„Šilutės būstas” tiesia gyventojams pagalbos ranką

2019-02-07

Remontuojant kiaurią stogą ir tvarkant seną fasadą, gyventojai neretai susiduria su finansinėmis problemomis, kai sunku vienu kartu atsiskaityti už atliktus darbus. Tai suprasdama bendrovė „Šilutės būstas“ tiesia pagalbos ranką ir vienintelė mieste siūlo klientams galimybę už stambesnės apimties remonto darbus išsimokėti dalimis. Gyventojai sako, kad tokia galimybė – tikras išsigelbėjimas ir postūmis gyventi šilčiau, gražiau bei taupiau.

Seni daugiabučiai namai nuolat reikalauja ne tik kokybiškos priežiūros, bet ir investicijų. Kartais jos siekia keletą ar keliolika tūkstančių eurų, todėl gyventojams iš karto sumokėti visa sumą už atliktus darbus yra sudėtinga. Tai suprasdama bendrovė „Šilutės būstas” savo klientams jau ne vienus metus siūlo finansinę pagalbą – galimybę už atliktus darbus mokėti dalimis.

Šilutiškiai teigiamai vertina tokią galimybę, o kai kurie gyventojai sako, kad jei jos nebūtų, remonto darbai daugiabutyje nusikeltų neapibrėžtam laikui. Žmonės džiaugiasi, kad gali atnaujinti savo namus pernelyg nenuskausminę savo piniginių.

Saugų kaime gyvenanti Marytė Tylaitė pasakojo, kad ji pasinaudojo galimybe už remonto darbus išsimokėti dalimis ir yra patenkinta, kad namo administratorius sutvarkė visus formalumus.

„Mūsų name labai reikėjo keisti stogą. Atsitiko nelaimė – mano bute dėl kiauro stogo lūžo lubos virtuvėje. Jei be perstojo lytų, būtume nuskendę. Tad reikėjo kažką daryti. Man buvo pasiūlyta imti savotišką kreditą ir mokėti dalimis. Kadangi mano pajamos yra labai nereguliarios, tai šis variantas man labai tiko. Dar ir kaimynams paaiškinau, kodėl tai naudinga. Ačiū „Šilutės būstui“ už supratingumą!“, - teigė moteris.

Žemaičių g. 4 name gyvenantis Robertas taip pat sutiko, jog galimybė už atliktus darbus mokėti dalimis yra naudinga, nes leidžia greičiau planuoti remonto darbus. Vyras sako, kad jei ne ši galimybė, prastos būklės namo stogas dar ilgokai nebūtų sulaukęs meistrų.

„Kai sutvarkė mūsų namo stogą, pasiteiravau „Šilutės būsto” klientų asmeninio vadybininko Simono Krūminio dėl mokėjimo. Jis paaiškino, kad yra galimybė už paslaugas mokėti dalimis, tad pasinaudojau šiuo pasiūlymu. Dabar svarstau, kad reikėtų dar fasadą renovuoti. Galėčiau vėl mokėti išsimokėtinai, nes tai tikrai patogu“, - džiaugėsi Šilutiškis.

„Šilutės būsto” direktorius Marius Stankus sako, kad įmonė jau seniai vienintelė mieste siūlo savo klientams už didesnės apimties remonto darbus mokėti dalimis. Jo teigimu, šia paslauga kasmet pasinaudoja apie 20-ies namų gyventojai.

„Daugiabučio ar jo dalių atnaujinimas kainuoja išties nemažai, todėl visiškai suprantama, kad bet kokie didesnės apimties remonto darbai gyventojams sukelia nepatogumų ar finansinių sunkumų. Atsižvelgdami į tai jau seniai savo klientams siūlome pasinaudoti galimybe už atliktus darbus mokėti dalimis. Priklausomai nuo darbų apimties, išsimokėjimo terminas gali siekti nuo keleto mėnesių iki kelerių metų”, - dėstė „Šilutės būsto” direktorius M. Stankus.


Straipsnio komentarai

klausimas,2019-02-15
Ar kas nors esat matę geradarį aferistą, norintį gero kitiems? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vaclovas2019-02-08
Laba dieną . " Šilutės būstas ( toliau ŠB ) informavau apie jų administravimo broką . Sausį ir vasario 5 ir 6 dienomis , vakar vasario 7 d. atvyko ŠB jaunas barzduotas atstovas į V. Kudirkos 20 B namą su prašimu pasirašyti - PRAŠYMAS ištaisyti name savibledos statytinio " didžiojo renovatoriaus " Kamarausko padarytą broką pernai minėtame namo renovacijos metu . PRAŠYMAS nubraukiau , parašiau - Pranešimas . Būkite budrus miestiečiai - PRAŠYMAS reiškia , kad ŠB Jus išdurs išknis ant krūvos EURIUKŲ . ( kadangi prašai - mokėk ) . Pasirašius ant savanoriško pranešimo ŠB atstovas nulėkė pas kitų laiptinės butų gyventojų maldauti PRAŠIMAS ištaisyti savibledos statytinio - genrenovatoriaus Kamarausko broką V. Kudirkos 20 B namo lauko rūsio lango viršutinio angokraščio plytelių nukritimą ir laiptinės vidinių durų pastatytų renovacijos metu įstatymo vidinių durų įstatimo broką per minėtą namo renovaciją . Nežinau ar ŠB atstovas gavo PRAŠYMAS parašų ar ne , tik žinau kaip inžinierius statybininkas , kad brokas ne šūdas , nesmirdi , bet knisą protą LR Aplinkos statybos įstatymui kuris reglemantuoja broką kaip niekalą ir brokas neturi garantinių terminų pasibaigus net garantiniam laikui . Rangovas broką turi ištaisyti ir be savanorių informatorių pagalbos per namo administravimą gaunant už tai užmokiestį per klijantų sąskaitas . Koks čia gali būti ŠB administravimo reketavimas per PRAŠYMAS parašų maldavimas su tikslu rasti varguolius - žioplius dykai gudriai pasipiningauti antrą kartą ( pirmas yra mokamas už renovaciją - antras už renovatorių rangovą UAB " STAMELA " broką , kurie išdūrė savibledos statytinį didijį renovatorių Kamaraiską , bet ne broką ir mumis ) . Būkite žmonys budrus su ŠB PRAŠYMAS bukletais - išdulkins išknis su EURORIUKO meškerę pasirašant PRAŠYMAS ... . ( Kitas romanas apie įžūlų sąmoningą broką - gerbiamai redakcijai panorėjus apie savinledos kitą statytinį " Šilutės vandenys" genliokajų Alfrefą Markvaldą , kuris išnauduodamas ne savo korupcinęs lėšas jačiasi naglu sąmoningu ereliu , o ES lėšas skirtas LR Aplinkos ministerijai įrengiant gatvių lauko fekalinės kanalizacijos inžinerinius tinklus Šilutės m. Ramybės gatvėje. Aš jau privargau nuo 2012m. su šitais "šūdų "
brokais likdamas invalidu be įrodonėjant tuometinei eksmerei Daivai Žebelienei
ir tuometiniam eksmerės kumečiui administratuoriui Kamarauskui , kuris gruojo su manęs" išpysimo dūdele " A . Markvaldui diriguojant , kuri dabar įsikūnijisi į " KOMITETO " - " už žmonių valdžią "griaučius ir minėtu genliokajumi A . Markvaldu ... . Ankščiau ar vėliau tą šūdo BROKĄ išgirs ES Briuselis , o tai būs LR valdžiai KADRILIUS už " Šilutės vandenys " savibledos statytinio klapčiuko genliokajaus A . Markvaldo knyslio kišimą ir dulkinimą ES lėšas keršijant nežinia kam ir už ką ? . Čia nepagluostys ir " Šilutės vandenys " rangovo UAB " STAMELA " reputacijos broko faktui vykdymo , žinant ir sąmuoningai dalyvavujant AUKOS rolėje "vaidinant " praeity ir dabar ir ateities rangos konkursuose iš ES lėšų ? , ES ar benorės tokių įžūlių broko paslaugų ? ... . ( Turiu Jumis informuoti , kad faktai yra natūroje su fiksuota poperine dokumentacija , o paneigus viešinimą būs sprendžiama dėl licenzijos veiksnumo . Atsiprašau - brokas nemėgsta ne tiesos visais atvėjais . Su pagarba Vaclovas .


Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-07
matai kokie gandžiai išlindo kaip rubikoniniai pilypai iš kirtimų su tiesia pagalbą maitinančia ranka. turbūt kaip tie krikštatėvių pasiūlymai kur bebūna įmanoma nesikomercinti bučiuojant tą rankyte. kaip žindyvė vardu viltis ieškanti lizdų pakukavimams. kaip tie šilutės gyventojai anksčiau gyvendavo be šilutės būsto? Turbūt laukuose ir žeminėse kaip kokie žmogėdros aborigenai. kažin kaip reikalai su tais nagais ar labai riesti? negalima neatmesti kad visi tie būstai ir yra šilutės būstas iškirsti dievų miško kirtimai tik apiforminti laikinai ant savų mūsiškių per visokias stebuklingas lawoninių, antstolių ir notarų rakštisteinystes. Komentaras patinka Komentaras nepatinka