K. Toleikytė: „Gavusi karūną pagaliau patikėjau, kad ir aš galiu būti karaliene“

2014-09-23, Ligita Linkytė
Akimirkos iš konkurso. Karolina Toleikytė į Lietuvą parvežė nugalėtojos karūną.
Akimirkos iš konkurso. Karolina Toleikytė į Lietuvą parvežė nugalėtojos karūną.

Populiariame „Fashion TV“ organizuojamame grožio konkurse „Miss Fashion TV“ triumfavusi lietuvaitė, gimusi ir augusi Šilutėje, aštuoniolikmetė Karolina Toleikytė savo sėkme netikėjo net karūnuojama.
 
Šiemet mergina ilgai svarstė, ar dalyvauti konkurse „Mis Lietuva 2014“, ar „Miss Fashion TV“. Vis dėlto pasirinko pastarąjį, o tokį pasirinkimą lėmė, kad tai tarptautinis konkursas, kuriam nereikėjo ilgai ruoštis. „Mis Lietuva“ dalyvės jau repetuoja nuo vasaros vidurio, o dėl karūnos varžėsi sekmadienį. Be to, konkurso „Miss Fasion TV“ organizatoriai jau trečius metus iš eilės kvietė dalyvauti konkurse“, - teigė Karolina.
 
 „Miss Fasion TV“ konkurse dalyvauja merginos, kurios yra dirbusios ar dirba su „Fashion TV“. „Mane jų agentas pastebėjo prieš dvejus metus Lietuvoje, „Mados infekcijos“ metu. Atsiliepti į jų kvietimą ir dalyvauti šiame konkurse pasiryžau tik po to, kai išbandžiau savo jėgas dirbdama modeliu Niujorke ir sulaukiau 18 metų“, – pasakojo Karolina.
 
Mergina neslėpė, kad dalyvaudama konkurse apie laimėjimą negalvojo. „Nesitikėjau sėkmės. Modelio darbe grožis nėra nei privalumas, nei trūkumas. Dažnai modeliais sėkmingai dirba ir išskirtinių bruožų neturinčios merginos. Modelio darbe lemia profesionalumas“, – sakė K. Toleikytė.
 
Lietuvei konkurse teko varžytis su brazilėmis, ispanėmis, rusaitėmis, slovakėmis, lenkaitėmis, kroatėmis, este  ir ukrainietėmis. „Man jos visos buvo tokios gražios. Aš niekada nemaniau, kad esu gražuolė. Net giriama, kad esu graži, jausdavausi nesmagiai. Visada norėjau būti giriama už tai, kad kaip modelis dirbu gerai ir profesionaliai. Kai iš keturių lietuvaičių tik vienintelė patekau į finalinį dešimtuką, labai apsidžiaugiau, bet galvoti apie save kaip nugalėtoją tikrai nedrįsau“, – atviravo K. Toleikytė.
 
Šiemet Kipre vykusiame konkurse ji varžėsi dar su 28 gražuolėmis iš įvairiausių šalių, o tarp jų buvo ir dar trys lietuvės. „Visą laiką jautėsi didelė konkurencija dėl suknelių, maudymosi kostiumėlių, dėl visko! Buvo baisu, kad nedingtų suknelė ar jos nesuplėšytų, nenulaužtų batų kulniukų“, – įspūdžiais dalijosi mergina.
 
Karolina papasakojo ir apie smagų nuotykį, kurį patyrė Kipre: „Konkurso išvakarėse su lietuvaitėmis pasprukome  pažiūrėti pasaulio krepšinio čempionato varžybų tarp Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.  Nors visur buvo rodomas tik „Fashion TV“, šiaip ne taip išprašėme, kad įjungtų mums krepšinio varžybas. Mes taip aistringai palaikėme mūsų krepšininkus, kad netrukus visi buvę bare jau sirgo už Lietuvos rinktinę. O tuomet vienas žmogus pasakė, kad lietuviams nėra jokių galimybių nugalėti amerikiečių rinktinę. Susikivirčijome. Mes jį pavadinome meksikiečiu nelegalu, tik apsimetančiu amerikiečiu, nes mus labai užgavo tai, kad jis netiki lietuvių pergale. Žinoma, netrukus prasidėjo trečias kėlinys, paskui ketvirtas, o varžyboms pasibaigus mums teko išeiti iš baro nuleistomis galvomis. Viskas tuo nesibaigė. Konkurso dieną žiūrime, kad šis žmogus yra komisijos narys. Tuomet pagalvojau, kad dabar tai viskas“.
 
Vis dėlto dalyvauti konkurse reikėjo, nors, kaip pripažino mergina, incidentas su komisijos nariu trukdė, o ir jaudulio tokiuose konkursuose niekuomet netrūksta. „Buvo sunku, bet reikėjo daryti viską, ką sugebi geriausiai, ir nuolat šypsotis. Gyvenime aš daug nesišypsau, bet pažiūrėjusi konkurso vaizdus pastebėjau, kad nuo veido nė minutei nedingo šypsena, o ir to mano jaudulio net nesimatė. Stengiausi eiti iškelta galva“, – sakė Karolina.
 
Galiausiai prasidėjo konkurso nugalėtojų paskelbimas. Jau buvo karūnuotos keturios įvairių nominacijų laimėtojos, tarp jų ir pirmoji bei antroji vicemis, o Karolinos vardo nebuvo. Vis dėlto suskambus fanfaroms vedėjas paskelbė, kad konkurso nugalėtoja yra mergina iš Lietuvos.  Ir tuomet jis labai gražiai ištarė – Karolina Toleikytė!
 
„Staiga viskas išslydo iš po kojų. Prie manęs priėjo praėjusių metų konkurso nugalėtoja meksikietė Alexandra Klacar ir sakydama, kad aš jai pati gražiausia, uždėjo karūną, kuri man buvo gerokai per didelė“, – triumfo akimirką prisiminė Karolina.

Vis dar abstulbusiai iš nuostabos Karolinai Alexandra pasakė, kad visi komisijos nariai, tarp kurių buvo ir pats Michel Adam (FTV owner), Enis Onat (FTV director) ir Kalifornijoje dabar gyvenantis žymiausias turkų aktorius Salih Guney, vieningai nusprendė, jog  konkurso nugalėtoja yra lietuvaitė. 
 
„Prie manęs priėjo ir Salih Guney, tas komisijos narys, su kuriuo ginčijomės dėl lietuvių galimybės nugalėti amerikiečius. Jis man pasakė, kad balsavo už mane, nes esą konkurenčių šiame konkurse man nebuvo. Pasakė ir tai, kad niekada negalvojo, jog lietuviai, o tuo labiau merginos, gali būti taip pamišę dėl krepšinio“, – pasakojo K. Toleikytė.
 
Pozavimas fotografams užsitęsė kelias valandas ir vos Karolinai spėjus pagalvoti, kad pagaliau galės atsipūsti, išgirdo, kad jos atvyko pasveikinti Kipro prezidentas. Ir fotografavimasis tęsėsi, o po to vyko puikus karalienės garbei surengtas vakarėlis, kuriam Karolina suskubo pasipuošti Liutauro Salasevičiaus suknele.
 
Poilsiui į kambarį Karolina grįžo penktą valandą ryto. „Žiūrėjau į karūną ir vis dar negalėjau patikėti, kad tapau tokio konkurso nugalėtoja. Vis šypsojausi ir šypsojausi. Juk karaliene gali pasijusti tik po karūnacijos“, – tuomet užplūdusiais jausmais dalinosi Karolina.
 
Mergina neslėpė, kad po konkurso sulaukė daugybės pasiūlymų fotografuotis įvairių žurnalų viršeliams. „ Tarp jų ir mano svajonių žurnalas „Vogue“. Visus metus būsiu „Fashion TV“ veidu, tad visus metus dalyvausiu ir daugybėje įvairių renginių, filmavimų. Dabar – mano laikas, – neslepė džiaugsmo K. Toleikytė. – Nors buvau nusiteikusi šiemet nebekeliauti, pristabdyti darbus, nes esu dvyliktokė ir noriu kuo geriau pasiruoši egzaminams, vis dėlto dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis. Ir kelionių bus dar daugiau. Matyt, taip lemta, kad negaliu sustoti, turiu judėti į priekį, siekti savo tikslų“, – įsitikinusi ji.
 
Antradienį pavakarę grįžusi į Vilnių, penktadienio vakare ji jau išskrido į pirmąsias „Miss Fashion TV 2014“ fotosesijas Singapūre ir Bali saloje.
 
„Su savimi vešiuosi daug vadovėlių, mokytojų paruoštų užduočių. Bus nelengva, bet aš pabandysiu“, – sakė Karolina ir taip pat paprašė visiems šilutiškiams perduoti kuo nuoširdžiausius linkėjimus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?