Pagėgių pasieniečiai sulaikė galimai vogtą kemperį

2019-02-05, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.

Pasieniečiai sulaikė Švedijoje registruotą kemperį, kuris, pirminiais duomenimis, yra vogtas. Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Sekmadienį  VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Specialiosios paskirties komandos pareigūnai, vykdydami nelegalios migracijos kontrolę, sustabdė turistinį automobilį  „Fiat“ švediškais numeriais. 

Transporto priemonę vairavo 43-ejų marijampolietis. VSAT pareigūnams įtarimų iškart sukėlė mašinos identifikacinis numeris ir vyro elgesys - vairiotojas akivaizdžiai jaudinosi pasakodamas apie "Fiat" įsigijimo aplinkybes. Pirminiais duomenimis, kemperis gali būti vogtas.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Vairuotojas uždarytas į areštinę. Kemperis saugomas Pagėgių rinktinės Kybartų pasienio užkardoje.

 


Straipsnio komentarai

.. to Vargeli2019-02-05
nu pats panagrinėk situaciją su tais ambasadoriais ir diplomatais kurie čia atseit čia reikalingi kažkodėl nors yra stebuklingų telekomunikacijų laikai. Įsivaizduoji yra net latvijos ir lenkijos ir baltarusijos ambasados. Ką jie čia veikia? Nu žinai Lietuvoje yra turbūt koks šimtas ambasadų čia įskaičiuojant visokias tarptautines organizacijas, natistines, ESesinkų, JT ir jų atstovybes kurios irgi turi diplomatinius statusus pvz tie kryžiuočiai kur atseit ne termobranduolutės verdainėje verda sriubas dievų miškų klipatėlių prižiūrėtojams. Visada išsiverda tas sriubas pasitiesia kruvinus kilimus prie sostinės sostų paskviečia visokių aukšto rango gestapininkų kaip tas kur valdė marą ir po to apsipatenkinę kriuksi, riaugėja, žviegia tapšnodami vienas kitam per petį nudirbę didelį darbą numalšinę savo bado žaidynių alkį garbės ir šlovės troškimams kirminėlį. Ir jie kažkaip drįsta aiškinti kad jų veikla ant tiek reikalinga ir pavojinga kad jiems reikalingi teisiniai imunitetai nuo visų nusikatimų be jokių išlygų. Nors jeigu tikėti jų gerais ketinimais tie diplomatai atseit kaip kokios fėjos rūpinasi kad vaivorykštės spindėtų, gėlytės žydėtų ir drugeliai plasnotų. Atseit užsiima mūsiškių dienos kaip šventė veikla einant vienas pas kitą į svečius ir švenčia. Į metų kalendorių turbūt niekaip nesutalpinsi visų žemės valstybių visų valstybinių švenčių. Nu jeigu lietuvoje yra 50-60 skirtingų valstybių ambasadų. Kiekviena iš jų atstovauja kažkokią tautą, valstybingumą, istoriją, tt. Vien lietuvoje yra virš 10 oficialių valstybinių švenčių, kurias būtina minėti. Įsivaizduok ką daryti vargšams nuskriaustiems Džeimsams Bondams ir Jasonams Bournams pas kuriuos yra 50 skirtingų šalių pilietybių. Jie gi privalo būti pilietiški. 50x10=500 dienų metuose kurias būtina švesti. Tad kai čia CŽV gestapas bando prastumti "dvigubą" pilietybę tai yra jau panašiai kaip tos vyriškos pavardės kur baigiasi su "ė" pvz Ropė, Kerpė, etc.. Jie tarsi kažką sukergė tarp latvijos ir lietuvos. Nu žinot latvijoj buvo kažkokios didelės problemos su daug žmonių kurie atseit žmonės ufonautai - iš niekur atsiradę. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vargeli2019-02-05
Tas dvitaskis konkretus idiotas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-05
aišku kas liečia svieto lygybės kraštų galimybių galus tai negalima nepamiršti bent jau pagal visus oficialius rašytus ir nerašytus įstatymus svieto lyginimas ir yra kažkas kuom ir užsiima tie kurie dėl to ir padaryti nelygesniais negu likę gyvulių fermos gyventojai. Jie šiais drąsiųjų kelėnų laikais atseit kažkokie ciklopai aklųjų karalystėse, kur aklieji maldauja susivienyti su vaivorykščių broliais kitose smaluotų biudžetų ir anglių susijungusiose karalystėse. Tai yra kaip tas paradoksas apie pirmenybės teisinius konfliktus tarp kiaušinio ir vištos, tt. Čia ne tik dėl to kad gaidžiai, vištgaidžiai ir būtigeidžiai lakstantys juodvarniais atseit turi imunitetą nuo kažkokio "mokslinio" dėmesio kuris ir krečiamas su beprotiškų klausimų šaukštais, bet ir dėl daktarų grupuotės psichiatrinių simptomų gegutės lizdų ginklų. Na žinot iš tos pusės žiūrint kiaušinis nėra višta, nors višta kažkada turėjo būti kiaušinis, nebent ta višta yra kažkas daugiau negu mes galime suprasti apie vištas.
Tad jeigu žiūrėti į pačią operatyvinę veiklą ir teisinius imunitetus kaip kažkokį įteisintą "vor v zakone" aparatą tai čia jau ir yra kažkas kas peržengia visas lygybės ribas, sienas ir lipa per kraštus. Nu ta prasme kad netgi jeigu tas keperis būtų prigrūstas išmėsinėtų vaikų lavonėlių ir jų organais paruoštais iš po skvernelinei prekybai, bet vairuotojas pateiktų dokumentus kad jisai diplomatas tada pasieniečiams nieko kito negalėtų daryti tik palinkėti gero vėjo, nes diplomatai visada teisuoliai netgi jeigu užsiminėja klipatėlių medžiojimu bado žaidynėse ir jų kūrenimu krematoriumuose. Ta pati daina su tais visais lietuvoje dislokuotasi amerikiečių ir natistiniais kariais kurie čia pagal SOFA agreement gyvena tarsi vietiniai ir negali net būti stabdomi ar tikrinami, nors jų mašinoms turi būti išduodami civiliniai numeriai kad atrodytų kaip vietiniai.
Patys pagalvokit visi prekybos centrai aprūpina "darbuotojus" gyvenamu plotu visoje lietuvoje, nors bendrabučių nei vienas neturi pasistatęs.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. 2019-02-05
Kodėl kemperį nuvarė saugojimui į kybartus už 120 kilometrų? ar čia kad būtų arčiau sulaikytojo? taip jeigu skaityti šitą portalą tai nenorom susidaro įspūdis kad šilutėje nieko nevyksta iš viso. ant tiek geltonosios spaudos priespaudos tvano upė yra išėjusi iš kraštų. tik numeta kažkokių trupinių iš sostinių sostų ir rūmų. kažkoks krokimo lankų valdovų žuvėjų kraštas.
matot kaip įdomiai parašyta antraštė ir įtarimai. Čia kaip ir dviprasmybė. Jeigu pasieniečiai užlipo ant kažkokios operatyvinės veiklos saugumiečio, natisto, ESesininko, etc kuris veikia su operatyvinės veiklos įgaliojimais tai yra imituoja nusikalstamą veiklą - jie ir negali atskirti kas ir kaip. Jiems tada viskas tik atrodo. Nu žinot tada vagystė yra ne vagystė, nes kad vykdyti šitą operaciją vogti buvo galima. Nu patys paskaitykit šitą sakinį "kemperis gali būti vogtas" tarsi panaudotas platesnė laiko prasmė iš kitų kalbų, kad būtų aiškiau "kemperis leidžiamas būti vogtas". Tad nors tie teisininkai ir labai atrodo pasikaustę jie iš tikrųjų tik geležinkeliečiai kur kaip gena eina bėgiais kaip tie kupranugariai kur bando lįsti pro adatos skylutes. Vor v zakone.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02019-02-05
Oho! Pirmiau parašiau komentarą negu tas dvitaškis žymusis. :O
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?