Plaškių pasienio užkardoje sulaikyti bebrus neteisėtai gabenę asmenys

2019-01-29, aad.lrv.lt

Iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Plaškių pasienio užkardos pareigūnų buvo gautas pranešimas apie 2 sulaikytus asmenis, kurie rogutėse gabeno 2 negyvus bebrus. 

Nuvykus į Plaškių pasienio užkardą, sulaikyti asmenys paaiškino, kad vaikščiodami po pievas prie kanalo rado 2 negyvus bebrus. Aplinkosaugininkams apžiūrėjus negyvus bebrus, nustatyta, kad jie buvo sužaloti, nes galvose buvo matyti gilios kruvinos žaizdos, o bebrų kūnai nebuvo sustingę. Nuvykus į minėtą vietą, kur buvo rasti negyvi bebrai, prie kanalo buvo matyti 2 neužšalusios eketės (lauko temperatūrai esant žemiau nulio) ir kraujo žymės ant sniego. 

Sulaikytiems asmenims už neteisėtai sumedžiotų gyvūnų gabenimą buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai, už tai gresia baudos nuo 800 iki 1000 eurų. Tačiau sulaikyti pažeidėjai padaryto pažeidimo nepripažino. Šioje byloje sprendimą priims teismas.


Straipsnio komentarai

..2019-01-29
nuotraukose kažkodėl neužfiksuota ir nesimato gilių kruvinų žaizdų. Jugi galėjo įdėti nuotrauką ir nereikėtų tūkstančio žodžių geltonosios spaudos priespaudinių tarškalų. Aišku nuotraukos šiais laikais irgi nieko nevertos vien dėl stebuklingo photoshop beribių galimybių.
dantys gal ir geltoni, ir atrodo lygtai peraugę. Gal tie bebrai neturi jau ką graužti. Tai yra visus medžius ir miškus baigia išnaikinti jungtinių monarchijų brexitinė mafija. Ar esate buvę anglijoje? Galima skersai išilgai pervažiuoti nėra nei mažiausio miškelio. Tarsi arabiška dykuma, suskaidyta į sklypelius atskirtus akmeninėmis sienomis ir įkalintomis avių bandomis auginamomis tam kad skersti. Matot kokie komentatoriai. Tarsi komentuotų iš tolimų brexit kolonijų apsirėdę kaukoles su rankšluoščiais.
Įdomu kam jiems tie bebrai. Čia gal susimedžiojo kad valgyti? Atseit panaši istorija kai anglių karalystėje rašydavo atseit lietuviai ir lenkai nuvažiavę ten medžioja maistui viską kas skraido, plaukioja, vaikšto, tt - pvz gulbes. Gal čia tie "lietuviai" ir "lenkai" jau atsibrexitino ir pas mus?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Greit2019-01-29
Valstybė sumastys ir žiurkes kurmius saugoti,už kiekviena užmušta 1000€ bauda???? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Bebrai2019-01-29
Taip baigia šalį paversti pelke,o čia baud dar ką jos mažina silpnapročiai.Medžiotojai jos medžioja vangei nes yra daug reikalų jos paimt,tai galėtu leist ūkininkams patėms išsigaudyti kur žemės ribojasi su melioracijos grioviais.Tegul saugoja jos draustiniose ir naturaliai užpelkėjusiose pelkėse.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
daktaras2019-01-29
dantys geltoni , kad ruke kontrabandines cigaretes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
...2019-01-29
KODĖL BEBRŲ DANTYS TOKIE PAGELTĘ??? AR TAI TIK NERODO, JOG MEDŽIŲ KOKYBĖ YRA ITIN SUPRASTĖJUSI, NES MEDŽIAI YRA PAGRINDINIS BEBRŲ MAITINIMOSI ŠALTINIS. VERTA ATLIKTI TYRIMĄ IR PATIKRINTI MEDŽIŲ KOKYBĘ BEI KUO MES VISI KVĖPUOJAME!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?