Šilutės rajone susidūrė du BMW automobiliai – prispausta moteris išgelbėta

2019-02-17

Sekmadienį 16.14 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės rajono savivaldybėje, Saugų seniūnijoje, kelyje Šilutė–Klaipėda ties Čiūtelių kaimu, po eismo įvykio automobilyje prispaustas žmogus. 

Kaip informavo BPC, į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. 

Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Tauragės apskrities vyriausiam policijos komisariatui.

Netrukus paaiškėjo, kad susidūrė du BMW automobiliai. Automobiliu BMW 320 vingiuotu keliu važiavęs jaunuolis neįsiteko vingyje ir išlėkė į priešpriešinę eismo juostą.

Tuo metu kaktomuša atsitrenkė į priešais atvažiuojantį moters vairuojamą BMW 520. Iš automobilių liko tik metalo laužas. Abu vairuotojai sužeisti. Atvykusi pagalba dar ilgai vadavo prispaustą moterį. Laimei, šįkart abiejuose automobiliuose nebuvo keleivių, vaikų.

15min.lt


Straipsnio komentarai

A2019-02-17
Keista kad anksciau nenutiko toks yvikis kas antras vairuotojas per tuos posukius pries eisma islekia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
To ..2019-02-17
Kibernetiniams intelektualams turetu buti “pyp” zmongaus isvada, juolab, kad tokie didenybes kaip kiberintelektualieji protai maitinasi ne zmogisku maistu... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
mergißius2019-02-17
keistas būdas susipažinti su moterimi .
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-17
kokia šukuosena įdomi. vos ne kaip iš muziejinių paveikslų apie senovinius aristokratus, kurie jeigu tikėti mokslais kaip kokie dinozaurai paėmė ir išnyko nuo žemės paviršiaus. nors man rodos teisėjai brexit imperijoje ir šiais laikais privalo užsidėti pudruotus perukus panašius kaip iš paveikslų. Bet tie perukai tai kvailai atrodo tarsi rimtai temidė tuose anglių karalystės kraštuose yra akla arba jos iš viso nėra. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?