Vagys įsisuko į vaikų darželius

2019-02-13, Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pastebi, kad vagys nusitaikė į vaikų darželius. Per šią savaitę jau užfiksuotos dvi vagystės Šilutės vaikų darželiuose, kai ilgapirščiai nepastebėti patekdavo į vaikų kambarius ir pasisavindavo asmeninius daiktus. Galima manyti, kad „švarinti aplinką“ jie pasirenka tada, kai vaikai su auklėtojomis yra lauke.

Darželiuose jau pavogti du mobilaus ryšio telefonai ir piniginės su dokumentais bei pinigais. Abiem atvejais telefonai buvo palikti matomose vietose, kaip ir rankinės – tai labai lengvas grobis vagims. Atkreipiame dėmesį, kad šiais metais jau ne vieną kartą užfiksuotos vagystės iš įstaigų. Visais atvejais turtas nebuvo saugomas, durys nerakintos arba užrakintos ir raktas paliktas spynoje. Tokios vietos yra patraukliausios ir lengviausiai prieinamos. Kiekvienu atveju asmenys praranda asmeninius daiktus.

Ilgapirščiams turi būti užkirstas kelias vogti. Žmonės privalo suprasti, kad savo turtą reikia saugoti. Išeinant iš kabineto, kambarių, kad ir trumpam, būtina užrakinti duris. Nepalikti raktų durų spynoje, asmeninius ir vertingus daiktus laikyti užrakinamose spintelėse, taip pat nepalikti vertingų daiktų automobilyje ar be priežiūros, visuomet apsižvalgyti, ar aplink daiktus nesisukinėja įtartini asmenys.

Būkime atidūs, saugokime savo ir kitų turtą!

 

 


Straipsnio komentarai

..2019-02-15
na jeigu rėkiama gali būti rėkiama tam kad nukreipti dėmesį nuo kažkokio mušimo. pvz visada kai įvyksta tokie įvykiai kai žmogus praranda savo tapatybės identifikacijos priemones - jisai tarsi išrengiamas nuogai. Jeigu jo paklaus kas nors "ihre papiere bitte" - jisai gali tik sekti kažkokias istorijas apie tai kaip buvo nebudrus, neklausė budraitytės horoskopų ir nežiūrėjo budraičio televizijos. Telefonas šiais laikais daugeliu atveju yra svarbiau negu pasas ypač jeigu dalyvaujama "naujoje" sukčių ekonomikoje kur viskas perkama ir parduodama su telefonu tarsi gyventume buožinių alibabų vergovinės santvarkos priespaudoje kažkokioje primityvioje "sezamai atsiverk" oloje. Tada tokiai aukai reikalinga eiti kažkokiais keliais kad išsiimti naujus dokumentus. Negalima atmesti kad čia yra irgi įdomūs operatyvininkų išnaudojami procesai kuriuos "budrūs" geltonliemianiai panaudoja kad vystyti telefoninę sukčianinkystę. Nu gal nusikaltimo aukos iki šiolei gyveno pasinaudojant svetimais dokumentais ty buvo "integruotos" kažkokių gerais ketinimais paramstytų oficialių struktūrų ir dabar tuos dokumentus tyčia "prarado" tam kad įsivesti į duomenų bazes savo autentiškas nuotraukas ir pirštų anspaudus. Gal čia vienas iš įdomių kelių kai "dauginamos" tapatybės. Ne tik lietuvoje, bet ir pas jau tie kurie tikrai budrumu nesiskunčia (geltonosios spaudos priespaudos žvaigždės) keliaujant užsienyje labai dažnai "prapuola" dokumentai. Nes tie prarasti dokumentai toliau galioja ar ne taip? Nu banko korteles turbūt galima panaikinti. Jeigu tikėti visokiais facebookais lietuvoje kad ir kokia keistuolių teatro išduota tapatybė vistiek yra koks tuzinas antrininkų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-15
matai kokia įdomi logika pas geltonliemenius. kažkas panašaus į perfrazuotą ostapo benderio sparnuotą išmintį "skęstančiųjų gelbėjimas pačių skęstančiųjų reikalas". atseit jeigu įvyko nusikaltimas vadinasi yra proga auką dar ir aprėkti kad auka turi kaltinti pati save - buvote nepakankamai budrūs mylėdami savo artimoje aplinkoje esančius vagis. Nu kaip iš kelmo ištašyti nejautrūs stuobriai nepajutote kaip prisėlino svetimi žmonės prie jūsų nuosavybės. Bet kam tada tą druską barstyti - jeigu tokie nejautrūs tie zombiai? Gal pas geltonliemienius protestantorius burnoje žaizdos kad taip aušina tą burną? Jugi aiškina žmonėms kažką taip tarsi žmonės yra kažkokie kretinai, kurie dėl savo kvailumo ir "praranda" savo turtą ir nuosavybę. Matot kaip pavartotas žodis "praranda" tarsi nebuvo nusikaltimo sudėties. Kažkas rado ne vietoje padėtą daiktą ir padarė gerą darba nes tik tik tiek ir nusikaltimo sudėties - bažnyčioje dievų miško sanitarai sumušė kažkokius durnius. Nu tad visas straipsnis tai rodo kryptį į bažnyčias kur "patys muša patys rėkia". Šiais laikais tuos telefonus žmonės nepalieka toli nuo savęs - nešiojasi visur su savimi labai savanoriškai tarsi būtų surakinti su grandinėmis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?