Laikė cigaretes savo reikmėms, bet įkliuvo policijos pareigūnams

2019-01-16, Tauragės AVPK inf.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai 2019 m. sausio 14 d. apie 14.50 val., tikrino turimą informaciją, apie Šilutės, r., Kintų sen., Muižės k., neteisėtai laikomas kontrabandines cigaretes.

Pareigūnai atliko kratą vyro, gim. 1956 m., namuose. Pareigūnų turėta informacija pasitvirtino. Nustatyta, kad vyras pažeisdamas nustatytą tvarką laikė Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka specialiais ženklais – banderolėmis nepaženklintus tabako gaminius.

Kratos metu namų spintoje ir garaže su pagalbine patalpa (malkinė) rasti 2632 cigarečių pakeliai su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Bendra išimtų cigarečių vertė yra 8422,40 eurai. Asmuo pripažino, kad cigaretės priklauso jam, jis jas laikė savo reikmėms, nes pats rūko.

Vyrui pareikšti įtarimai padarius nusikalstamą veiką, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199-2 str. 1 d., už šiuos nusikaltimus gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Danute lotuziene2019-01-17
Skundai
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
w to ..2019-01-16
sveikas, maniau pražiopsosi straipsnį, tai su švente, nuo sekmadienio pilnatis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-16
įdomūs tokie straipsniai tarsi būtų mėtomasi akmenais į tas kiaurai permatomas kaip stiklas valstybines sienas: muitininkai, pasieniečiai, krašto apsaugos tarnybos, tt. Aišku kad tos visos kontrabandinės cigaretės yra labai įdomus reiškinys ir negalima atmesti kad vyksta procesai kai tos sienos čia nieko dėtos. Ty reikalinga žiūrėti kas vyksta už philips moris sienų. Gal tie brexitiniai kryžiuočiai čia spausdina tas banderoles kaip praeitame amžiuje jie spausdino tuos markes. Jeigu jisai surūko po pakelį per dieną jis tomis cigaretėmis apsirūpinęs vos ne pusantros piatiletkos į ateitį. Aišku gali būti kitos "reikmės" jeigu tas žmogus tenkina kažkokius smaluotų biudžetų kryžiuočių poreikius kurie jam primesti kažkokių krikštatėvių ir nuo kurių negalima atsisakyti. Pvz jisai yra karininkas, operatyvininkas, tt kuris vykdo įsakymus imituojant nusikalstamą veiklą. Nu taip vadinami operatyvinė baudžiamojo persekiojimo veikla kur savi mūsiškiai šaudo į savus ir savas kišenes. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?