Penktadienio horoskopas – sausio 23 d.

2015-01-21, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Žirgai.
Shutterstock nuotr. / Žirgai.

Atšuoliuoja, atskuba savaitgalis, jaučiate? Bet dar pažiūrėkime, kas mums nutiks šandien, paskutinę savaitės darbo dieną.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ne visi šiandien supras jūsų poelgius, bet jūs net nesiteiksite jiems paaiškinti. Pasirinkę ne išorinę sėkmę ar jos vaikymąsi, o susitelkimą į savo vidų, iš tiesų daugiau laimėsite. O ten, viduje, panašu, ne viskas paprasta. Kai įstengsite sau atleisti už netinkamus poelgius, tai ir kiti jums atleis. O tada jau nebus kliūčių judėti pirmyn. Argi ne to jūs labiausiai trokštate?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų santykis su grupe šiandien nėra lengvas. Galimas daiktas, kad jūs ryškiau nei bet kada matote komandos narių ydas, o jie jautriau reaguoja į jūsų elgesį. Ši diena tinkama viską pakeisti ar bent iš dalies išgydyti jūsų santykius. Pagalbinės priemones: bendri tikslai, vidinės įžvalgos, įgyjamos ar anksčiau įgytos žinios ir besikeičiantis jūsų požiūris. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Darbe šiandien gali pritrūkti kolegų, norinčių jums pritarti ar pripažinti jūsų darbo vaisius. Tačiau ne viskas taip, kaip gali atrodyti. Kai kas pasikeistų, jei jūs liautumėtės ignoruoti keistus kolegų patarimus, įtrauktumėte į savo veiklą norinčius bendradarbiauti, pasikalbėtumėte su kažkuo iš toli, pasisemtumėte žinių užsienio kalba ir nesustotumėte, vos sutikę kliūtį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galimas daiktas, kad šiandien jaučiatės neišgirsti kaskart, kai turite tiek daug kitiems pasakyti ir paaiškinti. Tačiau pernelyg susitelkę į kitų klaidas, neužsimerkite prieš savąsias. Kai patys pamatysite savo klaidas, tada ir kitiems duoti patarimą bus lengviau. Kelrodžiais jums šiandien pabus jūsų darbo partneris, klientas, artimiausiais žmogus ar net jūsų vadovas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien sunku prikalbinti kitus dirbti kartu su jumis. Netiesa, kad jus ignoruoja. Tai jūs nepasitikite nei savimi, nei kitais. Todėl, gali būti, kad imatės vieno, antro, trečio darbo ir nieko neįstengiate pabaigti, manydami, kad jums vieniems kažko stinga. Šią abejonių grandinę nutrauksite ir bendrais rezultatais džiaugsitės, jei atsižvelgę į kolegų gebėjimus, pasidalinsite tiek užduotis, tiek laimėjimus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vieniems diena gali būti įsimintina dėl abejonių, kurių jiems sukels jų darbo partneriai, o kitiems – artimas žmogus. Užuot ko nors iš jų tikėdamiesi ir kėlę jiems kartelę, tiesiog pabūkite atidžiais ir pateisinkite jų lūkesčius. Šiandien jūs galite juos išgirsti, suprasti, užgydyti galbūt praeityje atsiradusias žaizdas ir naujumu atgaivinti ryšius.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Diena būtų tobula, jei nepaisydami nieko, kas vyksta jūsų viduje ar išorėje, ieškotumėte būdų, kaip pasitarnauti kitiems. To galite pasiekti įvairiais būdais: nepriekaištingai atlikdami kasdienius darbus buityje ar darbo vietoje (net jei nėra įkvėpimo), slaugydami kitus (net jei patys jaučiatės prastai), maitindami ar vaišindami kitus (net jei patys esate alkani).

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien daugiausia laiko skirkite tam, kad atskleistumėte savo kūrybines galias, atrastumėte būdus patirti gyvenimo džiaugsmą ar surastumėte tinkamus vaikų auklėjimo sprendimus. Viskas, ko jums reikia tam atlikti, slepiasi čia pat. Belieka apsidairyti aplinkui, tiek namuose, tiek darbe, pasikalbėti su šeimos nariu, pasiknaisioti po save ar pasikuisti prisiminimų archyvuose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeimos problemos šiandien jums bus prioritetas. Net jei bandysite jas ignoruoti, nuo jų toli nepaspruksite. Todėl gavę progą ar paprašyti kažkaip pasitarnauti savo šeimai, namams ar kuriam nors savo šeimos nariui, nemeskite visko, bet paverskite tai svarbiausiu dalyku. Nesigailėsite, nes taip elgdamiesi praturtinsite šeimą ir atmosferą namuose.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pokalbiuose, trumpose kelionėse ar santykiuose su artimais giminaičiais šiandien ramybės nebus, net jei tam jūs ir norėsite skirti didžiąją dalį savo jėgų. Apsaugosite save, jei rečiau klausysitės komentarų apie save ar savo darbą. O jei sesė ar brolis paprašytų jūsų pagalbos ar jūsų patarimo, neatmeskite prašymo. Galbūt kitą dieną jos reikės jums?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien atsiras priežasčių, kurios menkins jūsų pasitikėjimą savimi ar tuštins jūsų sąskaitą. Niekas nevyksta prieš jūsų valią ir jūs tai žinote. Raktų, kurie padėtų jums surasti teisingus sprendimus, yra nemažai, pavyzdžiui, atsiradusios galimybės įžvelgti tai, ko nemato kiti, tik jums skirta informacija ir keisti posūkiai kasdienėse kelionėse.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neperdėkite to, kas jaudina ar skaudina šiandien jus. Užuot galvoję, kaip jums sunku, kaip nepavyko vienas ar kitas jūsų projektas, verčiau nukreipkite dėmesį nuo savęs ir padėkite kitam žmogui peržengti nors ir nedidelį jo gyvenimo slenkstį. O tai padarę, galbūt pamatysite, kaip galite veikti savuosius. Jums pavyks, jei neatmesite draugų ar kolegų rekomendacijų.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?