Šilutėje „Audi“ bandė įvažiuoti į parduotuvę, vairuotojas pabėgo, bet buvo surastas

2019-01-15

Pirmadienio vakarą, 21.31 val., Šilutėje į parduotuvės „Halė“ duris trenkėsi ir jas sudaužė automobilis „Audi A4“. Vairuotojas paspruko, bet automobilį nufilmavo parduotuvėje ir gatvėje esančios vaizdo kameros.

Policija pranešimą apie šį įvykį gavo 21.41 val. Pareigūnai greitai nustatė, kas vairavo automobilį, ir paskambino jam. Vairuotojas (gim. 1997 m.) grįžo į įvykio vietą. Blaivus vaikinas sakė patyręs šoką, išsigandęs, todėl ir nuvažiavęs iš įvykio vietos.

Jis bus baudžiamas administracine tvarka už pasitraukimą iš eismo įvykio vietos. Jis neteks vairuotojo pažymėjimo (nuo 1 iki 3 metų). Be to, bus skirta nemenka bauda. Jos dydis priklausys nuo padarytos žalos dydžio. Švelnesnė gresianti bauda - nuo 600 iki 1100 eurų, griežtesnė - nuo 1100 iki 2 tūkst. eurų.

delfi.lt

 
 

Straipsnio komentarai

.. to Juoza2019-01-16
vaizdo įrašais negalima pasikliauti. pats pagalvok dabar jau tos "face swap" technologijos yra prieinamos kaip žaislai ir pirmokams nors ne taip senai buvo naudojama kaip mokslinė fantastika filme "bėgantis žmogus". Tad šiais smaluotų biudžetų spektaklistų laikais jokios situacijos negalima vertinti taip kaip negalima nieko teisti. Tad jegu brexitiniai šekspyrai tyčiojasi klausinėdami "būti ar nebūti" turi įvertinti tokius "klausimas" pagal kitus vaikų žaidimukus "A ir B sėdėjo palubėje".. Tame ir esmė šitos karinės plunksnuočių agresijos "encouters of third kind", kad negali reaguoti adekvačiai. Tad visi yra neadekvatai (yanni or laurel?), kurie tik laukia eilėje kol veryga nepradės gerint jūsų psichinės sveikatos ginant jūsų artimą aplinką nuo jūsų pačių smurto taip kad nuginti jus į krematoriumą.
Nu žinai jeigu esi paieškomas Interpolo tai nieko nereiškia. Nes tas Interpolas niekados nieko neieškojo. Prisimenat kai ta interpolo pareigūnė šoko drąsiakelėnio valinskėlio televizijos projektuose.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Juoza2019-01-16
O kur vaizdo irasas koks. Idomu patiem ivertinti situacija Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-15
kokie operatyvi žiniasklaida. neveltui žodyje priespauda žodis spauda užima labai garbingą vietą, nu atseik veiksmas vyksta kai būna spauda.
Matot toks vienintelis įvykis pirmadienį šilutėje bet priespaudininkai sureagavo taip operatyviai kad pajudino pasturgalį tik po paros laikos kad informuoti visuomenę, tarsi jie siurbčiodami kokteliukus guli kažkur po palmėmis tolimuose brexit imperijos kraštuose kur labai didelis laiko skirtumas.
Iš tikrųjų kai pabėga kažkas iš įvykio vietos ir sugrįžta negalima traktuoti kaip "sugrįžimo". Gali būti kad vairuotojas iš tikrųjų buvo girtas, apsirūkęs ar koks nors interpolo paieškomas nusikaltėlis tad jisai gal "pabėgo" dėl "changeling" tikslų - tam kad susirasti panašių veidų bruožų draugą, giminaitį, kuopos kolegą, tt kuris gali praeiti "face control" ir kelias valandas pasitasyti su "pareigūnais" aiškinant vėjus tik blaiviai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ka norių ta darau 2019-01-15
tokie gerų tetukų vaikeliai perdaug fantastinių filmukų naktinių prisižiūrėjo ir ima pavįzdį iš amerikoncų Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?