Naminę slėpė patvoryje - sniege

2019-01-30, Tauragės AVPK inf.

2019 m. sausio 29 d. apie 14.30 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Šilutės rajone, Vainuto mstl., Galnės g., pas vyrą, gim. 1965 m., turėdami informacijos patikrinimo metu namuose, kambaryje rado 1 litrą talpos plastikinį butelį skaidraus, bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, koridoriuje, prie laiptų, rado 1,5 litro talpos plastikinį butelį, kuriame buvo įpilta 1 litras skaidraus, bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Asmuo gan išradingai likusią 10 litrų talpos plastikinę talpą, kuri buvo pilnai pripildyta skaidraus bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, paslėpė lauke – patvoryje.

Turbūt tikėjosi, kad pareigūnai nepastebės ir asmuo ,,išlips sausas iš balos“, bet ilgametė policijos pareigūnų patirtis ir darbo praktika dar kartą įrodė jų profesionalumą. Vyrui teko pripažinti, kad skaidrus, bespalvis skystis yra naminė degtinė, kuri priklauso jam ir, kad laikė savo reikmėms.

Iš viso pas asmenį rasta ir išimta 12 litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. 3 d. Vyrui gresia viešieji darbai, bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

na va2019-01-30
pakišo...o pirštų atspaudai... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-01-30
kas čia per policijos skyrius kuriame sprendžiant pagal pavadinima yra bent kažkiek veiklos kitaip negu kituose policijos skyriuose, kur matyt nėra jokios veiklos tik gulėt ant krosnies ir trinti krematoriumo pelenus sau į raumeningų policijos bananų pilvo presus ir viltingas durų rankenas, kurios atidaro duris į niekur..
Tikrai keistas kontrabandos slėpimo būdas tarsi namudininkas būtų kažkoks pilietis išauklėtas pagal atviros visuomenės ideologiją. Bet policija kažkaip matyt kilusi iš uždaros visuomenės nes patingėjo nufotografuoti to bakelio aplinkos fono taip kad būtų aiškiau ar čia tikrai taip buvo paslėpta ar gal buvo nešta ir pamesta tyčia ar netyčia. Jugi net išradingai patingėjo pakišti po egles ar tujų skarotomis šakomis tą bakelį.
kad rado naminės tai nereiškia kad išaiškino pačią nusikaltimo priežastį. Tai kas tą naminę gamina ir pardavinėja? Gal čia taip ir sugalvota brexitinės invazijos karyba kai kovojama su indėnų priklausomybėmis ugniniam vandeniui? Parduodama tam kad galima butų muštis ir rėkti. Nu žinot čia jau yra ne taip paprasta, nes tie girti indėnai dažnai ir mušasi ir rėkauja tarsi kokie biologiniai ginklai - zombiai kurie neišgėrę vaikšto kaip be smegenų, bet vos tik išgeria jiems kažkas "susipranta" su trumpais sujungimais.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tomas2019-01-30
Spėjau pirma to lunatiko parašyti komentarą. PIRMAS! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?