Šią naktį – Kruvinojo Vilko Supermėnulio užtemimas: paveiks 5 Zodiako ženklus

2019-01-20

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį laukia neeilinis astronominis įvykis: įvyks ne šiaip sau visiškas Mėnulio užtemimas, o retas Kruvinojo Vilko Supermėnulio užtemimas. Kaip astronominis reiškinys jis bus matomas Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Šiaurės bei Pietų Amerikoje. 

Tuo tarpu astrologai pabrėžia, kad Mėnulis užtems Liūto ženkle ir paveiks daugelio žmonių gyvenimą. Ypač stipriai paveikti bus 5 Zodiako ženklai. 

Ką reiškia pavadinimas

Norint suprasti, ką reiškia įmantrus naktį iš sausio 20-osios į 21-ąją įvyksiančio Mėnulio užtemimo pavadinimas, reikia jį išskaidyti į tris atskiras dalis.

Supermėnulis – tai Mėnulis, kuomet jo orbita yra arčiausiai Žemės. Dėl šios priežasties šis dangaus kūnas atrodo didesnis nei įprasta.

Kruvinasis Mėnulis – taip vadinamas Mėnulis, kuomet įgauna rausvą atspalvį. Tai įvyksta dėl to, jog Žemės atmosfera blokuoja mėlynąsias šviesos bangas, bet praleidžia raudonąsias.

Vilko Mėnulis – šis pavadinimas ateina iš Amerikos čiabuvių folkloro. Jie, sausį girdėdami į Mėnulį staugiančius vilkus, sausio mėnesio pilnatį pavadino Vilko mėnuliu. Astrologinė reikšmė Astrologai Mėnulio užtemimus vertina labai rimtai. Manoma, kad jie paveikia visų Žemės būtybių gyvenimą. Šis Mėnulio užtemimas, įvyksiantis Liūto ženkle, ypatingai stipriai paveiks penkis Zodiako ženklus.

Avinas Šis visiškas Mėnulio užtemimas Liūto ženkle nuspalvins jūsų dieną prieštaringomis emocijomis. Viena problema – emocijos bus tokios stiprios, kad prireiks daug pastangų norint išlaikyti sveiką protą. Galite patirti rūpesčių, susijusių su meilės reikalais. Užtemimas gali priversti jus siekti drastiškų pokyčių.

Dvyniai Šią naktį įvyksiantis užtemimas gali pakelti Dvynių streso ir nerimo lygį į pavojingas aukštumas. Mėnulio užtemimo padarinius, tokius, kaip nepasitenkinimas savo asmeniniu gyvenimu ir darbais, sušvelninti padės kvėpavimo ir atsipalaidavimo praktikos. Jums labai svarbu išmokti kontroliuoti savo įtampą.

Vėžys Jūsų pasaulis dėl šio Mėnulio užtemimo taps lyg išprotėjęs, ypač finansų požiūriu. Jus visiškai apsės troškimas gauti daugiau pinigų – taip, jog net pasikeis jums įprastas malonus elgesys. Išryškės pavydo ir savininkiškumo jausmai, ir tai nebus gerai brangaus žmogaus atžvilgiu. Pasinaudokite šia planetų padėtimi, kad geriau suvoktumėte savo realybę ir pokyčius, kuriuos reikia padaryti gyvenime.

Ožiaragis Visiškas Mėnulio užtemimas Liūto ženkle prastai paveiks ir Ožiaragį. Jūs jau ir taip esate pesimistiškas žmogus, o dėl šio astronominio įvykio jūsų negatyvumo ir pasipiktinimo jausmai veršis burbuliuodami iš jūsų vidaus be galimybės juos sukontroliuoti. Padidės ir jūsų polinkis kontroliuoti bei dominuoti, dėl to gali kilti įtampa su mylimu asmeniu. Prieš leisdami pykčiui jus užvaldyti pasistenkite suskaičiuoti iki dešimties ir apmąstyti savo veiksmus bei žodžius.

Vandenis Mėnulio užtemimas Vandeniui atneš įkvepiančių pokyčių fazę. Tačiau šie pokyčiai nebus susiję su meilės reikalais (ypač jei jau turite partnerį), o labiau su jūsų vidiniu balsu, kurį dažnai ignoruojate. Kruvinasis Vilko Supermėnulis privers jus labiau įsiklausyti į savo instinktus. Jeigu sugebėsite tinkamai pasinaudoti savo galiomis, išvengsite konfliktų, galinčių sutrikdyti jūsų įprastą ramybę.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

to pirmam kom.2019-01-30
Parasyk kai turesi talona i sveksnos psichiatrine. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rusniskis2019-01-21
sita foto padaryta matyt ant estakados,ta velniava rusniskiams susuko proteli. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-20
ta visa astrologija irgi prasidėjo perestroikos laikais kaip "nekalti" geltonosios spaudos rūmų priespaudos atrakcionai, bet jeigu pagalvojus iš kitos pusės tai akivaizdus žmonių skaldymas į kažkokias grupes, kad galima juos būtų valdyti su kažkokiais proto krėtimais verčiant juos į kretinus kur kaukolėse pilna prikabintų makaronų. Ta prasme tie astrologai yra kažkokie keisti ciklopiniai pranašai aklųjų karalystėse. Jiems atseit galima kliedėti visiškas nesamones, už kurias paprastą žmogų tuojau uždarytų į durnyną, bet šitie yra ant tiek uber alles kad niekas jiems nieko negali padaryti, nes čia atseit yra kažkokia nemokama nepriverstinė pramoga. Tad kas liečia šituos šamanus jie atseit paraduojami žmonėms kaip kažkokie labai daug uždirbantys didikai, bet jie gi neturi jokių pinigų srautų apart smaluotų biudžetų. Rinkos kaina - tie geltonosios spaudos honorarai tai neužtektų ir vienam horoskopininkui pragyventi maitinantis tik kruopomis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?