant ir tada reik sakyti kažkaip teisybę tik keistuolių teatro pavidalu ty šita loterija ir yra "dovanos". Nu ta prasme tai spektaklis organizuojamas dėl šventos ramybės kur savi pašaudo į savų kišenes kad svetimiems atrodytų jog kažkas buvo kai jūsų nebuvo prie bokšto kur transliuoja nematomas bangas iš gausybės raguočių gaujos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?