Kontrabandą taksi gabenęs jurbarkiškis cigarečių turėjo ir namuose

2019-01-17, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.

Pagėgių pasieniečiai Jurbarke sustabdytame taksi automobilyje aptiko 500 pakelių kontrabandinių cigarečių. Jas vežęsis klientas namuose turėjo dar daugiau nelegalių rūkalų, daugiau kaip tūkstantį pakelių.

Trečiadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Specialiosios paskirties komandos pareigūnai vienoje Jurbarko gatvėje patikrinti sustabdė taksi automobilį „Ford C-Max“. Vairuotojui pretenzijų pasieniečiai neturėjo. Jų dėmesį patraukė keleivis, 51-erių  Jurbarko gyventojas.

Jis turėjo krepšį, kuriame gabeno 500 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Pričiuptas keleivis pasieniečiams nurodė, kad Jurbarke, savo namuose,  laiko  ir  daugiau akcizais apmokestinamų prekių. VSAT pareigūnai patikrino šias patalpas ir ten dar rado 1175 pakelius cigarečių „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo ir laikymo pažeidžiant nustatytą tvarką jurbarkiškiui gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Po apklausos jis paleistas, o cigaretės saugomos Pagėgių  pasienio rinktinės Rociškių pasienio užkardoje.

 


Straipsnio komentarai

..2019-01-18
kita organizuoto "vor z zakone" aparato ašis tai jau kažkas ką sunku čiupinėti nes tai susieta su kariuomene, ty visi tie mūsiškiai "our troops" kurie čia okupuoja lietuva prisidengiant dislokacijomis ir visokiausiais "SOFA agreements". Ten pas juos imunitetai ne tik nuo nusikaltimų, bet ir nuo karo nusikaltimu ir nusikaltimų prieš žmoniją numatyti ne ką blogesni nei pas ambasadorius ir diplomatus, bet čia kaip ir dar keistesnis keistuolių teatras nes visas tas karinis džiaugsmas ir yra skirtas "žudymui". O jie čia europoje ar nato valstybėse jie jokios gynybinės funkcijos neatlieka iš viso. Ta prasme kad jeigu panagrinėsime jų "viešuosius ryšius" jie apie save kalba panašiai kaip eilinė teletubių serija mažyčiams vaikams - jie tik užsiima paradais ir kažkokiomis pakazukomis pratybomis. Tai nereiškia kad taip ir nėra jeigu kol yra dėmesio centre jie ir tarnauja tam dėmesiui grynai kaip muliažas. Bet tame ir esmė kad čia užuomina jau apie slaptas technologijas, kurias neįmanoma čiupinėti. Tad jeigu kariuomenė ir tarnauja kaip muliažas jie vis tiek tarnauja ir kaip attrition warfare kardas, nes apvalgomi vietiniai vaikai bado žaidynėse. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-17
tad jeigu žiūrėti į "vor v zakone" aparatą, negalima nepradėti nuo tų kurie turi teisinį "imunitetą": diplomatai (čia reik turėti omenyje ir visokius keistuolių teatrus ty kryžiuočių organizacijas pas kurias diplomatinis statusas pvz maltiečiai, JT, natistai, tt), ambasadoriai, teisėjai, seimūnai, tt, bet jie turi imunitetą atseit jie lygesni nei kiti. Tačiau jų veikimo įtaka yra laisvo elgesio teritorijos taip vadinamų saugomų muitinės sandėlių, laisvų ekonominių zonų, vežėjų logistikos parkų, tt kur ir sukoncentruota kancarų gamyba, sandėliavimas, tiekimas ir urminė prekyba. Nu iš tos pusės žiūrint visa nepriklausomybės eiga buvo laisvinimas lietuvos teritojos užkariaujant ją su gestapine aparteido laisve, kurią laikė uždarę už spygliuotų tvorų. Kas liečia talibano laisvamanius iš laisvo elgesio zonų tai negalima į tai žiūrėti kažkaip tarsi jie būtų nebūtų kažkokie ufonautai, kurie nebūtų čia atėję jeigu nebūtų jiems sudarytos kažkokios raudonųjų (kruvinų) kilimų išlygos kad jie yra lygesni nei kiti. Kitaip tariant jie yra kad ir neginkluoti apsiginklavę su rankytėmis kurios pavojingos (armed and dangerous). Kitas reikalas kai įstatymai leidžiami atbuline tvarka. PVZ draudikai kurie pasiskaičius laikraštyje apie kokį draudiminį įvykį gali apiforminti tai kad pašaudyti sau ar saviems į kišenę. Iš tikrųjų draudimo rinkos kaip ir nėra iš viso apart iškabų ir tų ekonomikos, investicijų, gamybos, ūkio procesų kur "viskas įskaičiuota" į verslo modelius. Kas liečia gyventojus kurie tiesiogiai naudotusi draudimo paslaugomis tik lašas jūroje ir čia liūto dalis sudaro privalomas automobilių draudimas.
Ty šitie smaluotų biudžetų "romiečiai" interpretuoja visiškaip atvirkščiai tas biblines išmintis ir tiesas, kuriomis ir naudojasi kad joti ant vietinių ąsilų gerais ketinimais išklotų nugarų pvz tokia visiems žinoma saugumo patarlė: esi romoje elgis kaip romiečiai. Šitie kryžiuočiai kur eina visur pasistato romos cirko palapinę kad galima būtų violetinti drąsius kelėnus ir palaipsniui keisti "vietinius" į savus romėnus, romus, tt. Paimkit pvz philip moris jie gi kadrus semiasi ne iš vietinių, bet importuojasi iš CŽV kryžiuočių smaluotų biudžetų bazių kaip antai anglių ir suodžių karalystės LCC tarptautinio universiteto, netgi jeigu tie kadrai ir forminami kaip vietiniai. Bet tai tik žydėjimas tų violetinių neužmirštuolių. Yra dar ir šaknys kurios karčios kaip karčiama, jos ir šildo kad nesmirdėtų lavonai ir lawfare vienoje vietoje. Negalima pamiršti ir saldžių vegetuojančio mastymo vaisių kurie ant tiek suzombėja kad patys nusiraško.
Tad čia ir yra ta "nepriklausomybė" ir "laisvė" dėl ko CŽV gestapas švenčia lietuvoje, entuziastiškai mojuodami tas vėliavas. Jie jau prieš 30 metų nebijojo su senu zaporožiečiu važinėti vilniaus gatvėmis ir naktimis klausytis metalo. Tad viskas kas susieta su saugumu, krašto apsauga, gynyba, policija, tvarka ir teisingumu tarnauja kaip dvigubo veikimo mėsmalės aparatas pradedant nuo visokių skautų ir šaulių, savanorystės... Nevyriausybinės organizacijos tai tiesiai šviesiai sako kad jos yra prieš vyriausybę ir autoritetą - lingvistiniu požiūriu tai kitaip pervadinta anarchistinė ideologija. Tai ir yra "patys muša patys rėkia" stiliaus vergovės paradoksas, kuriama "rėkimo" priespaudos funkciją atlieka spauda. Bet čia irgi tik žodžiai kurie nieko nereiškia, nes nėra jokių prošvaičių. Tad jeigu jums kažkas kitaip atrodo - jūms atrodo kažkas. Jūs psichinis ligonis su kažkokiomis motiniškomis viltimis. Tikėjimas tai tik ėjimas į krematoriumus.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-17
nors nelegalios cigaretės yra labai įdomus reiškinys vos ne kaip nešventi "apsireiškimai" tose smaluotų kryžiuočių kryžiuočių pasakose. Pas raudonus kryžiuočius "apsireiškimai" yra kitaip sukonstruoti - jie seka pasakas pasinaudodami dar rimtesnėmis priemonėmis - čia jau akmenai į priespaudininkų diktatūra - "fake news" žiniasklaidą. Jiems atseit nesvarbu jie spausdina bet ką jeigu sumoka pinigus, nors iš tikrųjų pinigai jiems yra paskutinėje vietoje. jie gi "dvasininkai" visi.
Aš prisimenu dirbau vokietijoje 1992 vasarą. Tai nors buvo ir rytų vokietijos nemažas miestas apie kurį niekas nebuvo girdėjęs tada vokietija atrodė idealiai tvarkinga - nebuvo dar jokios prostitucijos, taborų, raudonųjų ar žydrųjų žibintų kvartalų, tt bet pagrindinėje miesto aikštėje ten tokie keisti veikėjai jau siūlydavo iš po skverno visokiausių nelegalių cigarečių. Tad jau tada vokietijoje skvernelinis kancaras buvo karalius. Aišku ten sakydavo kad atseit čigonai turkai, bet kas čia žino. Ta brexit imperija labai didelė. Gali būti ir ghurkos iš tibeto ar specnazo aktoriai iš bolywoodo. Palyginkit į ką berlynas dabar pavirto.
Kas liečia kontrabandines cigaretes negalima ignoruoti pačios nelegalios prekės panaudojimo kaip kriptovaliutos priemonės kad žaisti kaubojus ir indėnus. Ta prasme kad tai gali būti pačių operatyvininkų operatyvių metodų panaudojimas kad "imituojant nusikalstamą veiklą" gaudyti ir šaudyti durnelius tiekiant "žaliavą" brexit baudžiamosios kolonijos institucijoms: kalėjimus, durnynus, pataisos namus, globos namus, tt.. Tuo labiau kad visas popierinis teisinis "procesas" gali būti naudojamas trojos arklininkystei. Tad iš tos pusės žiūrint čia yra didžiulis "vor v zakone" karinis aparatas. tos kontrabandinės cigaretės užsakymai turbūt vykdomi per CVPP tik užkriptologinta kaip kas nors kita pvz dvylika kėdžių kad būtų įdomu ostapininkams žaisti lobių ieškojimus medžiojant pokemonus bado žaidynėse.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?