Lenkiškai jautienai – padidintas dėmesys

2019-02-03, zum.lrv.lt

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sustabdė ir uždraudė tiekti rinkai beveik 82 kg galimai nesaugios lenkiškos jautienos.

Į Lenkijos žiniasklaidoje neseniai pasirodžiusią informaciją apie galbūt nelegaliai skerdžiamus sergančius galvijus iš karto sureagavo ir Lenkijos, ir Lietuvos už maisto saugą atsakingos institucijos.

Lenkijos institucija, atlikusi patikrinimus mėsos perdirbimo įmonėse, rado neaiškios kilmės, galimai nesaugios jautienos. Apie tai informuota Europos Komisija ir valstybių narių atsakingos institucijos.

Ši mėsa pateko ne tik į Lietuvą, bet ir kitas ES valstybes: Estiją, Suomiją, Prancūziją, Vengriją, Portugaliją, Rumuniją, Ispaniją, Švediją.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, tikrindami Lietuvos rinkai pateiktą jautieną, rado neaiškios kilmės mėsos, gautos iš Lenkijos įmonės „Zaklad mięsny“.

Pradėjus tyrimą nustatyta, kad galimai nesaugios jautienos įsigijo 2 Lietuvos įmonės.  

VMVT inspektoriai nedelsdami atliko patikrinimus lenkišką jautieną įsivežusiose įmonėse ir nustatė, kad šios partijos jautiena tebesaugoma įmonių sandėliuose, mėsa nebuvo išplatinta Lietuvos rinkoje.

Įmonėms uždrausta šią produkciją tiekti rinkai ir nurodyta sunaikinti šalutinių gyvūninių produktų perdirbimo įmonėse.


Straipsnio komentarai

to..2019-02-04
"sanitarai pasiutę vilkai apsirėdę ėriuko tylėjimo baltumo chalatais"
Tai dabar aišku ,kad palatoje internetą pajunge tai smaginiesi:)
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to CŽV2019-02-04
matot su cžv faktais ir teiginiais nėra taip paprasta, nes jie pasinaudojant galingomis plunksnomis taip sukonstruoti kad nėra neteisybė nors ir visiškos nesamonės. Matot jo teiginys naudoja būtąjį laiką, tarsi tai kažkas kas jau praeityje - praeitiena, o ne jautiena. Kiek laiko jisai krimto tą praeitieną? Kiek laiko jisai kremta jautieną? Ar atmintis nesušlubavusi? Gal jisai vegetaras dėl kažkokių soylent green priežasčių? Ta prasmė kad cžv kalėjimas kaip dievų miško institucija ir neturi kažkokio administratorius - visi lygūs, visi iki vieno yra administratoriai - savo kalės likimo kalviai, kurie turi kalėdami kalti kad išliktų drąsūs, stiprūs, vikrūs ir dėl to sąžiningai nukonkuruoja kitus pasidarydami lygesni negu kiti. Nu tie mūsiškiai pranašai kur dabar jų nesavame lietuvos krašte knibždėte knibžda. Ta prasme kad nors tie miško sanitarai pasiutę vilkai apsirėdę ėriuko tylėjimo baltumo chalatais gali atrodyti kaip lygesni negu tie klipatėlės kuriuos jie medžioja ir žvejoja pagal visas aklas atskaitos sistemas visi yra lygūs, vos tik neprasideda pas kažką kažkokios "praregėjimo" fantazijos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
CŽV2019-02-04
Aš kaip buvęs cžv kalėjimo administratorius teigiu, jog tarp mūsų kalinių šio nebuvo. Tai tik jo fantazijos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-04
paimk kitą cžv veiklos įdomų pavyzdį. prisimenate kai jie panašiai tuo metu kai pradėjo asfaltuoti drąsius kelius violetiniams kryžiuočių kelėnams įsteigė ir milijonus organizacijų kurios atseit iš didelės meilės savam kraštui kuris neaišku kur randasi susigalvojo kad lietuva atseit nepakankamai graži. Kažkokia jiems prasčiokiška, mužikiška, tt. Reikalinga ją kažkaip pagražinti su draugijomis ir žydėjimais. Dabar turit susiprasti kad čia kalba eina ne apie grožį, kur anksčiau lietuvoje gyvenantiems būdavo savaime aišku kad lietuva yra graži tokia kokia jinai yra, nei pridėsi nei atimsi. Čia jau kalba eina apie lietuvos gražinimus kažkokiems savininkams kaip nuosavybės formą. Gali būti kad gražinimus laike atgal į kažkokią ateitį kuri po šito litvicido bus praeitis pvz viduramžius, akmens amžių, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to to..2019-02-03
tai kad viskas kas liečia cžv nėra kažkas ką galima būtų minėti ar nagrinėti. tyla yra gera byla. paimk paprastą pavyzdį kur mūsiškis carnegie cypdavo apie tai kad "mūsiškių dienos kaip šventė". Tai nebūtinai nereiškia kad žodis šventė yra pavartotas ta prasme kur puodų lipdymo veikla irgi yra apribojama su kažkokia medžiaga kuria pripildomos tos puodynės ant pečių. Tai yra nors visi ir lygus, bet tie mūsiškiai atseit yra kažkokie šventieji palyginus su savais. Nu žinai kvantinėse atskaitos sistemose tai kaip kreivų veidrodžių karalystėje. Jeigu popierinėje knygoje telpa viena knyga, tai e-knygoje telpa visa mažvydo biblioteka. Tad jeigu visa lietuvos teritorija yra safari stiliaus dievų miškas kur bado žaidynėse medžiojami laisvai bėgiojantys vietiniai aborigenai tai nereiškia kad lygiagrečiai frazė "cžv kalėjimas" nera panaudojama ir kitose srityse. Nu žinai iš sviesto nulipdytas drakonas su daug sviestuotų galvų. Gal kalba eina apie strateginius ėjimus pasinaudojant kales, kaip pvz čia ta oriflaminė drąsuolė šitoje redakcijoje neaišku iš kur atsibasčiusi, bet ant tiek pilietiška ir visuomeniška kad jau stebuklingai atsidūrė ir tarp žviegiančių ir kriuksinčių bendražygių prie tarybinio lovio. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to..2019-02-03
pamirsai czv kalejimus pamineti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to xx2019-02-03
Kad nors svastikiniai naudojasi įvairiausiomis šundaktarystėmis pvz sąmoningas kvėpavimas - jų niekas ir nesugeba perkąsti.
žinai ėjau vakar tilžės gatvėje prie parkelio ir žiūriu vyksta kažkas naujo nekilnojamo turto fronte. Prie visų tų tradicinių brexitinių smaluotų biudžetininkų įstaigėlių atsidarė štabas. Atseit taikus objektas, nors vartoja karinius terminus. Žvilgtelėjau vidun ten gauja kažkokių susivienyjusių žalių proletarų ir valstiečių kaip tik užėjo ir nusirenginėjo ir sveikinosi vienas su kitu su maloniomis amerikietiškomis šypsenomis. Iš pirmo žvilgsnio visiškai neatrodo žali ir tikrai neatrodo valstietiškai. Kažkokie matyt mutantiniai hibridai. Labai malonūs veidai nors prie žaizdų dėk kurias jie ir daro. Žinai gal jie žodį "žalieji" matyt vartoja ne vienjie ta prasme kad marsiečiai iš marso ar iš MARS inc korporacijos, bet kad jie ne vietiniai - jie žali, jie daug ko nesupranta, tt. Ta prasme kad jie signalizuoja kad jie yra potencialūs nusikaltėliai, nes yra nesavi.. Netgi jeigu ir išstudijavę visas knygas, yra ir nerašyti įstatymai pagal kuriuos gi visi ir gyvena švogerių kraštuose. Kitokių kraštų gi ir nebūna brexit imperijos kolonijose. Visi ten pas kalba su gražulio kelnių akcentu pradedant nuo jų vado terbakrauskio, kuris anaiptol ne joks ne milijonierius. Patys pažiūrėkit į trojos arklio burnytės reikalus. Nu ale jie kažkokie misionieriai, kurie perima patirtį ir paveldi paveldą iš vietinių indėnų: auksą, nekilnojamą turtą, tapatybes ir dokumentus rakštisteininėms aferoms, tt. Gal "žalieji" ta prasme kad jie kaip kryžiuočiai ir užsiima kažkokiomis "žalomis", "žalojimais", tt.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
xx2019-02-03
kada tu išsikvėpsi pagaliau? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-03
įdomi naujiena. ne vien todėl kad atseit geltonosios spaudos priespaudininkai praneša apie kažkokius narsius ir drąsius žygdarbius nudirbtus jūsų saugumo labui. kažkaip jaučiasi netik geltonoji spalva, bet ir visas vaivorykščių spektras tų ryšininkų iš smaluotų biudžetų viešnamių, kur alibabos kaip kokie muhamedai vaidina kad užsiima kalnakasybomis - patys muša kuprotus kalnus patys rėkia "sezamai atsiverk". Nu ta prasme kad visiškai neaišku kas ir kaip ir apie ką čia kalbama. Atseit yra tokia geležinė tvarka kad jeigu reikalinga gali susirasti ir išravėti piktžolę šieno kupetoje. Kad viena jaučio koja turbūt sveria daugiau nei 82 kg. Čia neaišku kokio didumo gabalais tas jautis supjaustytas. Čia turbūt kitaip neišeina galvoti kad ta jautiena sufasuota ir tos pakuotės sužymėtos. Tad jų tyrimas jeigu iš viso toks buvo turbūt apsiribojo tik paspoksojimu į skaičiukus kokioje nors duomenų bazėje ir paskambinimu į tas įstaigėles. Tarp kitko veterinarijos tarnybos puslapyje paminėtos ir abi firmos. Viena iš jų tai kaip ir veikia kaip padalinys firmos iš tolimų brexitinių aparteido kraštų kur ir gandis su vienu iš mūsiškių turėjo susisukę būtigeidinį lizdelį kad galėtų vienas kitam glostyti gražulio kelnes. Nu tie netikri didvyriniai pranašai kur įamžinti rusnėje. Tarp kitko 82kg turbūt yra panašus svoris ir vidutinio statistinio suaugusio vyro. Komentaras patinka Komentaras nepatinka