Spaudos konferencijoje – ataskaita apie veiklos ataskaitą

2019-02-07, Silute.lt
Susitikimo akimirka. Silute.lt nuotr.
Susitikimo akimirka. Silute.lt nuotr.

Į Savivaldybės mažąją posėdžių salę kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį tradiciškai kviečiami žiniasklaidos atstovai. Šį kartą susitikime dalyvavo ir mėnesio veiklos rezultatus pateikė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, jo pavaduotojas Algis Bekeris, administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis.

Sausio mėnesį buvo padaryta daug naudingų darbų visam Šilutės kraštui bei čia gyvenantiems žmonėms. Meras V. Laurinaitis informavo, kad VVG „Lamatos žemė“ atstovai bendruomenių pirmininkams, seniūnams pateikė naujus kvietimus nuo vasario 1 d. teikti paraiškas socialinės srities ir mini verslo plėtojimo projektams.

Naudingas buvo administracijos direktoriaus pavaduotojo V. Pozingio apsilankymas Lietuvos automobilių kelių direkcijoje. Priimtas sprendimas dėl Aukštumalos gatvės, kurioje bus suprojektuotas pėsčiųjų ir dviračių takas, rekonstrukcijos, o Lietuvininkų bei Tilžės gatvių sankryžoje bus įrengta žiedinė sankryža. Susitarta ir dėl Ramučių, Cintjoniškių, Pramonės gatvių žiedinės sankryžos įrengimo.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas dalyvavo susitikime Vyriausybėje, kur buvo aptarta potvynio programa. Nors estakados statybos darbai vyksta, tačiau potvynio problema niekur nedingo. Šilutės rajono savivaldybėje šį mėnesį lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, kuris susitiko su Rusnės bendruomene, apžiūrėjo estakados statybos darbus. Lankėsi ir žemės ūkio ministras Giedrius Surplys. Pastarasis per susitikimą su krašto žemdirbiais aptarė šiuo metu vykdomą žemės ūkio politiką, kartu su savo komandos nariais pateikė atsakymus į ūkininkų klausimus.

Meras V. Laurinaitis pasidžiaugė atsiradusia nauja tradicija – susitikimais su dvasininkais. Aptarta, su kokiomis problemomis susiduria religinės bendruomenės, kokios pagalbos reikėtų ir pan. Nuo šiol bus vykdoma Religinių bendruomenių rėmimo programa. Šios programos lėšos daugiausia bus panaudotos bažnyčioms remontuoti. Paraiškas priims bei lėšas skirstys specialiai sudaryta komisija: 1 Savivaldybės atstovas, 4 katalikų kunigai ir 2 evangelikų liuteronų dvasininkai.

Mero pavaduotojas A. Bekeris pasakojo, jog įvyko susitikimas dėl 700 žmonių palaikų, kurie yra užkasti Žaliojoje gatvėje, Armalėnuose, ekshumavimo, antropologinių tyrimų ir palaidojimo naujoje vietoje. Pasak A. Bekerio, šiemet vyks paruošiamieji darbai, o kitąmet jau bus skirtos lėšos konkretiems darbams atlikti.

Administracijos direktorius Sigitas Šeputis kalbėjo apie tai, jog šiuo metu rengiamas 2019 m. biudžeto pajamų ir išlaidų plano projektas. „Praėjusių metų biudžeto planą įvykdėme ir netgi viršijome. Labai nerimavome, kad neįvykdysime fizinių asmenų pajamų mokesčio surinkimo plano, vis dėlto jį viršijome 200 tūkst. eurų. Iš viso surinkome 321 tūkst. eurų daugiau, negu buvo planuota surinkti pajamų“, – kalbėjo S. Šeputis.

Meras išsklaidė abejones dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos ir Tarybos koalicinės daugumos – partijos „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos socialdemokratų partijos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, visuomeninio rinkimų komiteto „Už žmonių valdžią“ išleisto veiklos ataskaitos lankstinuko, susirinkusiesiems žurnalistams atsakė į visus jiems rūpimus klausimus. „Vienas lankstinukas su išplatinimo paslauga kainavo 49 centus, t.y., 14 000 lankstinukų parengimas ir išspausdinimas kainavo 4 658,50 Eur. AB „Lietuvos paštas“ už platinimą sumokėta 2 152,93 Eur. Apmokėta lėšomis, skirtomis veiklai viešinti ir reprezentuoti“, – sakė V. Laurinaitis. Pasak mero, ataskaita yra bendra Tarybos ir Tarybos koalicinės daugumos, nes būtent dauguma ir buvo prisiėmusi visą atsakomybę už priimamus sprendimus ir įgyvendinamus projektus. Tarybos opozicija neteikė konstruktyvių siūlymų, nebalsuodavo arba balsuodavo prieš.


Straipsnio komentarai

...2019-02-08
http://meras.alfa.lt/savivaldybe/47/ Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to to to2019-02-08
Rusnės estakada kaip tik sujungia lenkiškų karšių rūkyklas su šakočių kraštu. Gal turėjote mintyse "priešingose barikadų pusėse" ? labai gražiaiai užkodavote atsakymą dėl oranžinės spalvos logikos , bet primityvu ir kodiniai žodžiai labai jau atviri : oranžinė didikų dinastija , Indokinija , skrajojantis Olandai, gėjų klubai. Supratau , kad vis dėlto jūs reformatorius pagal tikėjimą iš Nyderlandų , nors ir be pirmos komunijos . Nacionalinė Nyderlandų spalva - oranžinė , o logika išsisklaido kaip marihuanos dūmas rūkomas NL legaliai. Sutinku ir palaikau jus dėl oranžinės - Nyderlandų logikos . Netgi konservatoriškoje Šilutės savivaldybėje yra šios logikos praktikuotojų: tulpės pavasarį savivaldybės prižiūrimuose skveruose ir administratoriaus-direktoriaus postas privačioje mokykloje Olandijoje vieno iš tarybos narių. Tiesa : jūsų mintyse apie susikausčiusius kryžiuočius yra loginis prieštaravimas. Aš manyčiau , kad valdantys gėjų klubus, kokteilių barus ir šokių klubus yra visai linksmi vyrukai ir visai nesusikaustę vienos lyties santykiuose ir su savo šeimininkėlėmis. . Kryžius ant sutanos jus klaidina, nes tai tik senovės Egipto žynių vienas iš vaisingumo simbolių ( Nilo kryžius ) , krikščionių nukopijuotas ir simbolizuojantis Kristaus auką. Bet vėl loginis prieštaravimas. Jeigu Dievas visagalis ir visažinis , kodėl jis aukoja vienintelį savo sūnų dėl žmonių nuodėmių , jeigu pradžioje Adomas ir Ieva gimė be nuodėmės ? Ir kur čia ta auka , jeigu žinai ,kad nieko neatsitiks ir ta auka atsikels iš numirusių ir atsisės tau iš dešinės ? Jūs tikite celebato pasaka ir kriščioniška morale ? Nebūkite pavydūs dėl tų sklypų. Niekas tų pinigų į Vatikaną neišveža ir į kapus nenusineša. Išleidžia Lietuvoje..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to LVZS2019-02-07
oranžinė spalva šiuo atveju yra užuomina apie orvelininkysčių dviprasmybes kurios niekaip pilnai ir neišsiverčia. Nu žinai kai "clockwork orange" išverčiamas į lietuvių kalbą kaip "mechaninis apelsinas", bet čia nebūtinai nėra kalbama apie oranžinę spalvą ar oranžines "didikų" dinastijas ir galbūt net ir citrusinius be ryšio ryšius su indokinijos mandarinų kalbomis, citrinines partijas, tt. Kas liečia kryžiuočių apeigas aš atseit esu tik krikštytas nors to neatsimenu, nesu net pirmos komunijos priėjęs, nelabai suprantu ką tai reiškia kaip ir bet kas kas liečia kryžiuočių akmens amžiaus šamaniškas keistenybes. Tad seminarijos reikalai atkrenta labai natūraliai - ten be gražulio kelnių ir drąsių violetinių kelėnų nieko ir nepriima. Šilutėje lygiai tokios pat geltonos liemenės pas tuos pačius mūsiškius protestantiškius reformatorius policininkus.
Tu nusišneki jau su savo kalbomis atseit bandydamas sukurti kažkokį įspūdį tarsi esi priešingoje estakadų pusėje negu davatkiniai ir susikaustę kryžiuočiai. Visi tie gėjų klubai, sex shopai, raudonųjų žibintų kvartalai, kokteilių barai, šokių klubai, tt - viskas kryžiuočių rankose. Net palangoje tie atrakcionai kur ten akmenis ritino olandams ritino, bet nieko negelbėjo tarsi būtų skraidantys olandai - jugi tuos žemės sklypus iš kunigų ar kunigų seminarijos ir nuomavosi.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
LVZS2019-02-07
kartais atrodo , kad jūs baigėte vieną iš keturių Lietuvos seminarijų o toliau nepritapote , bet įgytas žinias kaip išsisukinėti nuo klausimo , naudojate praktikoje. Kodėl oranžinė spalva ? Ar tai ryšis tarp kelių darbininkų ,vilkinčių oranžines liemenes, išpuolio prieš buvusio mero šeimą Jako žiedo statybvietėje ? Prancūzijoje geltonos liemenės , Šilutėje oranžinės. Ar tài tiesiogi koreliacija ? Šiaip planuoju vykdyti internetinę prekybą sekso reikmenims -skirtus tik katalikams. Turiu sukūręs vibratorių liniją skirtą dvasiniams ir fiziniams pasitenkinimui. Tik kaip reiktų įtikinti Šilutės katalikus naudotis jais . Gal kokį oranžinį banerį pakabinti šalia bažnyčios katalikų gatvrje 4m x 3m su vibratoriaus reklama ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to LVZS2019-02-07
kas liečia morkų aromatu kvepiančius atrakcionų mechanizmus - jie tiksi kaip delsiančios bombos ir yra labai pavojingi tiems kurie vilki laisvo dėmesio dylančiais drabužiais. Amžinybė yra tol kol jos nebėra. Tu esi nemirtingas, kol nepasidaro kitaip.. Nu žinai tavo nuostabus protas keliauja chaose šokinėdamas nuo vieno logiško prasmės taško link kito. Kai nesueina kažkokie galai ieško pagalbos su klausimais laukdamas atsakymų kuriuos nepriima kaip už gryną pinigą kol neišnagrinėja taip kad visi vilkai kuriuos žino būtų sotūs ir visos avys kurias jisai žino būtų sveikos. Kitaip nejuda iš vietos, nes yra nesaugu. Nu čia kaip ir savotiški bėgiai, raštingumas, civilizuotumas, padorumas, kaip lazda neregiui, išlikimo ar išgyvenimo metodas, tt. Tad kryžiuočiai su visomis savo nesamonėmis yra akivaizdūs šundaktariai, ostapininkai ir aferistai, bet kažkaip jie elgiasi taip tarsi visos tos nesamonės yra nereikšmingos palyginus su visu tuo garbėtroškinių paradų gėriu kurį jie atneša kartu su savimi, savyje, tt. Nu jie neturi ką parodyti išskyrus apeigas, paradus, tylos gadinimus, tt. Nuogi karaliai. Tad čia yra paradoksali situacija, pats kryžiuočių ar kitų "dvasinių" organizacijų egzistavimas prieštarauja civilizuotumo logikai, tt. Iš tos pusės žiūrint ateizmas irgi yra religija. Protestantizmo atkraipa. Panagrinėk vilniaus kunigų seminarijos veiklą. Tarsi prancūzų užsieniečių legiono kuopa būtų dislokuota. Ta pati daina su bet kokia kita seminarija, vienuolynu ar "religine" bendruomene.
Tad tu bandai suvokti kažką pasinaudodamas karinėmis technologijomis - skaldydamas ir valdydamas, lygindamas svietą. Nu žinai čia žodžių žaismas. Tas pats kas skirtumų ieškojimas, nes taip ir daromas pelnas. Tokio dalyko kaip "bamba" žmogaus kūne iš viso nėra. Tai tik žodis kuris vartojamas lietuvių kalboje. Kitose kalbose yra vartojami kažkodėl kiti žodžiai. Tad iš tos suvokimo pusės žiūrint pas žmogų kai jisai gimsta irgi nėra jokios bambos. Tas žmogus kai paauga "išmokinamas" ir turi susitaikyti su tokia dalia kad jisai turi bambą.
Kas tie žiedinių sankryžų valdovai? Turbūt jeigu žiurėti iš viršaus jau visa lietuva žydi tais drąsiųjų kelėnų žiedais.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
LVZS2019-02-07
jūs mane varote į neviltį. jeigu Ievą ir Adomą dievas sukūrė pagal savo atvaizdą , tai kaip pas dievą atsirado bamba ? Kas jį pagimdė ir kas jo tėvai ? Vadinasi amžinybės nėra . Yra kažkur tą lova kur sugulėtas dievas , išnešiotas ir pagimdytas. Gal pakomentuokite " "oranžinė mechaninę logika " ? Ar logika turi spalvą ? Kodėl ji ne žalios spalvos kaip ta gatvė kurioje 700 kaulų rinkinių kas. Gal kokių auksinių dantų ras , bus paspirtis rajono biudžetui. Tai kaip dėl spalvos ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to LVZS2019-02-07
nėra prasmės gilintis į tai kas atseit pagal jų skurdžiai šykščią ideologiją jau yra kažkas kas savaime aišku, nes kryžiuočiai tiesiai šviesiai įspėja kad velnias ir slypi detalėse. Jugi tu prašai rimtu veidu kad jie tau paaiškintų tai ko visiškai nesureikšmina išskyrus tai kad tu kreipi į tai dėmesį. Jų gi nebuvo tada. Jie nematė ir nežino nieko. Geriausiu atveju jie gali tau padėti nesikankinti su tavo oranžine mechanine logika. Lenkiant tavo jauno dėmesio šakeles pasinaudojant nuogirdomis apie kažkokius pliotkus ale viena boba sakė. Nu žinai jeigu tau kažkas neaišku iš to ką jie aiškina vadinasi tu kažkoks neaiškus tipas, kuris kaip koks bulius prašosi pabėgioti inkvizicijų ir egzorcizmų koridoriuose. Jie su mielu noru tau paaiškins taip kad tau taptu aišku jog turi būti kaip visi kiti kuriems aišku taip kad jie nesielgia kaip kiaulės knisančios karčias šaknis. Visi avinai kaip avinai, o čia matai kažkoks einšteinas atsirado. Kodėl mums neparodė ar yra bambos pas adamkų ir jo palydovę atliekančia ievos vaidmenį, kai jie čia atsibastė ir valdė marą dievų miške? Nueik prie jehovos liudytojų - tu gali jiems užduoti bet kokį klausimą jie tau mielai aiškins bet ką tarsi jie kažkaip ir maitinasi aplinkinių dėmesiu. Bet šitie nors kažkaip bando sukurti įspūdį su viešaisiais ryšiais. Dabar lietuvoje tų visokiausio plauko geltonųjų liemenių liuciferoniniu, anglikaninių, evangelinių, protestantorių ir reformatorių yra tiek prisikraustę kad čia neaišku ar nėra lietuvos teritorija panaudota kaip sibiras kad tremti čia kažkokius brexitnius misionierius. Atseit "misija sibiras".
Pagal kryžiuočių logiką žmogus buvo sukurtas pagal dievo atvaizdą. Tai yra pateikiama kaip kažkas suprantamo. Atseit tai yra lygtis kuri kaip savaime išsisprendžianti funkcija su visiems suprantamomis argumentų reiškmėmis. Nepaaiškinta tik kas čia per atvaizdas buvo panaudotas. Ar čia turima omenyje kad dievas spoksojo į savo atspindį kažkokiame veidrodyje ir tada sukūrė žmogų? Tame ir esmė kad gal čia viskas žymiai paprasčiau su tokiais teiginiais jeigu žiūri į tai kaip tik į "žodininkystę", tų plunksnuočių plunksnų, kurios galingesnės nei kardai. Akvaizdu jog visa biblija ir yra tik viena iš "istorijų", kurią ir rašo atbuliniai nugalėtojai atbulomis.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
LVZS2019-02-07
galėtų meras sekantį susitikimą su dvasininkais užduoti klausimą : kodėl visuose krikščionių religiniuose paveiksluose Adomas su Ieva pavaizduoti su bambomis. Eilę metų kankinuosi kas juos pagimdė ir vikštelę naujagimiems nukirpo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-07
džiaugiamasi kad kryžiuočių alibaboms bus galima naudotis savivaldybės biudžetu tarsi "sezamai atsiverk" kuprotu kalnu? Į tokius talibano santvarką primenančią korupciją jau turėtų teisingumo ministerija įsikišti, bet ten dar didesnis talibanas. Matyt atsibrexitinę geltonliemeniai protestuotojai diegia skandinavišką "gerąją" patirtį. Pagal google translate "la matos" iš ispanų kalbos verčiasi į lietuvių kalbą kaip "nužudyti". Nu žinot "žuvėjų" kraštas, kur iš žuvusių verdama žuvienė ir dar lenktyniaujama kaip kokiuose bulių bėgimuose. Ir matai spalvingose gatvėse mėtosi šimtai lavonų. Kokia puiki galimybė "tirti" antropologiškai rašant istoriją atbulomis nukreipus nugarą į ateitį (back to the future) ir krikštyti tuos žuvėjus taip kaip reikalinga kepti istorijas apie didvyrių žemės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka