Migracijos skyrius primena gyventojams dėl asmens tapatybės kortelių ar paso galiojimo rinkimų metu

2019-02-06, Tauragės AVPK inf.

Artėjant savivaldybės tarybų rinkimams, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai primena, kad gyventojai, ketinantys dalyvauti vyksiančiuose rinkimuose, turėtų iš anksto pasitikrinti asmens tapatybės kortelės ar paso galiojimo laiką.

Pasitikrinkite asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų galiojimo terminą, nes šiam pasibaigus, pasas ar asmens tapatybės kortelė laikomi negaliojančiais. Neturėdami galiojančio dokumento, negalėsite išreikšti savo valios rinkimuose.

Pasibaigus asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimui dėl keitimo/atsiėmimo kreiptis galite į bet kurią migracijos tarnybą (nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos).

Primename apie asmens dokumentų galiojimą:

  • Asmens tapatybės kortelė: galioja 2 metus, jeigu ji išduota piliečiui iki 5 metų amžiaus; 5 metus, jeigu ji išduota piliečiui nuo 5 iki 16 metų amžiaus; 10 metų, jeigu ji išduota piliečiui nuo 16 metų iki 75 metų amžiaus; 20 metų, jeigu ji išduota piliečiui nuo 75 metų amžiaus; 12 mėnesių, kai laikinai negalima nuskaityti jokių piliečio pirštų atspaudų.

  • Pasas galioja: 2 metus, jeigu pasas išduotas piliečiui iki 5 metų amžiaus; 5 metus, jeigu jis išduotas piliečiui nuo 5 iki 16 metų amžiaus; 10 metų, jeigu jis išduotas piliečiui nuo 16 metų amžiaus; 12 mėnesių, kai laikinai negalima nuskaityti jokių piliečio pirštų atspaudų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai ragina gyventojus laiku pasirūpinti galiojančiais asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais ir neatidėlioti to paskutinei minutei.


Straipsnio komentarai

..2019-02-06
kad jeigu vertinti šiuolaikinę lietuvos teritorijos demografinę situacija kuri ant tiek keista kariniu požiūriu kad primena kažkokią JT pabėgėlių stovyklą ar brestančio konflikto zoną kur prašyte prašomasi kad būtų skaldoma ir valdoma brexitinių linksmų plaučių aristokratų kaip pvz palestina/izraelis, rytų vokietija/vakarų vokietija, kiprinis kipras/turkiškas kipras, pietų korėja/šiaurės korėja, tt.. Matot kai visus dalino ESesinininkiniai natistai kažkodėl valdymo tikslams Japonijos nepadalino. Atseit susprogdino porą bombų kad kažkas atrodytų o po to pradėjo sprogdinti amerikoj, tarybų sąjungoj ir kitur tūkstančius bombų apsimetę kad "pratybos" ir "tyrimai", panašiai kaip dabar jie lietuvos teritojoje nenustoja pratintis žudyti su nepasibaigiančiomis karinėmis pratybomis. Čia tie "japonai" kur turi imunitetus nuo nusikaltimų yra labai įtartinai panaudojami viešnamių ryšininkų su savo pasakomis apie gelbėtojus "teisuoliais", sakurų žydėjimais ir klavišinių yamahų geros bylos gadinimo įstaigų tinklu apraizgiusiu visą lietuvą, tt..
Tad iš tos pusės "migracijos" tarnyba tai kažkokie tarybų (nuo angliško žodžio tar - smala) "MIG" juodvarniai smaluotais biudžetais lakstantys, kur miestai atseit giminiuojasi, brolaujasi ir seseraujasi tam kad vystyti žmonių prekybą. Prisimenu ėjau šilutėje tapatybės kortelės atsinaujinti į tą poskyrį tai kinietis irgi atėjo nešinas saldainių dėžute kažkokių reikalų tvarkyti. Ne aristokratiškai atrodantis, tikrai proletariškai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?