Šilutiškių trenerių akistatoje fortūna šypsojosi Laimonui Eglinskui

2019-01-14, Sergėjus GVILDYS

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono varžybose praėjusį savaitgalį „Šilutė“ patyrė nesėkmę namuose ir iškovojo pergalę išvykoje, prieš Manto Šerniaus treniruojamą „Žalgirio“ dublerių komandą.

Šilutės „Šilutės“ krepšininkai 2019 metus pradėjo pralaimėjimu savo sirgalių akivaizdoje. Sausio 4-ąją Vydūno gimnazijos sporto salėje jie susitiko su principiniu varžovu iš uostamiesčio – „Neptūno-Akvaservio“ komanda. Šilutiškių gretose debiutavo trečias legionierius iš JAV - Aidien Kyran Davis-Howard. Tai 2016 m. NBA G lygoje pasirinktas, tačiau ten nežaidęs, krepšininkas. Debiutas Šilutėje pastarajam buvo nesėkmingas. Per 15 minučių skirto žaidimo laiko Kyran pelnė tik 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, prasižengė 4 kartus ir surinko neigiamą naudingumo balų skaičių - 8.

Kitam legionieriui, komandos senbuviui Jeffery Perkins, įspūdingai startavusiam pirmojoje pusėje (6 tšk, 6 atk. kam.), šios varžybos susiklostė nesėkmingai. Dėl sveikatos sutrikimo jis nepasirodė aikštelėje po didžiosios pertraukos ir rungtynių nebaigė. Nepilnos sudėties pamario komandai jėgų lygiavertei kovai užteko tik tris kėlinukus. Ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečiai, vedami veterano V. Šarakausko, pelniusio be atsako 7 taškus iš eilės, palaužė šeimininkus 88:74 (22:17, 21:20, 13:17, 32:20).

Tai buvo Laimono Eglinsko ekipos 13-asis pralaimėjimas šiame sezone. Pralaimėjimo priežastimi treneris įvardino prastą gynybą ir nerezultatyvų puolimą. Pagal statistikos protokolą, šilutiškiai pataikė tik 36 procentus metimų. „Šilutė“ lygoje yra prasčiausiai besiginanti komanda, vidutiniškai į savo krepšį leidžianti įmesti 77,82 taško per rungtynes. Rezultatyviausiai „Šilutės“ gretose žaidė Paulius Poška, kurio sąskaitoje 15 taškų, Andrius Gaidys, pelnęs 14 (7 rez. perd.) taškų, Byron Sanford - 13, Evaldas Džiaugys - 11 taškų.

Šeštadienį Kaune įvyko dviejų mūsų krašto trenerių akistata - Laimonas Eglinskas prieš labiau patyrusį Mantą Šernių. Lygioje ir įtemptoje krepšininkų kovoje, įkvėptoje Šilutėje gimusių strategų, triumfavo L. Eglinsko auklėtiniai: 90:82 (21:20, 27:21, 17:20, 25:21). Kaip iš natų sužaidė pamario puolėjų duetas Evaldas Džiaugys (22 tšk., 6 atk. kam.) ir Mantas Šerkšnas (26 tšk.), pelnę pusę savo komandos taškų. Jiems talkino Paulius Poška (10 tšk.) ir Byron Sanford (9 tšk., 6 atk. kam.). Po šios pergalės „Šilutė“ įsitvirtino 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, savo sąskaitoje turi 12 pergalių ir 13 pralaimėjimų.

Šį savaitgalį Šilutės krepšinio gerbėjai turės puikią progą stebėti dvejas rungtynes. Šiandien Vydūno gimnazijos sporto salėje L. Eglinsko vadovaujama komanda žais jau antrąsias tarptautinio NKL turnyro rungtynes su Minsko „Tsmoki“. Įėjimas į rungtynes nemokomas. Pradžia 18.00 val. O šeštadienį, „Šilutė“ susitiks su „Ereliais“ iš Mažeikių, turinčiais 8 pergales, 16 pralaimėjimų ir užimančiais 13 vietą. Pirmajame rate mažeikiškiai savo aikštelėje privertė kapituliuoti šilutiškius 89:77, taigi 16 val. laukia įspūdingos revanšo rungtynės.


Straipsnio komentarai

..2019-01-19
kas liečia kefyrus žiūrint iš tos pusės kur pusiau pilni ar tušti menuliuko ragai atseit keliauja į žvaigždes kur atseit vietoj arabiškų kilimų ar skraidančių olandų, sekamos satanistinės pasakos ir kabinami makaronai vaikučiams apie santaklausus kurie skraido su rogėmis ir raguotais kanopotais žvėrimis tarsi vis dar gyvename kažkokio šaltojo karo laikais tai viskas yra simboliška kol jums nepradeda kažkas atrodyti įsidėjus tą jauką į kaukolės pilkasias ir tamsiasias ertmes. Nu žinot kabliukas nors ir su jauku yra tuščias kol to kabliuko nepatikėjus pateiktos knygos viršeliu į burnytę neįsideda kažkokia žuvytė kad pakramtyti knygos turinį. Tada jau viskas nebe simboliškai. Mažoms žuvytėms tie kabliukai lygiai taip pat įdomus, bet burnytės per mažos. Aišku su satanistėmis senelio šalčio pasakomis tie kabliukai jau yra įvairiausių dydžių. Tad tas islamo simbolis irgi visiškai neaišku kas yra iš tikrųjų ten pavaizduota. Gal ten net ne mėnuliukas, bet tarsi skylutė pro kurią matosi žvaigždutė. Gal ten kažkokia elektros grandinė ir trumpas sujungimas. Gal žvaigždė tai kažkokių bangų šaltinis o mėnuliukas tai banga kurią ta šaltinis skleidžia eg radijo bangos. Nieko negalima suprasti.
tad užgavėnės kaip viena iš "mūsiškių" šventinių dienų irgi yra įdomus reiškinys ne tik todėl kad panašu vienas prie vieno į tą šventę filme Borat, bet ir todėl kad tai įsipaišo į visus tuos temperatūrinius kartumos režimus kuris atseit šildo kažką (karčiama kuri šilo). Nu tarsi jie čia atsikraustę bando pasikiesti klimatą į jiems labiau priimtiną varydami žiemą iš savo kiemo. Matot visur nojaus arkų pilna su egzotinių gyvūnų kolekcijomis (zoologijos sodai). Čia negalima nieko susiprasti kažkaip. Nu žinot kaip jie visi sportu užsiminėja tarsi kokie kosmonautai kuriems šitos planetos gravitacija nepakankama kad palaikyti raumenų formą. Bet čia irgi negalima kažko suprasti turint omenyje kad visas mokslas irgi yra visuomenei pateiktas užnuodytas per geltonasias priespaudos prizmę.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-18
kas liečia kefyrus tai reikalinga susivokti kad kai kalba eina apie tokius dalykus tai tokie dalykai kaip "mielofonas" tai visados tarnaus kaip kažkoks karinės apgaulės muliažas - dėmesio prikaustymo jaukas. žuvis kuri gyvena vandenyje kad ir žuvėju krašte žuva labai greitai jeigu ištraukiama į kitos atskaitos sistemos kraštą. Tad žodis "žuvis" ir yra padarytas nuo žodžio "žūti" - tai kas žuva. Tiems mužikams lietuviams matyt niekaip nesisekė auginti žuvis tvarte. Kodėl vatikaninis kryžiuočių vadas nešioja žiedą ant piršto ant kurio užrašyta kad jisai yra "žmonių žvejotojas"? Tad su tomis proto kratomis yra visai kiti reikalai. Ir čia negalima ieškoti sidabrinių šaukštų burnose pas mėlynakraujus ar mėlynbarzdžius drąsiakelėnius smaluotų biudžetų paraduotojus. Kaip gali avinas kuris genamas į skerdyklinį krematoriumą išsiaiškinti kažką apie tokio gyvenimo neteisingumą? Jie tam irgi yra užbegę už akių su savanoryste. Tai yra viskas vyksta savo noru. Tai tas įdomus angliškas žodis "fair", kuris reiškia ir teisingumą ir karnavalą. Tame ir esmė tos subalansuotos geležinių vilkų logikos atseit neprivalai suptis ant tų karuselių, niekas neverčia... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-18
parašykit geriau kiek bilietų pardavėte į varžybas? jeigu čia profesionalus sportas su legionieriais tai tokia veikla neturėtų būti dotuojama ir finansuojama iš valstybės biudžeto. jeigu tai privatūs "sponsoriai" į tai reikalinga žiūrėti kaip į reketo formą. panašiai kaip gariūnuose irgi "sportininkai" eidavo ir rinkdavo duokles. visus gyventojus cžv gestapas išemigravo po velėna ir dabar sukurtoje garbėtroškinių paradų erdvėje jau galima sklaidytis ir legionintis. kažin ar labai mėgsta kefyrą tie viešintys iš ateities didžiavyriai legionieriai? Komentaras patinka Komentaras nepatinka