Žiemos pramogos Grabupių mokyklos ir bibliotekos kiemelyje

2019-02-01, Ingrida Petrikauskienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo bibliotekininkė
Vaikams patiko kūrybinis procesas. Autorės nuotr.
Vaikams patiko kūrybinis procesas. Autorės nuotr.

Iškritus baltam sniegui, Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus vaikai ir ikimokyklinukai „lipdė“ senius besmegenius. Tik šį kartą jie buvo „nulipdyti“ iš popieriaus, skaitant knygutes bibliotekoje.

Šie puikūs žaismingi besmegeniai pakvietė į sporto ir pramogų šventę ,,Žiemos pramogos kiemelyje“, organizuotą Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo bibliotekininkės.

Renginio tikslas – skatinti sveikos gyvensenos gebėjimus sportuojant ne tik su mokytojais, bet ir su savo šeima bei draugais, rūpintis savo sveikatos stiprinimu.

Sudarę dvi komandas vaikai išsirinko komandų kapitonus. Estafečių užduotys buvo įdomios, linksmos. Laimėjo draugystė ir juokas. Vaikai kūrė komandų šūkius, priesaikas: ,,Mes visada būsime draugiški“, ,,Mes tvirčiausi ir vikriausi“, ,,Neišduosime vieni kitų“, ,,Mes visi – kieti“. Vaikai kūrė mankštos pratimus, visi mankštinosi, žaidė žaidimus. Vaikai išsiskirstė geros nuotaikos. Jie ir toliau pasižadėjo nepamiršti sportuoti.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2019-02-01
čia jau ne bibliotekininkystė, bet kažkas kas peržengia padorumo ribas. kiek suprantu tikrasis "renginio" tikslas nurenginėti kažkam kažkokius tai diržus nuo nugaros ty saviems pašaudyti į savų kišenes šiuo atveju pasinaudojant vaikais kaip tais medžiais kuriuos kažkodėl galima lankstyti ir muštruoti, nes turbūt dalyvavimas tokiuose renginiuose būtinas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?