Šalia Šilutės – nesėkmingas lenkimo manevras: ligoninėje atsidūrė sutuoktinių pora

2019-02-02

Šeštadienio popietę kelyje Šilutė-Klaipėda dviejų automobilių bandymas aplenkti kitą transporto priemonę baigėsi nesėkmingai – į ligoninę pateko sutuoktinių porą.

Šeštadienio popietę, šiek tiek po 13 val., kelio Šilutė-Klaipėda 1-ame kilometre, automobiliai „Volkswagen Passat“ ir „Ford“ abu bandė lenkti kitą transporto priemonę.

Tačiau lenkimo manevro metu automobiliai susidūrė – „Volkswagen Passat“ liko gatvėje, o „Ford“ slydo nuo kelio.

Automobilis nuvažiavo į šalia kelio esantį mišką, kuriame sustojo atsitrenkęs į medžius, o nuo šio smūgio dar apsivertė.

Pirminiais duomenimis, „Volkswagen Passat“ automobilyje buvę žmonės nenukentėjo, o „Ford“ važiavusi sutuoktinių pora atsidūrė medikų rankose.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

..2019-02-02
kažkaip aprašyta keistai tarsi čia kažkoks neeilinis įvykis. bandoma sudaryti įspūdį tarsi abu eismo įvykio dalyviai buvo kalti. Tai gali būti tik tuo atveju nebent toje vietoje yra iš viso draudžiama lenkti. Tad jeigu čia ne kažkokie greiti pasiutę kelių ereliai kurie lenktyniavo tarpusavyje tai buvo taip kad kažkuri iš tų mašinų lenkė ir buvo išvažiavusi į priešpriešinę eismo juostą. Kitas vairuotojas nepamatė kad yra lenkiamas ir bandė lenkti neįsitikinęs kad yra saugu. Dabar straipsnis sudaro tokį įspūdį kad abu kalti, kažkoks buvo vos ne kelių erelių kelėnų chuliganizmas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?