Kovai su vienkartiniais puodeliais – vaizdo klipų konkursas

2019-01-30, am.lrv.lt

Šiandien prasideda Aplinkos ministerijos organizuojamas vaizdo klipų-socialinės reklamos konkursas jaunimui „Vienkartinių puodelių šlovės pabaiga“. Jis vyks iki balandžio 7 d.

Konkurso tikslas, kaip numato jo nuostatai, – mažinti vienkartinių karštųjų gėrimų puodelių, skirtų išsinešti, naudojimą ir skatinti kovą su vienkartiniu plastiku.

Konkurse gali dalyvauti jaunuoliai nuo 13 iki 21 metų.

Darbus konkursui reikia išsiųsti elektroniniu paštu naujienos@am.lt iki kovo 21 d. Visi pateikti vaizdo klipai, atitikusieji nurodytus reikalavimus, bus paskelbti kovo 25 d. Aplinkos ministerijos feisbuko paskyroje „Darnūs namai“.

Laimėtoją išrinks Aplinkos ministerijos sudaryta komisija. Pagrindinis prizas – klipo transliavimas per vieną iš didžiųjų šalies televizijos kanalų.

Ministerijos Feisbuko lankytojai išrinks 10, jų požiūriu, geriausių klipų. Šių klipų autoriams bus įteikti specialieji prizai.


Straipsnio komentarai

..2019-01-30
kas liečia patį pranešimą spaudai tai čia nėra nieko kas nebūtų akivaizdi korupcijos apraiška kur savi musiškiai šaudo į savų kišenes. Nu čia ta opera kur madmen from Mad Is On avenue Our troops tours of duty free shopping. Nu ta prasme kad AM viešųjų ryšių skyrius paskelbė kad yra organizuojamas konkursas, bet iš tikrųjų nieko dar nėra suorganizuota apart pačio pranešimo spaudai ir nuostatų. Tai yra eismas organizuojamas iš kitos pusės - taip kaip anglių karalystės imperijoje. Nors viešųjų ryšių skyrius kaip ir yra savarankiškas AM padalinys tai nereiškia kad jie yra organizatoriai. Patys pažiūrėkit į pavardes tame ar kituose skyriuje. Toks jausmas kad žodis "aplinkos" reiškia kad ministerija kuri rūpinasi kažkokia aplinka kuri yra aplinkui lietuvą. Tai yra Aplinkos Ministerija yra sinonimas, veidrodėlio atspindys užsienio reikalų ministerijai. Bandoma slėpti malūną už mūrinių sienų. Tad šiuo atveju mirk iš juoko brexitinės mafijos jamesų bondų cirkas yra ir tame kad atseit kažkokia ministerija, kuri yra negyvas objektas prisikėlė atgijo ir pradėjo organizuoti konkursus gyviesiems. Patys pagalvokit tie bondistai ant tiek čia jaučiasi kansarais lietuvoje jie net kokteilių barą atsidarė klaipėdoje ir pasivadino bond baru. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-30
nu čia irgi įdomi geltonosios spaudos priespaudos alchemija. Bet matot kaip įdomiai sukonstruota melagystė kuri iš tiesų nemeluoja. Nu ta prasme kad kad tų vienkartinių puodukų šlovės niekada ir nebuvo tad šiuo atveju šlovės pabaiga gali būti bet kada kada tik pasakys patys šlovėtojai - kada tik reikalinga suorganizuoti garbėtroškinį paradą šitiems šlovės kūrėjams, valdytojams ir griovėjams. Matot net iš šlovės griovimo galima susikurti šlovę. Tereikia pabarstyti gerų ketinimų vieškelius su drąsiomis vaivorykščių gleivėmis ir mėšlinomis vienaragių kanopų dulkėmis. Čia šita viešųjų ryšių kompanija turbūt labiau liečia lietuvos degalines ir visokius vežėjus. Jie turbūt yra pagrindiniai arabikos stumdytojai pilstant arabiką į vienkartinius puodukus. Matot kas liečia "mūsiškių dienas kurios kaip šventė" žodžiai "garbė" ir "šlovė" yra sinonimas. Tad tokie konkursai primena pasakų motyvus kur būdavo sekamos apie tai kaip gyveno karalystėje toks ar anoks karalius ir jisai paskelbia kelio į žvaigždes konkursą, kur prizas paprastai būdavo karalaitės ranka ir pusę karalystės... Kaip bebūtų keista visada laimėdavo tuos konkursus visokie durneliai iš broliškos meilės šeimų tarsi kažkokie nesavi mūsiškiai pranašai.
Bet matot kaip keista su šita termobranduoliniškaikartumyniška žiniasklaida. Pasidarė šitas portalas kaip kokios nebeegzistuojančios valstybės žinios, tarsi pačioje termobranduolutėje nieko tokio nevyksta kad būtų pakankamai reikšminga nes matyt žiūrima į viską pagal kažkokius aukštus šlovės, garbės troškimo ar kruvinų kilimų standartų prizmę.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka