Pamariškių lengvaatlečių sėkmė Šiauliuose

2019-01-30
Pamariškių jaunių ir jaunimo lengvaatlečių rinktinės, sėkmingai pasirodžiusios šalies rajonų komandų čempionate Šiauliuose sausio 11-12 dienomis.
Lietuvos rajonų jaunių (16-17 m.) lengvaatlečių komandų čempionatą Šiauliuose laimėjo Šilutės sporto mokyklos rinktinė (treneriai L. Leikuvienė, S. Oželis, A. Urmulevičius), pelniusi 142 taškus ir aplenkusi Marijampolės (123 tšk.) bei Šiaulių (98 tšk.) komandas.

Mūsų jaunimo komanda (18-19 m.) liko ketvirta – 68 tšk.

Čempionate Šiauliuose dalyvavo 31 jaunių ir 24 jaunimo komandos. Prie lyderių priskiriami šilutiškiai savo reputaciją apgynė medalių derliumi. Jaunių komanda (16-17 m.) tapo nugalėtoja, o jaunimo rinktinė (18-19 m.) užėmė IV vietą. Tarp penkiolikos startavusių pamariškių tik du grįžo be medalių.

Jaunių varžybose pasižymėjo bėgikai: Justas Budrikas, bėgęs 600 ir 1 000 m, finišavo antras ir trečias, Erestida Bagdonaitė (1 000 ir 3 000 m) iškovojo 2 bronzos medalius. Bronzos medalį pelnė ir Paulius Gudaitis, bėgęs 2000 m kliūtinį bėgimą. Dija Jasaitė finišavo antra bėgdama 60 m barjerinį bėgimą. Dar labiau nudžiugino vaikinai – Nojus Gailiūnas pelnė aukso medalį, o Mantas Stankus - sidabro. Pastarasis trišuolio varžybose užėmė III vietą. 3 kg rutulį toliausiai nustūmė Kristina Bataitytė, pelniusi komandai 16 tšk. Šuolio į tolį rungtyje Osvaldas Guščius liko trečias.

Jaunimo komandų varžybose du aukso medalius iškovojo šilutiškė šuolininkė Kristina Jašauskaitė, didžioji pamariškių rinktinės viltis. Kristina kartu su Jore Lapinskaite, Dija Jasaite ir Julija Baciūte finišavo antros bėgdamos estafetę (4x200). Beje, D. Jasaitė dar jaunė, bet estafetės rungtis buvo vienintelė, kur galėjo startuoti ir jaunesnio amžiaus sportininkės. J. Baciūtė dar prisidūrė ir bronzos bei sidabro medalius bėgdama 600 bei 1 000 m. Beatričė Kalvaitytė trišuolio varžybose užėmė trečią vietą. Aleksas Vaitiekus liko antras šokdamas į aukštį.

Tarp jaunimo komandų geriausiai pasirodė Raseinių rinktinė – I vieta, 95 tšk., Marijampolės komanda – II v., 87 tšk., Utenos rajono komanda – III v., 72 tšk., Šilutė – IV v., 68 tšk.