Pensininkams – ministro pažadas dėl pensijų pristatymo

2019-01-20, socmin.lrv.lt

Kilus visuomenės nepasitenkinimui dėl vėluojančių pensijų, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis teigia, kad sutartys su pensijas pristatančiomis bendrovėmis turės būti nutrauktos, jeigu senjorams pensijos nebus pristatytos iki sausio 26 d.

Šiandien ministras dėl situacijos pakvietė pasiaiškinti „Sodros“ ir daugiausiai rūpesčių keliančiuose regionuose pristatančios įmonės „Bastaras“ vadovus.

„Akivaizdu, kad pensijas pristatančiai bendrovei nepavyksta laikytis pensijų pristatymo grafiko ir tai lėmė, kad daliai senjorų pensijos pristatomos vėliau, nei buvo įprasta, o tai yra netoleruotina. Pažadu, jeigu šį mėnesį pensijos nebus pristatytos iki numatyto termino, sutartys su paslaugos teikėju bus nutrauktos“, - teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

„Sodra“ įpareigota užtikrinti, kad šį mėnesį Vilniuje ir Kaune visos pensijos į namus senjorams bus pristatytos, kaip numatyta, iki sausio 26 dienos ir stengiantis pristatyti pensiją kaip galima artimesnę dieną, kurią senjoras pensiją gaudavo anksčiau.

Todėl senjorai raginami įsileisti pensiją pristatančius darbuotojus ir atsiimti pensiją, o kilus abejonių ar pensijos nesulaukus per tris darbo dienas nuo įprasto grafiko, apie tai informuoti „Sodrą“ telefonu 1883.


Straipsnio komentarai

.. to na va2019-01-20
kiek teko domėtis tai troliai atseit veisiasi norvegijoje. prisimeni kai jie čia troliną apie Barnevernet - ne ką blogiau nei venckienė ar vanagaitė. Tame ir esmė kad viskas kas liečia vaikus ir yra smaluotų biudžetų prekybos žmonėmis ir žmonių organais operacijos užmąskuotos drąsos kelėnų vieškeliais grįstais gerais ketinimais kaip antai įvaikinimas, globa, tt.. Nu žinai žiūrint iš "makro-" pusės vaikas tai yra kaip kamieninė ląstelė - panaudojant metodiškumus iš tos žaliavos galima išauginti ką tik nori kalbantį kokią nori kalba kuriam atrodys kad jisai priklauso kažkokiai tai suskaldytai ar nuskriaustai grupei: biologinį ginklą, olimpietį, eurovizijos tylos gadintojją, fašistą, iškrypėliato atstovą, pedofilą, patriotą, politiką, telefoninį sukčių, darbininką, traną, menininką, tt.
Tad su SOS vaikų kaimais yra visiškai kitos keistuolių teatro vogtos dainos, negu kad jie bando čia paraduoti su tais garbėtroškiniais paradais.
kas liečia knygų viršelius tai čia kalba eina apie pasų viršelius kurių pas kiekvieną tokį smaluotų biudžetų jasoną bourną ar james bondą yra tiek kiek yra tų valstybių susivienijusio proletariato jungtinėse tautose ar karalystėse ar valstijose.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
na va2019-01-20
ir čia jau trolis užsiveisė Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-20
tačiau negalima kažkaip susiprasti kažką su boratais kai nors ir šnervės rodo kažkokią akivaizdžią talibanų, čingiskhanų, bin ladenų, tt kryptį kur jisai gali nuskridęs su skraidančiu kilimu kad ir rytoj ten gatvėmis labiau vaikščioti kaip savas. Tai tik knygų viršeliai. Bet jeigu paklausysim kaip jisai gadina gerą bylą - jisai šneka su labai akivaizdžiu gražulio kelniu akcentu. Ta jo šeimyninė padėtis kur jisai atseit šeimos tėvas apsikarstęs vaikai yra kažkoks ne nesusipratimas, bet susipratimas. Pas dauguma daugiavaikių šeimų ta pati žverininkystės "problema". Paimkite paskaityti jo reziume - grynų gryniausias smaluotų biudžetų kryžiuotis, kur nieko apie tuos jo "faktus" negalėsit patikrinti, nes visur turite būti pasiruošęs atrodyti kaip don kichotas kuris maištauja prieš malūno akmeninių sienų johovinines liudininkystes. Viskas kas susieta su tuo matulaičio centru yra labai tokie reikalai kurie yra reikalai. Čia jau kalba eina apie visus 50 mechaninės oranžinės spalvos atspalvius - nuo jų lopšelinės vaikų "rūpybos" iki krematoriumų debesijos technologijos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-20
kas liečia lingvistinius "jungtinės karybos" įpatumus, kur rusija ir NATO veikia ranka į ranką - tai reikalinga turėti omenyje kad "boy" angliškai yra berniukas, bet rusiškai jau yra "mūšis". Ta prasme kai jie seka pasakas apie hirošima ir nagasaki tai reik turėti omenyje kad viena iš bombų ir buvo pavadinta "little boy". Na čia kreipiu kalbą į gražulio kelnininkų iškrypėliato vaivorykštoliucionierius. Patys pagalvokit: "a tom boy" - čia jau yra kaip ir mergaitė kuri yra atominis berniukas arba atominis mūšis. Tad jeigu jie numetė tik dvi bombas ant japonijos, jie po to susprogdino tūkstantį atominių bombų amerikos teritorijoje prisidengdami "pratybomis". Panašiai kaip čia jie sklaidosi ir lietuvoje. Atseit reikia pratintis žudyti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-20
čia dar reik turėti omenyje kad gal viskas yra atvirkščiai tai yra niekas jokių pensijų iš viso nepristatinėja niekur, jeigu pensininkai egzistuoja tik ant popieriaus. Patys pažiūrėkit į registrų centro duomenis - vidutinė alga šitoje įmonėje yra 200 eurų. Čia gi dirbama su grynais pinigais vos ne kaip inkasatoriai. Tai šita įstaiga yra tik kažkokia aparato dalis kuris veikia taip kad savi mūsiškiai galėtų šaudyti į savus ir į savas kišenes. Tad su tokiu straipsniu bandoma signalizuoti kad kai kurie dievų miško pensininkai laisvai medžiojami šitose bado žaidynėse paima ir išgyvena ir dar išgyvena taip kad sugeba pasiskųsti. Nu atseit "medžiotojai" pasitemkit. Matot kokios šnervės pas "ministrą" tarsi užuodžia kukavimus iš toli. Tame ir esmė kad gegutės lizdai yra pavojingi ne vien dėl daktarų grupuotės dievų miško "sanitarinės" veiklos, bet ir dėl "savų" ar "mūsiškių" brolių ir seserų kurie gegutės lizduose patalpinti kaip kokie pranašai. Nu žinot jie nors ir maitinami ir rūpinamiesi kaip lygiai kaip visi auga didesni, atrodo kaip vyresni, jiems reikalinga daugiau vietos - tai jie paima ir išstumia visus iš to lizdo. Nu žinot kaip tas "oldboy" filmas kur su plaktuku jis ten sklaidėsi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?