Buvusiose restorano patalpose įsikūrė gydymo įstaiga

2015-01-24, Stasys BIELSKIS
Naujųjų „Pagėgių šeimos centro“ patalpų atidarymo juostelę perkirpo N. ir V. Gorodeckių dvejų metų anūkas Danielius.
Naujųjų „Pagėgių šeimos centro“ patalpų atidarymo juostelę perkirpo N. ir V. Gorodeckių dvejų metų anūkas Danielius.

Graži šventė trečiadienį, sausio 21-ąją, vyko Pagėgiuose – visuomenei buvo pristatytos Natalijos Gorodeckajos individualios įmonės „Pagėgių šeimos centras“ naujosios patalpos. Iš ankštų senųjų, buvusių toje pačioje Birutės gatvėje, ši įstaiga persikraustė į patalpas pačiame miesto centre. Buvusio restorano salė rekonstruota taip, kad dabar čia jau yra erdvus koridorius, šiuolaikiški gydytojų kabinetai.

Vladimiro Gorodeckio teigimu, jo žmona Natalija buvo pirmoji šeimos gydytoja Pagėgiuose. 2002 metais baigusi specialius mokslus įkūrė minėtą individualią įmonę, kuri 2003-iųjų birželį pradėjo veiklą. Jau greitai bus 12 metų, kai Pagėgių krašto gyventojai čia gauna sveikatos priežiūros paslaugas.

„Pačioje darbo pradžioje manėme, kad „Pagėgių šeimos centrui“ pakaks vieno šeimos gydytojo kabineto. Bet sėkmingai dirbant paaiškėjo, jog to neužtenka. Aš buvau chirurgas, vėliau gavau šeimos gydytojo išsilavinimą, o dabar mudviem į pagalbą dar atėjo dukra Diana. Prieš dvejus-trejus metus ji praktikavosi Šilutėje, po to augino sūnų, kuriam jau dveji metai. Pamatysime, gal ir mūsų anūkas bus gydytojas“, - „Šilokarčemos“ korespondentui ir rimtai kalbėjo, ir juokavo V. Gorodeckis.

Beje, du gydytojų šeimos sūnūs nepasirinko gydytojo profesijos, o tapo kompiuteristais. Dabar vienas dirba didelėje korporacijoje Vilniuje, o vyresnysis – programuotoju Anglijoje.

Šiuo metu „Pagėgių šeimos centre“ yra prisirašę apie pusketvirto tūkstančio pacientų, kurie turi draustumą. Klientų yra daugiau prisirašiusių, bet, pasak V. Gorodeckio, tas draustumas nyksta pastaruoju metu, nes žmonės neturi darbo ir pajamų. Panašiai tiek pat pacientų turi ir Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras.

„Manau, kad Pagėgiams, tokiam nedideliam miesteliui, visiškai pakanka tokio šeimos centro. Su sveikatos priežiūros centru sugyvename draugiškai. Bet  vis tiek yra konkurencija, kiekvienas stengiasi dirbti kuo geriau. O jeigu pradėtume dirbti blogai, visi nuo mūsų nusisuktų“, - pasakojo V. Gorodeckis.

Dabar „Pagėgių šeimos centre“ dirba trys šeimos gydytojai, keturios slaugytojos ir vienas odontologas.

Naujųjų šios įstaigos patalpų atidarymo juostelę perkirpo N. ir V. Gorodeckių dvejų metų anūkas Danielius. Paskui prasidėjo svečių pristatymas ir sveikinimai. Į šventę atvyko Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė, Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius, Pagėgių kredito unijos vadovai Raimonda Tutlienė ir Mečislovas Ramanauskas, Pagėgių PSPC vadovė Vitalija Golovko, Pagėgių socialinių paslaugų centro direktorė Nijolė Kovaliova, Savivaldybės nevyriausybinių organizacijų koordinatorius Edmundas Incius, būrelis gydymo įstaigos pacientų.

Meras V. Komskis, įkurtuvių proga sveikindamas įstaigos kolektyvą, kalbėjo: „Pro langus matosi naujasis Birutės gatvės fontanas. Būtų smagu, kad įstaiga dar kada nors sukauptų pinigų ir atnaujintų pastato stogą“.

Savivaldybės administracijos direktorė D. Žilinskaitė: „Smagu, kai Pagėgiuose atsidaro europinio lygio įstaigos. Belieka palinkėti tik sėkmės, teikite Pagėgių savivaldybės žmonėms tokias paslaugas, kurios atitiktų šiuolaikinį lygį“.

Pagėgių seniūnas D. Maciukevičius: „Noriu palinkėti, kad šiose patalpose niekada netrūktų gerų specialistų ir kad čia visą laiką būtų šypsena“.

 


Foto galerija

Naujųjų „Pagėgių šeimos centro“ patalpų atidarymo juostelę perkirpo N. ir V. Gorodeckių dvejų metų anūkas Danielius.Į įkurtuvių šventę žmonės atėjo su dovanomis ir gėlėmis rankose.Buvusios restorano patalpos rekonstruotos taip, kad dabar čia yra erdvus koridorius, šiuolaikiški gydytojų kabinetai.

Straipsnio komentarai

vilija jakutiene2016-11-04
as labai dziaugiuosi ,kad tokia gydytoja yra del jos prieziuros uzaugo mano dukra nuostabi gydytoja .

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Buvusi pacientė2015-01-27
Labai džiaugiuosi,kad šitiems puikiems Pagėgių krašto žmonėms sekasi.Ačiū gyd. N. Gorodeckajai,kad su jos rūpesčiu užaugo mano vaikai.Ačiū visam kolektyvui už palaikymą varstant Vilniaus onkologijos instituto duris...
Gorodeckių šeima yra tikras Darnios šeimos,Darbščių žmonių pavyzdys....tik kol kas dėl mums gerai žinomų priežasčių-neįvertinti valdžios.

Jūs tikrai esate šaunuoliai.Didelės sėkmės.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?