Savaitgalį automobiliai vertėsi, lėkė į griovį, trenkėsi vienas į kitą

2019-02-01, „Šilokarčemos“ informacija

Savaitgalį specialiosios tarnybos skubėjo gelbėti į avariją patekusius žmones.  Tiesa, pirmadienį, apie vidurdienį žiemos išbandymų neatlaikė ir ekskavatorius, stumdęs kelius.

Sausio 27 dieną kelyje Žemaičių Naumiestis-Vainutas moteris, važiavusi namo Vainuto link, nulėkė nuo kelio. Į nelaimę patekusią vairuotoją pamatė pro šalį važiuojantys žmonės. Šie galvojo, kad ji prispausta, skubiai iškvietė pagalbą.  Atvykus specialiosioms tarnyboms, moteris iš apsivertusio automobilio „Opel“ išlipo. Atsipirko tik išgąsčiu.

Vėliau paaiškėjo, kad vairuotoja nesuvaldė transporto priemonės tuomet, kai pradėjo mėtyti kelyje. Tik spustelėjusi stabdžius ji nulėkė nuo kelio ir apsivertė.

Kita nelaimė įvyko tos pačios dienos vakarą, sutemus.  Esant pūgai, eismo įvykis užfiksuotas kelyje Žemaičių Naumiestis-Šilutė, ties Metirkviečių kaimu. Automobilį „Renault Laguna“ vairavęs pusamžis vyras neįvertino kelio būklės ir nepasirinko saugaus greičio. Nesuvaldytas „Renault“  kelyje tiesiog apsisuko ir rėžėsi į priešais atvažiuojančią „Audi A4“.

Į įvykio vietą atskubėjo specialiosios tarnybos. Medikams „Audi A4“ vairuotoja iš pradžių skundėsi skausmais, tačiau vėliau paaiškėjo, kad viskas baigėsi laimingai – ji sužalojimų nepatyrė.

Tiesa, moteris „Audi A4“ buvo visiškai neseniai įsigijusi.

Sausio 28 dieną, apie vidurdienį, ekskavatorius nuslydo nuo kelio ir apvirto ant šono Katyčiuose. Čia taip pat niekas nenukentėjo.


Straipsnio komentarai

nepykit,2019-02-06
tas tipas yra isidarbines tinklalapio apzvalgininku ir tituluojamas 5 lempu pizdintuvu Silokarcemoje. I Sveksna per anksti, kol neuzsitrumpins paskutine faze..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tas dvitaskis2019-02-02
Yra pabeges is sveksnos. Yra ieskomas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to Senis2019-02-02
ir kaip tu gali šnekėti už visus? Iš tokių išsireiškimų iš karto kyšo psichiatrinių simptomų puokščių spygliai - atseit pas tave yra labai daug drąsos violetiniuose kelėnuose, nes tu esi patikėjęs kryžiuočių sekamomis pasakėlėmis kad žmogus aseit yra sukurtas pagal dievo atvaizdą. Tarsi tu esi vaikštantis dievo atspindys, tad taip kaip tu jautiesi taip be abejo turi jaustis ir visi likę "atvaizdai". O jeigu jie kitokie jie matyt yra kažkokie bedieviai, kuriuos kaip blogus indėnus reikalinga gydyti su misionieriška veikla kad šie taptu gerais indėnais. Tad nors ta "misionieriška" veikla ir užkriptologinta, užmaskuota ir užšifruota su visokiausiais gerais ketinimų vieškelių bėgiais - jie vistiek šitą karą žaidžia kažkaip tarsi duonos ir žaidimų bado žaidynes. Ta prasme kad daugeliu atveju jų garbėtroškinių kruvinųjų kilimų veikla prasilenkia su sveiku protu. Cirko nereikalinga niekam, bet jie bruka visiems tarsi tai kažkoks gėris. Tarsi žodis būtų kūnas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tam seniui ir dvitaški2019-02-02
nepatinka neskaitykit žmogus ka nori ta ir rašo . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Senis2019-02-02
Dvitaski,
Nemanai, kad visiskai nusibodai visiems su savo liguistais paranojiskais kliedesiais...
Kas nors atjunkite jam interneta ir paimkite nuo dvitaskio kompiuteri, tegu zmogelis pailsi...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
dvitaški,2019-02-02
joks čia ne kaims yr dabar visas, beabejo, sitis: miernai tikras tūkstantis tankeliu perperperper aukštajį naumiestelį vaivaivai rakrakrak perperperper galzdonius paleičininkus vaivaivai nununu tan analan videonaudines liolioliolio lekleklek rukstantis...


Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-01
iš kur čia tiek tų kaimų negirdėtų atsirado. tarsi kokia ostapininkų vasiukistano invazija kur jie užsiima kaimo plėtra žemėlapyje vedžiodami tas galingas plunksnas galingesnes nei kardai. Nu tikrai tūkstančius kartų važiavau tuo keliu į žiemaičių naumiestį ir niekados nepastebėjau kad ten būtų toks kaimas kaip "Metirkviečiai". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?