Ieškomas asmuo

2019-02-14

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško nuo ikiteisminio tyrimo pasislėpusios Zosės Andriulaitienės, gim. 1948 m., gyv. Šilutė, Sodų g.

Žinant moters buvimo vietą ar turint reikšmingos informacijos, prašome pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Vaidai Višinskaitei tel. nr. 8 700 64054 arba el. paštu vaida.visinskaite@policija.lt.


Straipsnio komentarai

Oi2019-02-15
Ir as žinau,kaip sviestą rankoj pasverdavo... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jo tocna2019-02-15
Sakau kur tas Šnipas matytas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gyventojas2019-02-15
Apieskokit parduotuvės ,gal kokios dirba? Nedyvai kad policija ieško,nuo senų laikų pardaveja- vagilka. Visada nuvogdavo nuo kiekvieno pirkėjo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
xx2019-02-14
1948 m tài Barzdunuose gal pasislėpė.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-14
iš tikrųjų informacinėje visuomenėje žmonės nedingsta. būna tik kažkodėl neproporcingai didelis skaičius dingimų užregistravimų pas policijos bananų respublikos geltonliemenius metraštininkus kurie matyt ir užsiima šitomis rakštisteinystemis tiesiogiai ar netiesiogiai. tai yra kad žmogus dingtų reikalinga kad jisai turėtų pažystamų, giminių, kaimynų, tt. nu kažkokių jehovos ar kitokių liudininkų parodymų kurie liudyja kad toks žmogus buvo, bet dabar kažkodėl nebėra ar nebebūna to žmogaus įprastoje buvimo vietoje. Nu čia kažkas panašaus į misija sibiras kapų tvarkymą. Kiek įdeda nuotraukų tų pradingusiųjų su lietuviškomis pavardėmis kur iš nuotraukų atrodo kad jie yra pradingę sirijoje ar irake. Jeigu žmogus vienišas (kaip asmenybė kaip individas) tai jisai tokios komunistinės visuomenės požiūriu jau skaitosi kaip ir pradingęs ir pražuvęs. Nes jisai nėra bendruomenės dalis. Nėra bendra nuosavybė. Ta prasme kad "mūsiškiai" tik vaidina asmenybes, bet viską ką daro ir dirba daro bendro smaluoto katilo lydimosi labui. Nu kai katilas išsilydo smalos išbėga ant jūsų gerais ketinimais baslių paramstytų galvų.

Matot tokia pat pavardė kaip "dingusios" moters figūruoja kaip kažkokia teisybės ieškotoja rezonansinėse bylose geltonosios spaudos priespaudos violetinių patvorių. Nu žinot kažkoks įdomus šerlokiniais Komisaro Megrė agata kristi romanų motyvais paramstytas brexit nužudymo detektyvas.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?