Kaip nuo pareigūnų galėjo pabėgti antrankiais surakintas vyriškis?

2015-01-25, Stasys BIELSKIS
Asociatyvi thetruthaboutforensicscience.com nuotrauka
Asociatyvi thetruthaboutforensicscience.com nuotrauka

Tikrai retą „nuotykį“ Pagėgių policijos komisariato pareigūnai patyrė sausio 20-ąją. Tą dieną, apie 13 val. 50 min., jie iš Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinės išsivežė suimtąjį, gimusį 1996 metais. Pastarasis kaltinamas pagal Baudžiamojo kodekso 180 straipsnio (Plėšimas) 2 dalį: „Tas, kas apiplėšė įsibrovęs į patalpą arba panaudojęs nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, baudžiamas laisvės atėmimu iki septynerių metų“.

Panašu, kad tas aštuoniolikmetis dabar labai bijo net septyneriems metams sėsti už grotų.

Tad pareigūnams atliekant su suimtuoju procesinius veiksmus ikiteisminio tyrimo byloje dėl vagystės, sandėlyje, esančiame Vilkyškių miestelio Šereikos gatvėje, spec. priemonėmis antrankiais surakintas vyras ėmė ir pabėgo iš sandėlio.

Tą pačią dieną, apie 15 val. 40 min., suimtasis buvo rastas mamos namuose Vilkyškiuose.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila  „Šilokarčemai“ sakė, kad dėl šio įvykio Pagėgių policijoje yra atliekamas ikiteisminis tyrimas ir tarnybinis patikrinimas.

„Tik kai viską išsiaiškinsime, galėsime plačiau pakomentuoti, kas kaltas, nekaltas ir kiek kaltas, - teigė M. Draudvila. – Sunku įsivaizduoti, kaip tai įvyko, bet kartais, matyt, visko atsitinka. Dabar tiesų ir versijų yra įvairių, todėl, kol nesibaigs tyrimai, nuo išsamesnių komentarų susilaikome. Jeigu būtų nustatyta tų pareigūnų kaltė, jų lauktų statute numatytos nuobaudos: pastaba, papeikimas, griežtas papeikimas. Apie pareigūnų atleidimą iš darbo aš tikrai negalvoju, nes tą bėglį jie sugavo labai greitai – per valandą ar pusantros“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?