„Tele2“ namų apsauga: be laidų ar gręžimo ir vos per 30 min.

2019-01-25

Praėjusių metų statistika rodo, kad būsto apsauga šalyje rūpinamasi vis dar per mažai – iš visų vagysčių net kas aštunta buvo įvykdyta gyvenamosiose patalpose. Todėl „Tele2“ kartu su partneriais sukūrė belaidį, per pusvalandį įdiegiamą ir saugos tarnybos visą parą prižiūrimą sprendimą „Saugūs namai“.

„Dažnai manoma, kad namų apsaugą įsirengti galima tik statybų metu, tam reikia daug laiko ir investijų. Sugriovėme šiuos mitus ir savo klientams sukūrėme belaidę apsaugos nuo įsilaužimų ir gaisro sistemą, kurią namuose įrengti galima jau po remonto arba perkelti kartu su savimi į naują būstą“, – sakė Remigijus Brasius, „Tele2“ paslaugų verslui plėtros vadovas.

„Tele2“ namų apsaugos sprendimas – ne tik garsinė signalizacija. Sistemai suveikus, pranešimą iš karto gauna ir profesionalią pagalbą suteikti nedelsiant atvyksta saugos tarnybos „Grifs AG“ ekipažas.

Greitas ir patogus montavimas

Visos išmaniosios „Tele2“ apsaugos sistemos dalys: judesio, dūmų, durų atidarymo jutikliai, garso sirena ir signalizacijos valdymo pultelis – yra tvirtinamos lipniomis juostelėmis. Tokiu būdu nereikia vedžioti naujų laidų, namų interjeras lieka nesugadintas, o jutikliai gali būti įrengiami net ir sunkiai pasiekiamose vietose.

Tačiau namų šeimininkams sistemos montavimu rūpintis nė nereikia, tai atlieka profesionalai. Įvertinę būsto išplanavimą ir dydį, jie parenka tinkamiausias vietas ir jose kruopščiai pritvirtina įrenginius, o darbai netrunka ilgiau nei 30 minučių.

Garažui ir namui – skirtingi planai, bet toks pats saugumas

Svarstyti, kiek ir kokių jutiklių reikėtų pasirinkti sodo nameliui, o kiek – kotedžui, „Tele2“ klientams taip pat nereikia – saugos planai individualiai pritaikomi pagal būsto dydį.

Jei norite apsaugoti būstą, kurio plotas siekia iki 50 kv. metrų, verta rinktis planą „Namai Mini“. Sumokėjus vienkartinį 19,99 Eur paslaugos aktyvinimo mokestį, apsaugos sistema kainuos vos 12,26 Eur/mėn. Ją sudaro judesio jutiklis, belaidis lango ar durų jutiklis, belaidė vidaus sirena, saugos tarnybos „Grifs AG“ priežiūra ir du nemokami jos reagavimai per mėnesį.

Norintiems ramiai jaustis dėl patalpų, kurių plotas sudaro 50–70 kv. metrų, yra parengtas planas „Namai Medi“. Sumokėjus vienkartinį 19,99 Eur paslaugos aktyvinimo mokestį, visa apsaugos sistema kainuos tik 14,87 Eur/mėn. Šią sistemą sudaro du judesio jutikliai, belaidė LED klaviatūra, belaidė vidaus sirena, belaidis dūmų jutiklis, saugos tarnybos „Grifs AG“ priežiūra ir du nemokami jos reagavimai per mėnesį.

Būstui, kurio plotas yra didesnis nei 70 kv. metrų, galioja planas „Namai Maxi“. Sumokėjus vienkartinį 19,99 Eur paslaugos aktyvinimo mokestį, visa apsaugos sistema kainuos vos 19,63 Eur/mėn. Šią sistemą sudaro net penki judesio jutikliai, belaidė LED klaviatūra, belaidė vidaus sirena, belaidis dūmų jutiklis, saugos tarnybos „Grifs AG“ priežiūra du nemokami jos reagavimai per mėnesį.

Kad ir kurį planą pasirinksite, dėl savo būsto galėsite jaustis ramiai visur ir visada – kiekvieną „Saugūs Namai“ sistemą realiu laiku galima valdyti tiesiog telefonu. Tam buvo sukurta išmanioji programėlė, kuri leidžia stebėti visus signalizacijos veiksmus: kada ji suveikė, buvo įjungta ir išjungta, taip pat – atšaukti apsaugos komandos iškvietimą netikro pavojaus atveju.

Daugiau informacijos apie „Tele2“ paslaugą „Saugūs Namai“ sužinoti bei ją užsisakyti galima internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt ir visuose operatoriaus salonuose.

Tekste remtasi Informatikos ir ryšių departamento duomenimis apie nusikalstamumą Lietuvos Respublikoje per 2018 m. sausio-gruodžio mėn.


Straipsnio komentarai

..2019-01-25
kas čia per pavardė? vos ne kažkoks brisius, kuris matyt duria galus su galais. Jeigu jau sukūrė tokį stebuklingą saugumo produktą tai kodėl negali aprūpinti visus kad atseit visi žydėtų saugumo vienybės komunizmo rojuje? Jugi su tokiu saugumu nebeliktų nusikaltimų ir nusikaltėlių. Nereiks net segtis violetinių gėlyčių kad signalizuoti apie žydėjimą - užteks ir violetinių nosių ir ropojimo drasių kelėnų pagalba. dabar jie kažkodėl nori už saugumą imti pinigus tarsi kažkokie gariuniniai reketininkai. tame ir esmė kad tai ne saugumo produktas, bet labiau kaip psichiatrinis lakmuso popierėlis kad signalizuoti apie nesaugumo reiškinius.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?