Skelbiama gripo epidemija ir Šilutėje

2019-02-04

Nuo šiandien, vasario 4 d., Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pradžia.

Medikai pataria vengti susibūrimų viešosiose vietose, jei nėra būtinybės nesilankykite gydymo įstaigose, nes ypač gausu sergančiųjų. Rekomenduojama vėdinti patalpas, dažniau plauti rankas. Gripo virusas, skirtingai nuo kitų kvėpavimo takų infekcijų, sukelia ūmią ligą ir yra pavojingas dėl sukeliamų komplikacijų.

Gripo epidemijų metu dažniausios gripo komplikacijos yra bakterinės superinfekcijos, plaučių uždegimas ir lėtinių kvėpavimo takų (plaučių ir bronchų) paūmėjimas. Kitos dažnai pasitaikančios komplikacijos: miokarditas, sinusitas arba veido daubų uždegimas, otitas, nėščiųjų persileidimas, priešlaikinis gimdymas, hemoragijos, tromboembolijos.


Straipsnio komentarai

.. to Ei dvitaški2019-02-06
aš jau nesenai rašiau apie skiepus po kažkuriuom straipsniu. Į daktarų grupuotės skiepus reikalinga žiūrėti kaip į bet kurią ostapininkų aferą kažkas panašaus į ryte parduodama maišą kurio negalima atsidaryti iki vakaro kad užmesti akį į keturkojes kėdes, kėdytes, kėdutes, tt. Ką daryti jeigu maiše kažkas juda, girdisi žviegimo ir kriuksėjimo garsai, pradeda lysti iš pro maišo audeklą kažkas panašaus į ragus - aštrios ir smailos kaip ylos buratinų nosys, tt. Nu ta prasme kad daktarų grupuotė naudoja tą patį trafaretą kaip ir kiti kryžiuočiai, kur jie atseit "nemokamai" pardavinėja vandenį kuris yra lygesnis nei kiti vandenys nors ir pasemtas iš tos pačios balos: krikštas, šventinimai, tt. Keistas sutapimas ne tik kruvinų rankyčių srityje ar geri žodžiai kurie "gydo" negerus aborigenus į krematoriumus, bet kad ir tie ir tie kryžiuočiai savo veikloje naudoja lotynų kalbą, tik vieni kruvinų rankų vilkai rengiasi juodais chalatais kiti baltais. Daktarų grupuotė tiesiai šviesiai signalizuoja kad kryžius kruvinas, kad yra gyvatės, nuodai, tt. Pats panagrinėk kokia padėtis šilutėje sprendžiant vien pagal daktarų grupuotės įstaigas ir veiklą. Palyginus su sovietiniu laiku aparatas išaugo kokį 10 kartų ir čia neskaitant visokių šundaktarių, kurie veikia balansuodami prie oficialios medicinos ribų, kraštų, sienų. Tarsi šilutėje vyksta kažkokia maro epidemija taip masiškai sergama, kad reikalinga 20 vaistinių.
Tad tame ir esmė su aklųjų karalyste. Tu negali patarti nieko aklam nes tokioje karalystėje ir lazdos šaudosi, nes viskas ir yra užkriptologinta su karinėmis dvigubomis technologijomis. Ta prasme kad visa medicina ir yra karinio aparato dalis. Panagrinėk bet kurios šilutės ar lietuvos gydymo įstaigos personalo pavardes. Tarsi kažkokių jungtinių tautų smaluotų biudžetų frančizės.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ei dvitaški2019-02-06
patark, tu už skiepus ar prieš juos? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Senis2019-02-05
Dvitaskiui....
Tai jau sergi ??????
Matosi sunkiai ...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-04
taip parašė kad negali nesusidaryti įspūdis tarsi čia kažkokios viešnamių ryšininkų šunsnukių vizginimą kad amsėtų, nes daktarų grupuotė skelbia apie prasidedančias kažkokias olimpines žaidynes, dievų miško bado žaidimų skerdynes, varovams tiekiantiems klipateles į krematoriumą, tt.. Čia gali būti kad bandoma pasiekti kelių tikslų vienu metu. Kita sritis tai jau formuojama kažkokios naujos sanpratos.
Kažkaip čia jie kažką himičija bandydami išversti "gerąją" praktiką iš matyt savo užkurtų pirčių amerikoje. Nu atseit amerikoje yra "cold" and "flu". Tai ką jie čia priskiria prie gripo jau akivaizdžiai yra plaučių uždegimo teritorijoje. Lietuvoje net prie sovietinės medicinos žmonės nemirdavo nei nuo gripo nei nuo peršalimo. Dabar tie beraščiai daktarų grupuotės vilkai su ėriuko tylėjimo baltumo chalatais ligoninėse yra labai jau drąsūs.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka