Visą gyvenimą buvo ir yra ramus bei itin pareigingas

2019-01-26, Parengta pagal Silute.lt informaciją
Jubiliatas Bronius Krukonis nestokoja energijos. Silute.lt nuotr.
Jubiliatas Bronius Krukonis nestokoja energijos. Silute.lt nuotr.

Sausio 17 dieną jau 90-ąjį jubiliejų šventė  šilutiškis Bronius Krukonis. Jį skubėjo pasveikinti artimieji, valdžios atstovai. Vaikystė, prisipažino senjoras, buvusi nelengva, tačiau likimas džiugių akimirkų ir sėkmės darbuose negailėjo.

Tradiciškai jubiliatą sveikino ir Šilutės rajono savivaldybės atstovai. 

Svečius pasitikęs energingas, žvalus ir kupinas geros nuotaikos senjoras kėlė nuoširdų susižavėjimą ir uždavė klausimą – kaip sulaukus 90-ojo gimtadienio atrodyti taip, tarsi metų tėkmė tavęs nepaliestų? Pats B. Krukonis save pristatė kaip dzūką, kilusį iš Alytaus rajono, Druskininkų kaimo. Vaikystė, prisipažino pašnekovas, buvusi nelengva, tačiau likimas džiugių akimirkų ir sėkmės darbuose negailėjo.

Didžiąją gyvenimo dalį Bronius dirbo policijoje. „Net tiksliai esu suskaičiavęs, kad policijoje dirbau 40 metų ir 7 mėnesius, buvau gavęs kapitono laipsnį. Tai, galima sakyti, buvo vienintelė mano darbovietė“, – kalbėjo jubiliatas.

Broniaus dukros Genutė ir Janina vieningai teigė, kad jų tėtis – labai ramus, diplomatiškas ir itin pareigingas. Visą gyvenimą savo vaikams buvo ir yra pavyzdys. „Dar ir dabar tėtis kas rytą daro mankštą, eina pasivaikščioti, labai mėgsta žvejoti ir puikiai vairuoja“, – pasakojo Genutė.

Senjoras sėdėti namuose nemėgsta, važiuoja darbuotis į sodą, o žiemą susigalvoja pačios įvairiausios veiklos. Šiuo metu džiaugiasi gausia, darnia savo šeima. Su žmona Genovaite susilaukė dviejų dukrų ir sūnaus, taip pat gali pasigirti turintis 6 anūkus ir 12 proanūkių.


Straipsnio komentarai

tik tiek ir te moka fotkintis ar skladuke vietos foto dar telpa 2019-01-28
čia kam tas 90 m l a u r i n a i č i u i Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Stanislovas Miseikis2019-01-26
Linkiu jam sveikatos, darnios seimos ir likti pavyzdziu visiems.
Man buvo garbe dirbti kartu su Broniumi
Sveikinu su garbingu gimtadieniu
Stanislovas Miseikis
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-26
matot įdomų reiškinį. jeigu bandytume nustatyti amžių pagal antakių pražilimo laipsnį tai jubiliatas atrodo jaunesnis negu šalia stovintys. pvz meras kuris 30 metų jaunesnis iš tikrųjų atrodo senesnis negu šitas 90 metis. Kas čia per reliatyvumo teorijos paradoksas? Negalima ignoruoti ir kito paradokso kai tiek šiuolaikinių moterų jaučiasi negražios ir bando "taisyti" situaciją tepliodamos save su visokiais purvais, peroksidais, tt tepdamos lūpdažius ant kriuksinčių lūpyčių. Jeigu tai ne žvalgybinė komufliažinė priemonė tai gal tai kažkokios psichiatrinės problemos dėl mažos savigarbos? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-26
tad kai carnegie dainuodavo kad "mūsiškių dienos kaip šventė kaip žydėjimas vyšnios" negalima kažkaip suprasti tiesiogiai tokių žodžių turint omenyje kaip viešnamių ryšininkai čia su tais žydėjimais sukasi: neužmirštuolės, svastikų garbintojų sakuros, kaune verslininkai su 2000 vazonikų, narkomaninės cheminio ginklo aguonos (poppy) atlapuose pas brexitinius, kolorado vabalų juostelės, tt. Nu žinot gal carnegie turėjo omenyje vieną iš svastikų garbintojų garbinimo dievaičių - "vishnu". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-26
mūsiškių dienos kaip šventė... ir kaip paaiškinti tokį valdininkėlių elgesį kai jie lenda nekviesti kaip kokie sovietiniai alkoholikai - atseit yra proga kelti pusiau pilno kaukolinio pilstuko stiklinę linkint "būk stipri". Čia gal turėtų skaitytis kaip kad atseit jie ne tik patys muša patys rėkia, bet ir paglosto dėl šventų akių ramybės poilsio. Nu žinot čia atseit ta teisybinė temidė kuria naudodamiesi jus teisia aklai. gyvenau šilutėje nuo senų laikų, bet kažkaip neprisimenu tokio "milicininko", nes niekados ir nebuvo reikalinga su jais turėti reikalų. Gal jisai ir dirbo tuo metu kažkokioje šilutės "policijoje", bet kuri apiforminta ir randasi kitoje atskaitos sistemoje pvz kur nors kur miestai giminiuojasi ar broluojasi dėl įdomybinių smaluotų biudžetų priežasčių. Ta prasme kad jei pagalvojus rimtai kas ten tuose archyvuose dirbo šilutės policijos ar ne tik tai čia yra cirkų cirkas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?