„Šilutė“ neteko atakų lyderio ir pralaimi

2019-02-06, Sergėjus GVILDYS
S. Gvildžio nuotr.
S. Gvildžio nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) trečiąjį turnyro ratą „Šilutė“ traukia buksuodama. Pamario komandos krepšininkai, sužaidę trejas varžybas, iškovojo tik vieną pergalę ir jau patyrė du pralaimėjimus.

Pamario krepšininkai, žaidžiantys NKL, čempionato trečiąjį ratą pradėjo pergale ir dviem pralaimėjimais. Sausio 25 d. išvykoje, sužaidę gražias rungtynes, vyr. trenerio Laimono Eglinsko auklėtiniai nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ 96:82 (24:17, 23:23, 23:22, 26:20).

O „Šilutei“ atstovaujančio legionieriaus Byron Sanford ataka iš trijų taškų zonos tapo gražiausiu savaitės epizodu. Rezultatyvumu pamario krašto komandoje išsiskyrė kitas legionierius Jeffery Perkins, pelnęs 20 taškų. Šeštadienį Šilutėje vykusiose varžybose su Telšių „Telšiais“ aikštelės šeimininkai po įtemptos kovos buvo priversti pripažinti Povilo Šakinio komandos pranašumą 88:82 (20:19, 28:22, 19:17, 21:24).

Nesėkmingai aikštelės šeimininkams susiklosčiusiose varžybose iš rikiuotės iškrito ir pagrindinis „Šilutės“ atakų organizatorius B. Sanford. Po susidūrimo su varžovu gynyboje jam išniro petys ir žaisti negalės mažiausiai keturias savaites.

Šilutiškių gretose pasižymėjo komandos kapitonas Evaldas Džiaugys, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 7 kamuolius. Sausio 30 d. namų aikštelėje „Šilutė“ susitiko su Palangos „Kuršių“ komanda. Deja, šios varžybos L. Eglinsko vadovaujamai komandai susiklostė itin nesėkmingai. Jie patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Šilutiškių sirgalių bendruomenė susikūrė tradiciją, kurios metu stovėdami pasitinka pirmuosius komandos taškus. Šį kartą žiūrovams teko stovėti daugiau nei keturias minutes, kol Mantas Šerkšnas tritaškiu pelnė pirmuosius komandos taškus ir sušvelnino rezultatą 11:3. Atlaikę varžovų šturmą, „Šilutės“ krepšininkai, palaikomi sirgalių, ėmė vytis svečius. Deja, antrojo kėlinuko viduryje „Kuršiai“ spurtavo 12:0. Trečiajame kėlinyje svečiai iš Palangos padidino persvarą iki 21 taško ir palaidojo visas „Šilutės“ viltis šiose varžybose. Šeimininkų komandoje vėl rezultatyvumu išsiskyrė komandos lyderis E. Džiaugys. Jis pelnė 22 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Jam talkino J. Perkins, kurio sąskaitoje 19 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai, M. Šerkšnas prisidėjo 9 taškais. Deja, šiose rungtynėse negalėjo pilna jėga kovoti vidurio puolėjas Paulius Gvazdaitis, kuris rungtynėse su „Telšiais“ patyrė nedidelę kojos traumą.

Na, o pralaimėjimo priežastis matosi statistikos protokole. Pataikyta 35 proc. metimų. Neblizgėjo pamario komanda nei dvitaškiais metimais (38 proc.), nei metimais nuo tritaškio linijos (29 proc.).

„Šilutė“ šiandien žaidžia Šakiuose su galinga „Vyčio“ komanda. O namuose išvysime vasario 8 d., kitą penktadienį. Varžovas - ambicinga „Šiaulių“ dublerių komanda iš Joniškio, skonio receptorius žadinančiu pavadinimu „Delikatesas“. Tai bus principinė ir įdomi turnyrinės lentelės kaimynų dvikova.


Straipsnio komentarai

.. to Pol2019-02-12
kas yra neaišku vaikams tai pats tokių kamuolinių gaujos grupuočių veiklos pateikimas visuomenei kaip kažkas gerbtino, kažkokia "specialybė", tarsi tai būtų "amatas", tt. Nu kažkoks tarsi visiems reikalingas talentas už kurį mokama geri pinigai, nors čia apart pačio renginio suorganizavimo nieko ir nebūna nuveikta. tai yra pravalgomi kažkokie visuomeniniai pinigai. tad bet koks renginys gali būti naudojamas kariniais tikslais kad nurenginėti ir išrenginėti, jau nekalbant apie smaluotus biudžetus ir suskilusias geldas (olimpinis kominetas, olifėjos, labdarinio šilko keliai, biologinių ginklų programos SOS kaimai, tt) netgi jeigu renginio faktiškai nebuvo nesusirinkus žiūrovams. Bet jeigu bet koks paprastas lietuvos pilietis ar vaikas bandys žaisti su kamuoliuku kad prasimanytų pragyvenimui jisai badu numirs. Tai kaip čia suprasti už ką jiems mokami tie pinigai? jugi žaidžia jie tuščiose salėse? kaip tie žaidėjai supranta kad jie gerai žaidžia jeigu nėra auditorijos kuri jiems paplotų? ar čia iš taškų sprendžiama? ar iš trenerio lūpyčių? taškai nieko nereiškia - jugi žinom iš tos pačios geltonosios spaudos priespaudos kad "sporte" yra didžiulė korupcija, susitarimai, tt.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pol2019-02-12
Trinkit tokius komentrus neaiskius vaikai juk skaito Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-06
matot nereikia nagrinėti net pavardžių, kurios skamba kaip kažkoks iš piršto išlaužtas kratinys išduotas kažkokiems specnazams iš prancūzų užsieniečio legiono kuopos. pats lygos pavadinimas tiesiai šviesiai signalizuoja kad tai nėra lietuvos krepšinio lyga. Tai yra "nacionalinė" lyga. Dabar neaišku ar čia kalba eina apie kažkokią kamuolinių gaujos naciją, nacistus, tt. kurie čia lietuvoje susisukę gegutės lizdus kažko labai sportuoja tarsi būtų ne iš šitos planetos, tarsi jiems šitos planetos gravitacija per žema kad palaikyti raumenų formą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?