Nenugalėtas veterano ir dvylikamečio duetas

2019-02-06
L. Raugevičius ir J. Piekautas (viduryje) su turnyro organizatoriais tauragiškiais T. Tenikaičiu (dešinėje) ir S. Zabiela (kairėje).
L. Raugevičius ir J. Piekautas (viduryje) su turnyro organizatoriais tauragiškiais T. Tenikaičiu (dešinėje) ir S. Zabiela (kairėje).

Tauragėje surengtame stalo teniso komandų (du prieš du) turnyre pirmą vietą netikėtai iškovojo šilutiškis veteranas Jonas Piekautas ir jo auklėtinis traksėdiškis Lukas Raugevičius.

Tauragės turnyre dalyvavo 21 komanda (42 žaidėjai). Turnyras savotiškas tuo, kad komandos sudaromos vietoje žaidėjams traukiant burtus kas su kuo sutaps. Burtai nėra visai „akli“ – aukštesnio reitingo žaidėjas į talką gauna mažiau žinomą stalo teniso mėgėją. Šilutiškių desantas į Tauragę buvo gausus, važiavo 11 dalyvių - jaunimas, sporto mokyklos bei Traksėdžių neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) auklėtiniai, veteranai.

Varžybų organizatoriai leido Traksėdžių NVŠ vadovui J. Piekautui žaisti kartu su dvylikamečiu auklėtiniu L. Raugevičiumi. Niekas netikėjo, jog jie nužygiuos į finalą ir lemiamoje dvikovoje įveiks favoritais laikytus K. Pundiną (Traksėdžiai) ir V. Mišeikį (Kelmė) – 3:1.

J. Piekautas ir L. Raugevičius ne vieną pergalę „nukaldavo“ laimėdami dvejetų partijas. Jų kombinacinis žaidimo stilius, derinant gynybos ir puolimo veiksmus, daug kam tapo neįkandamu. K. Pundinas ir V. Mišeikis liko antri. Trečią vietą užėmė V. Micik (Tilžė, Rusija)) ir R. Damulis (Šilutė). Ketvirti liko Z. Šikšnius (Šilutė) ir A. Mejeras (Tauragė)

Paguodos turnyrą laimėjo T. Li Čin Chai (Šilutė) ir Z. Preikšaitis (Tauragė). Turnyre dalyvavo Tauragės, Klaipėdos, Kelmės, Raseinių, Viduklės, Šilalės, Šilutės, Tilžės žaidėjai.


Straipsnio komentarai

..2019-02-06
na taip veteranų sportinės "aistros" duetuojantis su dvylikamečiais. kažkaip labai jau keistai aprašyti visi tie sportiniai pasiekimai ir visada nutylima apie prieinamumą visų šitų įdomybių plačiajai visuomenei. Tarsi būtų rašoma apie kažkokius išrinktuosius kuriuos tie aistringi "veteranai" išsirenka vaikščiodami gatvių patvoriais. Nu kaip ir viskas kas liečia sportą dabar yra paversta į tuos trojos arklius kur dykai nieko nekąso kąsdami per kišenę. Tai yra gi visuomeniniai resursai bet jie taip sukonstruoti kad nėra prieinami visuomenei. Kodėl neparašo kaip ir kur gali žmonės ateiti ir pažaisti to tokio įdomaus žaidimo kaip stalo tenisas. Jugi yra va kokios erdvios patalpos ir stalai ir tt. Čia matai "išrinktumą" susigalvoję panašiai kaip sovietiniais tarybų laikais, tik atseit dabar yra tarybinių tarybų laikai ir "sezamai atverta" visuomenė - tereikalinga atsižymėti geltonosios spaudos priespaudos patvoriuose ir to pakaka kad visi valgytų gertų ir burnoje nieko neturėtų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?