Kada traktoriui vairuoti užtenka turimo vairuotojo pažymėjimo

2019-02-08, zum.lrv.lt

Norint vairuoti traktorių atskiro traktorininko pažymėjimo nebereikia. Teisę vairuoti traktorių ar savaeigę žemės ūkio mašiną patvirtina turimas vairuotojo pažymėjimas, primena Žemės ūkio ministerija, vis dar sulaukianti klausimų šia tema.

Pavyzdžiui, populiariausias B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, suteikiantis teisę vairuoti lengvąjį automobilį taip pat suteikia teisę vairuoti TR1 kategorijos traktorius (variklio galia iki 60 kW).

Turimas lietuviškas vairuotojo pažymėjimas, suteikiantis teisę vairuoti C1, C, C1E, CE, D, D1, DE arba D1E kategorijų motorines transporto priemones, patvirtina teisę vairuoti TR1, TR2 kategorijos traktorius ir SZ kategorijos savaeiges žemės ūkio mašinas (javų ir kitus kombainus, purkštuvus, krautuvus).

Neturintiems vairuotojo pažymėjimo yra sudaryta galimybė baigti traktorininkų teorinio ir praktinio mokymo kursus pagal patvirtintas mokymo programas. Traktorininkus rengia žemės ūkio mokyklos, kurioms išduotos licencijos vykdyti šias programas. Išlaikiusieji kvalifikacijos egzaminą gauna traktorininko pažymėjimą, kuris leidžia vairuoti traktorių be vairuotojo pažymėjimo.

Asmenims, siekiantiems įgyti traktorininko pažymėjimą, tačiau jau turintiems vairuotojo pažymėjimą arba reikiamų praktinių žinių dirbti su traktoriais, Žemės ūkio ministerija numatė tam tikrą lengvatą – jiems traktorininkų kursų mokymo valandų skaičius yra sumažintas.

Ūkininkams, jų šeimos nariams ir kitiems žemės ūkio veikla užsiimantiems asmenims, turintiems praktinių įgūdžių ir siekiantiems įgyti teisę vairuoti TR1, TR2, kategorijų traktorius bei SZ kategorijos savaeiges mašinas, suteikta galimybė traktorininkų kvalifikacijos egzaminus laikyti eksternu. Būtent šis būdas pastaruoju metu yra pats populiariausias.

Mokytis vairuoti TR1 kategorijos traktorius gali asmenys, ne jaunesni kaip 15 metų (be teisės važiuoti keliais, kol sukaks 16 metų), o TR2 kategorijos traktorius ir SZ kategorijos savaeiges žemės ūkio mašinas – ne jaunesni kaip 17 metų.

Atkreiptinas dėmesys, kad kiekviena įstaiga, rengianti traktorininkus, turi skirtingus įkainius, patvirtintus jos direktoriaus.

Daugiau informacijos apie traktorių kategorijas galite rasti čia.


Straipsnio komentarai

.. to oho2019-02-10
tu labai klysti. inkviziciniai kryžiuočiai yra labai gudrūs, drąsūs, stiprūs, vikrūs, lipšnūs, draugiški, švelniai suokiantys, tt.. bet viskas yra labai apgaulinga. žinai kaip ta viliojinti nuoga gražuolė švytėjimo viešbučio vonioje. gegutės lizdas mušasi su kiekviena pelene asmeniškai taip kad neitų suprasti kas čia per batuoti ratai. paimk kitą apgaulingą pavyzdį iš šiuolaikinių ispanų inkvizicijų - iš pirmo žvilgsnio tose bulių lenktynėse visi bėga draugiškai kartu sportuodami išskyrus tuos kelis bulius kurie elgiasi kaip kokie radikalai užpuldinėdami ir žalodami žymiai silpnesnius žmones kurie tiems buliams nieko nėra padarę. Tarsi kokie zombiai kurie nesupranta kažko apie civilizuotą visuomenę, bendruomeniškumą ir pilietiškumą. Tad ispanų bulių bėgimai kažkuom primena ir tą lietuvoje išorvelintą mūsiškių šventę "užgavėnes", kur jie irgi labai įdomiai pratina visuomene prie lynčo teismų, pogromų, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
oho2019-02-10
čia grynai kirvis kotą atitiko. Gal jūs veskit vienas kitą? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
oficialus prankas2019-02-09
peržiūrėjus visų devynių kandidatų į Šilutės merus biografijas ir turto deklaracijas , nustebino faktas , kad gimęs Šilutėje ir užaugęs tik vienas kandidatas ir tik viena kandidatė tegieda bažnytiniame chore. Pradžiugino , kad visi kandidatai kalba angliškai , išskyrus buvusią baldų pardavėją kalbančią vokiškai ir politikos vilkus-senbuvius Vytautą ir Arūną mokančius tik senelio Lenino gimtąją kalbą. Pasitarę , susimetėme po kelis šimtus Eurų ir pabandysime atskleisti kandidatus iš tikro.Kelių savaičių bėgyje , bus paskambinta kiekvienam kandidatui , angliškai kalbančio žurnalisto iš susigiminiavusio miesto ir bus trumpas 5-10 minučių interviu apie artėjančius rinkimus , Šilutės perspektyvas , rajono turizmą ir ekonomiką ir tt. Taip pat kiekvienu atveju bus prašoma angliškai pakomentuoti rinkiminį jų atstovaujamos politinės jėgos šūkį. Įrašytas pokalbis profesionalų ( be atkatų , o už užmokestį ) bus išplatintas socialiniuose tinkluose su pokalbio analize ,komentarais ir specialistų vertinimais .
Vokiečių kalbos žinovė , taip pat bus pakalbinta "hochdeutsche " . Na , o Tolstojaus ir Dostajevskio kalbos nešėjams paskambint kaimynai iš už Nemuno. Nusimato puikus šou zuikučiai........

pasirašo :

Anoniminis pilietinis komitetas "Tik švari Šilutė nuo politinių šiukšlių - turi ateitį "

Apvalios žemės draugija

Makaronų Monstro išpažintojų Šilutės skyriaus

Vairuotojų mėgėjų draugija " Tech. apžiūra be kyšio "

Kiškių mylėtojų draugija

ir pavieniai pilietiškai nusiteikę asmenys iš viso pasaulio ir turintys sąsajas su Šilute .
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-09
"už žmonių valdžią" signalizuoja kad ne vien tik kad valdžia yra kažkokių ufonautinių gyvulių rankose ir šitie kriuksiai atseit yra slepiasi už tos valdžios kaip už sienos. Pagal šitą atskaitos sistemą pati "valdžios" sanprata yra kažkas kas svetima žmogaus sanpratai. Aliejus ir vanduo. Nu jei yra kažkokie žmones valdymui tai suteikia jiems saugumo kaip kokia akmeninė malūno siena, kur malūno sparnai tai greitai besisukančios svastikos formos. Nu ar gali save vadinti vaikų darželiu jeigu neturi vaikų kad juos prižiūrėti kaip daržoves? tad čia tik jūsų gerų ketinimų klojimų dundėjimų ir riedėjimo prielaidų aidai kyšo kai jūs galvojate kad jie už tai kad valdžia pereitų į rankas kuriuos laiko tamsoje uždarytus garduose toliau nuo tos valdžios. Tai irgi yra spastai - jūsų iliuzija kad kažkokia valdžia egzistuoja apart geltonosios spaudos priespaudos raudonų rankų pirštų šešėlių projekcijos teatro ant akmeninės sienos. Tad nemaištaukit prieš tas akmenines sienas, net jeigu ten ir vietoj šešėlio jau rodoma šviesaus rytojaus vaivorykštės projekcija. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-09
nėra tokių 80/20 taisyklių apart išgalvotų paukščių pageidojimų kad trypti būtų linksmiau su tomis kanopomis. tai ir yra kardas su kuriuo ateinama kad teisti aplinką vykdant aplinkos apsaugą važiuojant geromis ketinimų vieškelių pusėmis.

kaip tie gerais ketinimų ragais kloti kiti rinkimų lozungai pvz "dirbkime kartu". Čia kalbama apie kažkokį darbą kad naikinti saldumus kad iškirtus visą dievų mišką neliktų net karčių kelmų šaknų.

Kiti ostapininkai cypia "atsakau už savo žodžius". Tame ir esmė kad jie tiesiai šviesiai aiškina kad atsako tik už kažkokius žodžius, bet ne veiksmus - jie nepakaltinami. Tuo labiau kad lietuvių ar kitų kalbų žodžiai tai nėra jų privati ar intelektualinė nuosavybė. Tad jie atseit atsako už nieką. Tad jie už nieką nėra atsakingi. Nu žinai žodis tai ne melas. Melas slypi prasmėje sujungtų žodžių į detales.

"mes jūsų pusėje" Čia jau kažkas baisaus, nes aiškina kad jūs esate jau suskaldyti į kažkokias puses ir mūsiškiai jau atsikraustė į jūsų privačią erdvę.

"vytautas mūsų meras, teskime pradetus darbus". Čia irgi labai nesmagi užuomina kad vytautas nėra laisvas žmogus yra kažkokių mūsiškių privati nuosavybė. Ir tie vergvaldžiai pageidauja testi kažkokius darbus kurie yra nepabaigti.

"man rūpi mūsų kraštas", "man rūpi mūsų krašto žmonės" - čia jau mūsiškiai pareiškia kad šitas kraštas ir žmonės priklauso jiems kaip jų grupuotės privati nuosavybė. nu žinai komedija - Naša Russia.

"turi sukaupti kad galėtum duoti" kas čia per išmintis pas buratinus išdrožtus iš bambuko? neperšokęs per griovį nesakyk "op"? kaupti duoti ką? elektros iškrovą, gražulio kelnių skylių skersvėjus, duoti per zaptas, tt?

"už šilutės kraštą kuriame norisi gyventi" - matai čia irgi kažkokios užuominos apie savižudžių programų pogromus vydomus žuvėjų krašte, kur žūva žuvėjai ir dar ir organizuojami žuvienės čempionatai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-02-08
" aš nesuprantu tų lėkštų pošlumo poteksčių tarsi atseit bandai rodyti "drąsą"
čia jūsų mintis su kreipimusi į mane. Jūs prieštaraujate sau. Pradžioje išnarstote po kaulelį , viską suvalgo ten surinkdamas trupinius ir rėkiate " neskanu" .
Sutinku su jumis : Žemėje , be manęs virš 8 milijardų bezda ir riaugėja ir neverta visų kvapų uostyti. Bet kodėl manote , kad neina aplinkos bukumo pamatuoti ir įvertinti ? Kiekvieną dieną reitingai ir apklausos publikuojamos su prognozėmis ir procentais šimtosios dalimis . Ar tai ne bukumo vertinimas ? aš tik vadovaujuosi logika paremta taisykle 80% / 20% . Gal turite argumentų apart sąmokslas , masonai, žydai, CZV , dėdė Siamas , kryžiuočiai ir smaluoti ? Ar tik galite trypti kojomis ir sulyginti su " dviračio pedalu" ? p.s tyla - taip pat atsakymas.


Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to priimu 2019-02-08
niekas čia nieko nešaukia, tad jeigu girdi kažką ir atsiliepinėji tarsi čia tau varpai asmeniškai skamba vadinasi nesupranti kažko apie girdesius... jeigu geri vyrai geroj girioj gera girdesį gerdami gerą girdesį girdėjo tai nebūtinai nereiškia kad nieko vistiek nebuvo išskyrus grupinę haliucinaciją, kur girdesio efektas nieko bendro neturėjo su gėrimo girdesiu. Tad man visiškai neįdomu ir nesvarbu kuo tu nori būti ar kuo tu bandai būti ar kuo tu bandai save pateikti. Nesuprantu ir nežianu tos "uber alles" logikos kur kažkaip eina įvertinti procentais aplinkos bukumą tarsi tu nebūtum tos aplinkos dalis, bet visada išliekant virš tos aplinkos žydint tarsi kokia vaivorykštė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
priimu jūsų iššūkį ir atsakau be kaukės2019-02-08
Mane neramina jūsų aiškus koncervatizmas ir nacionalizmas. Maniau jūs esate tik trumpalaikis stebėtojas šiose greitosios lenktynėse , kurį kažkada artimieji isbarstys pelenų pavidale. Klystu ,tad nenustebčiau , kad jūsų rūbų spintoje sutana kabo , o po lova AK-47 naikinti netikeliams kaip aš . Pastebėjau , jūsų Ispanų ir Lotynų kalbos žinios neblogos. Iš kur Šilutėje
tai ? Istorijoje tik vienos profesijos atstovai savo veikloje naudojo - Inkvizicijos tarnai.Dėl Berlyno. Megapolis - tarsi didelė šiukšliadėžė , susiurbia visas šiukšles , ypač atsivėrus sienoms ir Angelai pakvietus visas atmatas iš visų pašalių. Iš kitos pusės jei esate materialistas , tai NT kainos kyla kiekvieną dieną Berlyne, turbūt sparčiausiai Vakarų civilizacijoje ir burbulas negreitai sprogs kaip Šiaurės Atėnuose arba Šiaurės Jaruzaleje. Na ,tame lenkų paliktame miestelyje kur šalia litvinai su ruskiais atominę stato. Na aišku yra skaičiai su investicijomis į startuolius- raguolius neblogi Berlyne. Kiek man žinoma traukos centras ir savotiškas svajonių Silikono slėnis Europos , realesnis nei žuvininkų kraštas su SEO specialistais. Dėl priekaištų ir išvadinimo viešai manęs "bailiu" .Aš noriu būti ciniškas , be moralės , sąžinės , vulgarus ir su suplėšytais džinsais. Tada būsiu tyresnis už visus , nes būsiu tikresnis už visus apsimetancius ir besilaikančius kryžiuočių mokymo apie 10 įsakymų. Jeigu 80 procentų aplinkos primityvi ir buka kam plaukti prieš srovę ? Geriau būti dideliu šu..... . Fiziką tikiuosi nepamiršote apie kūnų sąveika , priklausančią nuo masės.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-08
aš nesuprantu tų lėkštų pošlumo poteksčių tarsi atseit bandai rodyti "drąsą" naudodamas kalbą, kuriai vartoti reikia kažkokios tik patvoriuose terandamos drąsos. priklausymą violetiniems kryžiuočių drąsių kelėnų būriams. Su tokiais žodžiais nei durys nei langai neatsidaro. Kelias šiais laikais neužleidžiamas irgi durniams, nes visi lygus. Čia tarsi bandymas išsiskirti iš minios nešiojant drabužius kur su skylėmis iš parduotuvės arba purvintis savo kūną su taituruotėmis tam kad atrodyti purvinam visam laikui. Tai tokie bepročiai aišku jau patys pasižymi kad jie yra pavojingi sau ir kitiems. Čia kaip tie nesenai straipsniai pasirodę geltonosios spaudos priespaudos bulvaruose pristatant išorvelintos istorijos šviežiai iškeptų nesamonių skiltis apie šilutės praeitį kur buvo audringi raudonųjų žibintų kvartalai. Kažkas tokio. Tame ir esmė kad už visų raudonųjų žibintų kvartalų ir slypį mėlynieji ir žydrieji žibintai jau nekalbant apie violetiniu žibintuvėlius. Nu žinai tie gražulio kelnėmis pasidabinę tikri vyrai kurie tikrai moka mylėti lietuvą, nes tikrą meilė yra kažkokia karinė paslaptis kuri egzistuoja tik tarp vyriškumo mokyklą praėjusių būtigeidžių. Pats pažiūrėk į ką berlynas pavirto per paskutinius 30 metų. Apie vokišką tvarką galima pasiskaityti tik enciklopedijoje. Visur šiukšlės, grafiti, griuvenos, tt. Na ir specnazų gvardijos turbut ne tik iš "lietuvos" kur "prižiūri" senukus į krematoriumus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-02-08
aš į jus kreipiausiu kaip į ekspertą ir jūs atsakė kaip žmogus esantis jaučiantis pulsą kūdroje. Nesikuklinkite , jūsų atsakymas labai informatyvus ....
Šiaip manau SS mušta korta ir nepavyks jam pakelti žuvininkų krašto nuo klupėjimo ant kelėnu. Nors poza ant kėlėnu reikalinga dviem atvejais: atitinkama sekso poza tenkinant partnerį arba meldžiantis. Bet kas tas anoniminis partneris ir malono gavėjas ? Gal turite minčių?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-08
nėra čia nei vieno eksperto ir tu labai klysti badydamas pirštais į SS bandydamas sudaryti kažkokį tai įdomų jauką įspūdžiui nukreipiant dėmesį nuo dėmesio kraipymo ir šūnų vizginimo ekspertų. SS kaip ir bet kuris kitas politinis šilutės "veikėjas" yra tik bereikšmis aktorius ant karinio teatro scenos. Tad jisai su tais visais verslais atliko ar buvo panaudotas tik to ožiuko rolėje kad laikyti griuvantį dangaus kraštą dievų miško teritorijoje. Jam nieko čia ir nereikėjo daryti. Kas liečia visus policijos bananų respulikos pilvotų buožių geltonosios spaudos priespaudos preso įstatymus jisai nekaltas, ta įstatyminė bazė ir buvo paruošta vaivorykščių, drąsių kelėnų violetinės al-qeados bazės žydėjimui. Tad tavo ta keista neapykanta tarsi būtų suvaidinta kaip jaukas kad užkibę ant to jauko prašytusi kad būtų patrumpinti su meile tokio išbujojusio vėžio genėjimui ir trumpinimui. Nu žinai iš lietuvos padarytas kažkoks vežėjų kraštas. Kažkas panašaus kaip čikagą. Nu jie veža visur vėžį šilkiniais labdaros keliais. Nu žinai su tais škarmalais jie sėkmingai brenda daug kartų į tą pačią upę. Kas keista tai jau tos atžalos kurios nusiatžalinina ten kur visi vaikšto kaip egiptiečiai. Matai kaip keistai su ta agurkinių gaujos darbo partija visi išsibėgiojo, bet vistiek sėkmingai susirado užuovėją pas kitas vaivorykštės spalvas.
Panagrinėk jo labai aršią kryžiuotinę "bendražygę" kur čia kaip gandis, kalenbachas ir motina teresė viename lakstė visur rašydama po 20 straipsnių per dieną, kur viskas žymiai keisčiau negu pas SS. Nu gal ne keisčiau. Tik SS atsibastė čia seniau ir jam buvo žymiai lengviau "konkuruoti" su vietinėmis dievų miško klipatėlėmis. Matai santuoka buvo fiktyvi ir ne todėl kad jau išsiskyrė. Pažiūrėk buvusio vyro kandidatinę anketą. Tuščia tuščia kur dairaisi. Atseit dirba buhalteriu namo bendrijoje kuri užregistruota adresu kurio iš viso nėra ir nebuvo. Kas čia per cirkai? Gal čia ir yra kažkoks žinybinis namas kuriame gyvena kažkokie operatyviniai smaluočių kryžiuočiai?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to .... 2019-02-08
o man atrodo kad viskas paprasčiau. Nes žmonės be fantazijos. Ir jūs teisus dėl D.Trampo rinkiminio šūkio. Kažkaip jaučiu , kad čia NT oligarcho, ornitologo, fotografo , daiverio , transportininko, visuomeninko , daužytų automobilių iš JAV importuotojo kolekcionieriaus, plokščios žemės teorijos šalininko įtaka ir primestas šūkis tai galvų susiburimui. Žinant jo fantaziją , kuri atsiskleidė jo Deimantinėje šėrykloje meniu , požiūryje į klientą ir maisto suvokime , tai nieko nuostabaus. Koks ten Šilutės rajono biudžetas ? Ir ką galima nuveikti su 10% jo ? :):):)
Užskaitau už "ekspedicija į upę antrą kartą " . Na tegu brenda antrą kartą . Vedlys ir buvęs Ž.Naumiećio komisaras žino neišdžiūvusių upelių šalia samogono bravorų Gardamo miškuose. Galės kojas sušlapti visi ekspedicijos dalyviai.
p.s Ačiū už eksperto išsakytą nuomonę
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
5 x to ....2019-02-08
Aaaaa. ... Imate blogą pavyzdį ir remdamasis juo moralais užsiimate.
Kiekvienam savo.....
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-08
pradžiai dėl šventos ramybės pabandyk peržiūrėti kandidatų sąrašus vrk svetainėje. 95% anketų užpildyta tik vardais ir pavardėmis, nors tos ant durniaus anketos ten nieko per daug ir neklausinėja. Tad atėjo jau grynai tarybiniai laikai kai atseit liaudis taip gerai žino savo išrinktuosius kad visokie prisistatymai ir nebereikalingi kaip tos vizginamos šuns kojos. Nu žinai "naminiai" šunys turi kažkokį keistą iškrypimą pulti aplinkinių kojas ir jas vizginti labai jau pernelyg draugiškai. Tarsi bandytų kažką signalizuoti apie balsavimą už drąsos kelėnus ir violetines neužmirštuoles.
Tad dėl tavo klausimo apie lozungus. Šilutė kuri gali. Tai kalbama apie kažkokį šilutės galą, pabaigą, tt. Nu žinai čia žuvėjų kraštas. "la matos" iš ispanų kalbos į lietuvių kalbą google verčia kaip "nužudyti". Čia iš žuvusių verdama žuvienė. Pameni kaip tie "muziejininkai" šilutės gražintojai kažkokiems tai savininkams barzdunkėj susirado į medį įaugusi metalo gabalą ir pradėjo aiškinti kad čia gal būt kartuves iš kažkokių tai laikų kuriuos jie ir orwellina. Problema ta kad tas medis jaunesnis negu tie laikai kuriam jie bandė tą medį įpaišyti. Nu žinai beraščiai "inteligentai", bet labai muzikalūs ir meniški. Lygiai taip pat kaip tas kitas ostapininkas einšteinas.
Kitas šūkis "Kartu padarysime Šilutę ir vėl nuostabią !" tai vertimas iš anglų kalbos - MAGA. Make america great (britain) again. Čia jau yra signalas kad reikalus tvarko harry potter magai, žydėjimo ir žiedinių sankryžų valdovai, sostų karininkai, su vienaragiais, slėptuvės rankovėse, tt. Nu žinai jie aiškina kad bus brendama į tą pačią upę antrą kartą ir ieškoma durnių šitai ekspedicijai. Tai yra jie žino kad čia yra operacija neįmanoma - upė jau nebėra, tik išdžiuvusi upės vaga, bet jiems įdomu visiškai kiti bado žaidynių aspektai. Tad garbėtroškiniai paradai yra įdomus reiškinys, nes iš viso nepridengia jų karališko nuogumo. Tame ir esmė kad jie turi ir galingus visokius smalomis varomis traktorius.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to to to-to......2019-02-08
Nepridėjau vieno "to", bet tai esmės nekeičia, tik patikslinu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to to-to......2019-02-08
Jeigu Skvernelis gali, tai kodėl aš prastesnis? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to-to to .....2019-02-08
ligoniai gydomi privestinai, o čia tik jums nepriimtina nuomonė . Jūs specialistas turintis reikiamą kvalifikaciją , kad galite spręsti iš komentarų apie žmogaus sveikatos būseną ir moralizuoti ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to to......2019-02-08
negalima juoktis iš ligonių. :( Negražu ir nemoralu juos skatinti ir t.t.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to......2019-02-08
Jūs tikrai neteisus ir teisus. Šilutės rajonui tai tikrai aktualiau , nei SEO , bet teisus dėl to , kad norint vairuoti traktorių reikia pačio traktoriaus.
Kokia jūsų nuomonė apie Socialdemokratų Nr 8 ir Nr 4 rinkiminius šukius ?

Šilutė , kuri gali .. Nr 4
Kartu padarysime Šilutę ir vėl nuostabią ! Nr 8
Koks potencialas slepiasi šiuose šukiuose ? Kokios stiprybės semiasi iš praaities Nr 8 ? Ką turima mintyje " Šilutė , kuri gali " ? Nuvilti ? Nuliūdinti ? Pakilti ? Degraduoti ? Išnykti ? Sužibėti ? Išnykti ?
Norėtusi išgirsti jūsų kaip eksperto nešališką nuomonę .


Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-08
norint vairuoti traktorių vairuotojo pažymėjimo neužtenka reikalingas ir traktorius. Reik turėti omenyje kad nesenai jie pakeitė taisykles ir lietuvoje stebuklingai pradėjo galioti vairuotojo pažymėjimai iš okupantinių brexit imperijos aparteidinių talibano kraštų. Tad visi tie Natistiniai ESesininkai kur čia atvažiuoja su gerais ketinimais išklotais vieškeliais kad pratintis žudyti žmones su tais savo smaluotais tankais gal būt ir atsiliepė į SOS kvietimus iš kaimo ir integruojasi į visiuomenę keldami žemės ūkį? Nu pratinasi kariaudami asimetrišką netradicinį karą. Čie negalima kažkaip galvoti kad jeigu natistai tai ne iš rytų. Matot kad ten lygiai ta pati daina. Rusija ir JAV petis į petį vykdo chocholokaustą kiborgų žemėje kur matyt kimba gerai, Sirijoj ta pati daina, tt. Tad ir Rusija ir JAV yra dvi tos pačios raudonai, baltai, mėlynos blogio ašies frakcijos - tarptautiniai rotoriai. Ne daug kuo skiriasi nuo mūsiškių broliškos meilės rotorių gaujų šilutėje ar kitur. Komentaras patinka Komentaras nepatinka