Dėl daiktų atpažinimo

2019-01-16, Tauragės AVPK inf.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai 2019 m. sausio 14 d. apie 16.05 val., kelyje Sakučiai – Priekulė, Klaipėdos r., Kalviškių k., ribose, sustabdė automobilį ,,MAZDA“.

Tikrinant automobilį, ant galinės sėdynės rastas krepšys ir dvi kuprinės, kuriose buvo sudėti 29 vienetai įvairių dydžių pjovimo diskų, 4 vienetai įvairių dydžių pjovimo diskų su apsauginiais parduotuvės magnetais, 8 vienetai pjovimo diskelių komplektų, 3 vienetai pjūklų geležčių, 1 deimantinė gręžimo karūna, 2 vienetai šlifavimo antgalių, 4 vienetai įvairių dydžių taurių betono šlifavimui, 24 vienetai grąžtų, 8 vienetai gręžimo karūnų, 1 karūnos laikiklis, 4 vienetai įvairių dydžių spynų, 1 lipdukas „Radioaktyvios medžiagos“, 1 degtuko formos žiebtuvėlis, 1 pneumatinis (orinis) ginklas su dėžute, kurioje apsauginiai akiniai, šratukai ir 4 vienetai dujų kapsulių (užtaisų), 2 vienetai atlenkiamų peilių.

Turint reikšmingos informacijos, prašome pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjui Žydrūnui Barčui, tel. nr. 8 700 64029 arba el. paštu zydrunas.barcas@policija.lt.


Straipsnio komentarai

..2019-01-16
keistai skamba pareigos tarsi tas tyrėjas yra tam kad tirtų šilutės policijos komisariato veiklos skyrių. Kas čia per "veiklos skyrius"? Tarsi kituose policijos skyriuose veiklos nėra, tik vaidinti veiklą amsint su amsiais į tyrus... Jeigu daiktai vogti iš lietuvos parduotuvių tai klausti gyventojų kad atpažintų nesavus daiktus yra nelabai elementaru, net pagal watsono logiką. Kodėl nepažiūrėti į duomenų bazes ir nepaklausus parduotuvių tinklų vadybininkų? Gal net logistikos centrų kurie šiuo atveju kaip piramidės viršūnė.. Ar čia toks įdomus atvejis kai galvojama kad daiktai vogti iš vagies ir užmestas jaukas. Nu gal jau vaikai nebevežami vogti į visokias skandinavijos karalystes, atseti juos jau atėmė iš bernavedeten ir parsivežė po apmokymų atgal. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?